WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Eminor - maga a kastély

Go down 
+3
Jade
Bianka Emeresz
Sarah
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:33:28

*Hirtelen a falakból több száz erős lánc tör ki és rátekerednek a lányra majd erősen a falhoz szegezik,nyomják és ppróbálják lenyugtatni a lányt.*~Ilyenkor nincs nállam nyugtató lövedék.~*Hülyéskedik magában miközben erősen koncentrál a láncokra szinte minden erejét beleküldi ahhoz hogy letudja fogni a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:37:02

*a bestia erős, sorra tépi el hatalmas fizikális erőt ölcsönözve a láncokat, amik rabbá akarják tenni. mindenközben lapos szemeivel egyre csak Lance-t figyeli. egy óvatlan pillanatban, mikor sikerül teljesen kiszabadítania magát, egyenesen a vámpírnak ront, leteperve őt a földre. nyitott állkapcsában lévő agyarait a nyakára készül fonni, hogy azonnal leharapja a fejét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:41:05

*KÉt kezével ragadja meg a lány álkapcsát és szorítja és tolja hátra hogy ne tudja átharapni a nyakát.Talán ha megyengíti akkor lenyugszik így két lábát összetéve lerúgja magáról a hatalmas bestiát majd felkel a földről és két kezénél két kék furcsa kard jelenik meg ami olyan mint ha túz lenne feltekeredve az egész karjára.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:47:13

*a rúgástól jó pár métert repül ívben a levegőben, míg a falnak nem csattan. halk nyikkanás jelzi a földet érést. kissé beleszédült a hatalmas ütközésbe, de feláll, megrázza a fejét, hogy kitisztuljon a látása, mindehez morgást és vicsorítást párosít*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:50:33

*Behunnya a szemét majd széttárja a karjait és teste mindha ketté válna és két feje nőne.a változás végén a fenevad előtt két lenc áll úgyanolyan erővel de csak megosztva.Régóta nem használta már ezt az erőt de ami muszáj az muszáj.Gyorsiramban támad a kettő ellentétes irányból végigfutva a falon majd a két kardal a kezükön támadnak szünet nélkül a lányra hatalmas gyorsasággal.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:54:03

*eleinte még sorra védi a támadásokat, vagy el-el ugrik előlük kihasználva a vérfarkasok erejét, de mivel egyre inkább elhatalmasodik fölötte az őrület, és Sarah kezdi visszaszerezni az uralmat teste fölött, így sorra hibázik. már megszámlálhatatlan seb éktelenkedik a testén, mikor felüvölt és a földre rogy, immáron ismét emberi alakban. erősen zihál, vére patakzik a földre, Eminor hálásan nyeri a nedüt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:56:08

*HIrtelen az egyik klón eltünik a másik pedig emberi alakbán áll a lány előtt.Legugol a lányhoz majd magához öleli miközben begógyítja a saebeit.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:02:17

*tiltakozna, ha tudna, de jelenleg nagyobb a megrázkódtatás, semmint effajta dolgokra pazarolja lassan visszanyert erejét. persze, ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy megbocsátott volna Lance-nak, csaj erőt gyűjt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:05:30

LÁtja hogy alány még mindig haragszik rá így a falnak dőti a lányt majd elkezd hátrálni efordulva a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:11:16

*néma csend ereszkedik rájuk, hallja, ahogy egyre távolodnak Lance léptei. mintha valami szomorúság támadt volna a lelkében. jelenleg maga sem tudja, hogy mit is akar.* én... *szólal meg nagyon halkan, de nem mond többet, inkább lehajtja a fejét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:15:49

*Odamegy a nyaklánchoz majd megérinti és az izzás befejeződik.Kézbe veszi majd rideg ábrázattal figyeli a láncot.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:22:00

*feláll, Eminor haragját még mindig érezni lehet, de ez különösebben nem zaklatja őt. átgondolja az elmúkt események történésiet, és felsóhajt. végignéz a termen, ami romokban áll, és miután kissé összeszedte amgát, kijívít minden hibát, amit az épületben okozott. végül Lance-t figyeli, eleinte nem látja mit tart a kezében, de a fénylő ragyogás elárul mindent. nem tud megszólalni*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:30:10

-Azthiszem ez a tiéd.*MOndja rideg hangon majd a láncot egy tűz indával szolgáltatja vissza.Dobni nem akarta és közeledni sem akart.Mikor visszaáll a rend a teremben az egyik ablakhoz veszi az írányt majd rideg tekintettel bámul ki a vérrontásba amit Sarah őrülete okozott.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:34:58

* a nyakéket leteszi az egyik asztalra majd oda megy nesztelen léptekkel Lance-hoz. nem messze tőle megáll* nincs miért bocsánatot kérnem, neked nem ártottam. azokat sajnálom, akik dühöm áldozatául estek, és életüket vesztették az őrületem során. *kézfejére néz, ahol még mindig egy mély vágás húzódik, amit Lance ejtett rajta* ha nem jössz, talán másképp lett volna. viszont megölhettél volna, meg volt rá az alkalmad, akkor a tanítványod is biztonságban lenne. *halkan beszél, tárgyilagos, és próbál távolságtartóan viselkedni, szemei azonban megtörtek, és akarata nélkül érezhető szenvedése, h így látja a vámpírt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:40:17

*Az utolsó mondatra megfordul majd megfogja a lány kezét és hosszú csókot ad a lánynak.*
-Azthiszed képes lennék megölni téged?Úgygondolod hogy számomra nem érsz semmit?
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:43:47

- nem... nem ezt gondoltam. csupán azt tudom, hogy én megöltelek volna... abban az állapotban, ami uralkodott fölöttem... *lesüti szemeit, és szinte suttogja a szavakat. kézfejéről a vér ráfolyik Lance kezére, ahogy fogja azt. nem gyógyítja be szeretné, ha ez a seb emlékeztetné őt arra, milyen szörnyeteg válhat belőle, ha eluralkodik rajta a gyilkos düh*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:47:42

-De még sem öltél meg.Nagyon hasonlítassz Biankára.Már bocsi.Ő ugyanolyan forró vérű mint.Lehet hogy azóta már sok tapasztalatodvan és tudsz uralkodni magadon de még mindig könnyen felhúzod magad.Tudom ideges vagy rám mert megkértelek arra hogy engedd szabadon Blaze-t.Tudom rátámadt biankára de tudja hogy figyeljük őt.Külömben miért nem ölte volna meg a lányt?
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:51:47

- nem tudom, de nem is akarok ezen gondolkodni *elengedi Lance kezét, és lerogy egy székbe* egyszerűen belefáradtam abba, hogy vigyázzak Biára... nekem szabadság kell, magány, ahol csak olyanok vesznek körül, akik legalább annyit megéltek mint én, és nem holmi csitrik! nem ovónéni vagyok... egyszerűen elegem van mindenből... el akartam menni, de így, hogy Bianka halandó nem mehetek... mert vigyáznom kell rá. *arcát tenyerébe temeti, látni lehet rajta, hogy összeomlott*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 23:55:38

-Elakartad hagyni Eminort?Talán egy hétre victoriára kéne biznod Biankát mi pedig elmennénk valahova ketten.*A lány után megy majd Sarah vállára rakja akezét.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 0:11:39

- nem tudom, mit kellene tennem... innen viszont mindenképpen el akartam menni. Eminor eddig a nyugalmat jelentette számomra, most meg nézd meg! kész átjáróház, meg tébolyda az egész. *ráteszi Lance kezére sajátját* nem tudom, hogy Vic elég e ahhoz, hogy megfékezze Blaze-t, ha egyáltalán megpróbálná. közölte velem, hogy ha Bia nem az én tanítványom lenne, már réggen likvidálta volna, mert azzal, hogy állandóan bajba jut veszélyezteti mások épségét. Valamint olyan titkok vannak itt, amiket még én sem ismerek... viszont Vic igen, de nem mondja el nekem. öszze vagyok zavarodva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 0:16:52

-Blazet bezárjuk addig Eminorba.Vic pedig Biaáról tud gondoskodni és lehet rájön arra hogy kapja vissz az erejét amig mi távol leszünk.ÉS miért nem mondja el neked.*Néz Sarah szemeibe.*
-Láttam hogy mit csinált Vic Biával még mielőtt idesiettem.Szerintem sikerülne neki kordában tartania bia kiváncsiságát.Mindig azt mondja hogy a bezártság megőrjíti.Mi lenne ha építenénk neki egy veszélytelen erdőt amíg ember?
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 0:27:48

- fölösleges ilyenekkel kínlódani. *rázza emg a fejét* hamarosan vissza nyeri az erejét, csak addig kell kibírnom valahogy. néha még a magamfajta vének is megtörnek *mosolyodik el lágyan* sok volt ez így... azok utén, hogy évekig egyedül lehettem. kalandokra vágyok a vadonban, úgy mint régen...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 0:32:49

*Ezen elmosolyodik majd leveszi a kezét a lány válláról majd kinyitja az ajtót és az ablakokat hogy egy kis friss levegő legyen a fülledt szobában.*-Hát igen Bia nem kispályás bajkeverés terén.talán kiskorában jobb volt mint felnőttként.
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 6 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 0:35:25

- talán... bár mindig meg kellett szenvedni vele. eleinte még bírtam, de aztán rájöttm, hogy nem nekem való a tanítvány nevelés. tudom, hogy soha nem lesz olyan, amilyennek én akarom, és ez csalódottsággal tölt el *vállat von* de ha egyszer elvállaltam, már nincs vissza út. csak szeretnék nyugdíjba vonulni... *felkel a székből, és Lance-hoz sátél, átöleli őt hátulról* köszönöm, hogy velem vagy most...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 0:42:02

*A lány kezére rakja a sajátját.*-Szeretnék én is sok mindent.DE ha magára hagyod Biát tudod mi lessz a következménye.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eminor - maga a kastély - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eminor - maga a kastély
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Venatusok és a tanács birtoka :: Eminor-
Ugrás: