WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Lakosztályok emelete

Go down 
+4
Mesélő
Sarah
Bianka Emeresz
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:17:42

- ki az a Sarah? *kissé furcsán hangzik neki ez az egész, egy élő kastály... nem nagyon hisz az ilyesmikben, viszont amint belép a szobába, elárasztja a testét a fekete mágia, azonnal megérti miről is van szó. aurája feldereng ismét, hiszen a kastályban lakozó mágiát megcsapolta, bár öntudatlanul* igyekszem nem elkóborolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:22:17

-Sarah a kastély ura.És egy nagyon jó barátom.hogy össze tud két lényt hozni egy több napon át tartó harc.Erőnk annyira egyenlő hogy 4-5 napon tartó harc alatt nemtudtuk egymást legyőzni.Mindig együtt kerestük a bajt.Persze mostanában már változott a helyzet amióta eltüntem errőla helyről.Na de nem untatlak ezzel.Remélem tetszik a szobád.az arcodból itélve megtapaszaltad eminor erejét.*
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:26:29

*bólint* tapsaztalni tapasztaltam, viszont érzem, hogy máris változást okoz bennem az a nagy hatalmú fekete mágia. nem lesz ebből gond?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:30:13

-Hiddel nem lessz gond.~Ekkora erőt nem láttam.MOst érkezett a kastélyba és máris kezdi elnyelni az ebből áradó feketemágiát.Ez a gyerek tehetséges.~*GOndolkodik mgaában-Holnap megtanítom neked hogy használd a magad javára Eminor erejét.~NEm tanítottak neki fekete mágiát még is annyira fejlett hogy már magába szívja az erőt.~
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:37:54

*elmosolyodik* azt megköszönném, mert érzem, hogy körüllebeg, és hogy bennem is van nem is kevés belőle, de használni, sajnos nem tudom. azt sem értem, mivel lrdemeltem ki a megtisztelést, h maga tanít?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:42:22

-Ne beszélj úgyvelem mint ha egy öregemberrel beszélgetsz még csak 2000 éves vagyok szóval kezelj úgy mintha a barátod lennék.Túlajdonképpen a mestereid mondták hogy tanítsalak.MÁsrészt pedig láttam benned a fényt.
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:46:43

*egyetértve bólogot, közben fel sem fogta, amit Lance mondott, leginkább a feket mágia köti le a figyelmét. Hallja... az erőt, ami szólítja őt, hogy fogadjaon magába mégtöbbet belőle, és majd akkor együtt legyőzhetetlenek lesznek*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 22:58:48

-JAh ás ne hagyd hogy Eminor tőrbe csaljon.Ha túl sokat szívsz el a feketemágiából akkor átveszi feletted az uralmat és akor már nem leszel önmagad.*Erősen koncentrál mire egy pajzs lessz a szoba körül ami nem engedi hogy beszívárogjon a feketemágia.*~Később talán már ő lessz ennek a kastélynak az ura.~
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 23:02:25

*mintha álomból ébredt volna, felkapja a fejét* Hogyan mondja? bocsánat... én csak... elbambultam *feszéjezve érti magát, idegen neki ez a hely, és ez a hatalmas erő!*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 23:06:50

-MOndtam már hogy beszélj velemi minta barátoddal nem úgy mint egy őregemberrel hisz még csak 2000 éves vagyok.~Túl sokat szívott eminorból.Egy ideig megfigelés alatt kel tartani.~-Nos ha nem bánod akkor én kénylembe helyezem magamés a helyedben én is ezt tenném.Viszlát.*Inta a fiúnak majd még mielőtt elmenne észrevétlenül tenyerét a falra helyezi ami egy apró szem nő ki így tudni fogja ha valami baj történik.*
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeKedd 5 Feb. - 23:09:21

*figyeli, amint Lance kimegy a szobából, ő maga hosszú ideig meg sem mozdul, csak áll egyhelyben, nézi a falakat, alakokat lát rajtuk, mintha szellemek, vagy hasonlók lennének. érzi a fájdalmukat, és ez neki is rossz érzést okoz... olyan sokáig foglalkozik a lelkekkel, hogy elájul a rátörő kíntól*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 21:28:45

*Pár órával később úgy dönt hogy még utoljára a mainap megnézi a tanítványát és akkor látja hogy nathan elájult.LEgugol a fiúhoz majd elméjébe hatol hogy utána nézzen miért áult el majd miután végzett próbálja felébreszteni.*
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 21:33:38

*hamar sikerül felébreszteni őt, hiszen kemény fából faragták. mikor kipattannak a szemei, Lance-ra pillant, aztán eltolja a segítő kezét, és felkel a földről.* Azt hiszem, nekem nem lesz itt jó... hacsak nem tanít meg valami fondolatos tudományra, amivel ki ki tudom zárni a lelkek kínjait a testemből... *nézi ismét a falakat*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 21:37:44

-amikor érezted a lelkek fájdalmmait ellenáltál ellene vagy hagytad hogy gondolataidba férkőzzenek?
*Nézz nathanra majd felkel a földről és a szoba falaira néz.*
~azthittem a tanácstagok legalább tanítottak neki valamit ha már a kezeimre adták a fiút.De nembaj így is jó.~
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 21:39:37

- nem állt szándékomban ellen állni, hiszen meg akartam ismerni őket. Sokmindent mondtak nekem Eminorról, meg a történetéről, igen érdekes információk ezek, amiért nem is bánom, hogy ezt a kellemetlen érzést át kellett élnem. *feleli nyugodt hangnemben, látszik az arcán, hogy teljesen komolyan gondolja, amit mondott*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 21:55:17

-Ezt megkérdezhetted volna tőlem és akkor nem esett volna bajod.Ha nem jövök akkor talán már nem ébrednél fel.NEmtudom még hogy mennyire vagy erős de most próbálj meg ellenálni a hangoknak és a szellemek csalogatásának.*Leveszi a szoba körül a pajzsot így eminor újra próbál kapcsolatba lépni a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 21:59:29

*Lance felé fordul, szemében furcsa fény csillan, ajkaira sötét mosoly húzódik egy pillanatra* És ha én nem akarok? *kérdezi szinte suttogva, majd közelebb lép a falhoz, érzi, látja a lelkeket, és ismét emgtelik fekete mágiával. Teste körül a szokott aura erősebb fénnyel káprázik, és feketén. A fal felé nyúl... de nem érinti meg, csak egy lány lelkét figyeli, aki a többihez képest szomorúan figyeli őt, és námán. Vissza engedi a kezét, majd kncentrál. Nem esik nehezére kizárni a többi lelket a fejéből és a látóköréből, csupán a lányét hagyta meg. Hatalmas szemekkel nézi őt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:03:22

-Eminor felemészti a lelkedet és meghalsz.*NEm avatkozik Nathan dolgába.Jobbnak véli ha a fiú saját kárán tanul.*
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:05:14

*vállat von* Amúgy sincs oka za életemnek, mesés lehet egy kastályba zárva élni az idők végezetéig... *feleli szintén haékan, szemeit nem tudja levenni a lányról* Mondja, volt már rá példa, hogy egy lelket kiszabadítottak volna a falból? *fejében egy gondolat születik*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:12:03

-Most ha azt mondanám hogy igen gondolom megpróbálnád kiszabadítani.LEhetséges de ahhoz hogy újá élezd nagyon sok erő tapasztalat és egy üres test kell ami majd a lélek hordozója lessz.ÉS a bezártságról...Bármikor kimozdulhatsz eminorból.Sétálgathatsz a városban majd egy kicsit később ha tanítottam neked valamennyit akkor körbe vezetlek a környéken.
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:14:00

*ezek a szavak neki pont elegek ahhoz, hogy meglelje élete célját. Ki akarja szabadítani azt a lányt Eminor fogságából, persze ezt nem köti senki orrára* Tanít? Akár most is tanulhatunk felőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:21:35

-Nem gondoltam volna hogy egy lélek ennyire érdekel.Ha van kedved akkor most elkezdhetjük a tanításodat.Egyetlen egy kérdésem van.A volt mestereid tanítottak valamire?
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:23:27

*sunyi tekintettel néz Lance-ra* Maga szerint? *kérdez vissza, végül megadja a feleletet is* Nem tanítottak nekem semmit, mindenre magamtól kellett rájönnöm. Azt mondták, akkor ér valamit a tudás, ha megszenvedünk érte. Így tudok egy-két dolgot, hiszen ha nem fejlesztettem volna magamat, akkor nagyon unalmas lett volna az a kis idő, amit velük töltöttem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:33:23

-ÉRtem.Nah és mennyire fejlesztetted magad?Gondolom nem vagy annyira öngyilkos tipus de a gyógyítást sikerült megtanulnod vagy tapasztalnod?*Mondja halvány mosollya a száján majd kezébe vesz egy tőrt.*
Vissza az elejére Go down
Nathan
Discipulus
Discipulus
Nathan


Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2008. Jan. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue300/300Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Lakosztályok emelete - Page 5 Left_bar_bleue0/50Lakosztályok emelete - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitimeHétf. 18 Feb. - 22:35:50

- Ó, ennél azt hiszem nehezebb fokon is kezdhetjük. Talán meglepődik majd, hogy mennyi mindent tudok *mosolyodik el, és a tőr felé int, ami Lance kezéből kirepül, és Nathan a levegőben kapja el* Nem vagyok zöldfülű.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lakosztályok emelete - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakosztályok emelete   Lakosztályok emelete - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lakosztályok emelete
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Venatusok és a tanács birtoka :: Eminor-
Ugrás: