WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Eminor - maga a kastély

Go down 
+3
Jade
Bianka Emeresz
Sarah
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 23:44:48

*a csókot viszonozza, majd komoly hangon megszólal* bíznék benne, de most, hogy tudom egyik fajtársa élete a kezemben van, hát... kissé változtak a dolgok. de mondd kedvesem, mi a gond? látom az arcodon, hogy valami bánt... *néz rá aggódó tekintettel*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 23:49:54

-Blaze az.Tudom hogy megölte biát meg stb.De most hogy ő eltünt a vámpírok összezavarodottak.Nemrég jártam a városba és még most karácsonykor is gyilkolnak.Míg Blaze a vezérük volt addig nem volt ilyen.Tudom ezért hívtad azt a vámpír nőt de én nem bízok benne.Lehet hogy erős de a beszélgetésünkből látni lehetett hogy nem tudna irányítani.Most jó meg minden de ha a kezébe adnál egy sereget és egy földrész irányítását akkor belőle is kiszabadulna a hatalom vágy.Legyen az bárki de minden vámpírban megvan a gonoszság akármennyire is elnyomjuk.
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 23:54:19

*felvont szemöldökkel hallgatja végig lance szavait* Victoriának más feladata lenne, természetesen nem adnám a kezébe a vámpírok fölötti hatalmat, abból nagy káosz lenne. Ha Blaze meghal, akkor a többinek is pusztulnia kell. erre tökéletes Victoria, nagy hatalom van a kezében, én nem húznék vele ujjat semmi képp sem. *na azt is elfelejtette megemlíteni, hogy erről a feladatról Vic még mit sem tud, és valószínűleg meg sem tenné, ha nem lenne Sarah kezében nyomós ok a vámpírok kiirtására. a koholt vádak sokszor célratörőbbek, mint az igazság* akárhogy is vesszük, Balze nem szabadulhat. azonnal Bianka életére törne, el kell fogadnod, hogy számomra egyetlen tanítványom élete fontosabb, mint a vámpíroké...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 23:58:16

-ÉN ha én azt mondanám hogy Blaze a tanítványom.*Egy lépést hátrál.*-Már régóta elakartam mondani de csak most jöttem rá hogy ki is áll a vámpírok élné és ez most hogy megfogod ölni rákényszerített hogy elmondjam.*Hatásszünet.*-Blaze az én....Egyedüli...tanítvá..nyom.*Mondaj Sarah szemeibe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:01:45

- micsoda??? *szemei megvillannak, bennük a meglepettség és az elnyomott düh szikrakat szít. Lance tekintetét állva adja át gondolatait a néma csendnek. ez a váratlan fordulat szinte pofon vágta őt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:05:23

-Ha őt megölöd akkor ölj meg engem is.*Hirtelen Sarah kezében egy jégkard kezd kiformálódni majd Lanc szét tárja a karjait és megszüntet minden pajzsot magán ami védené a sérüléstől.Kb olyannyira levette magáról a védelmet mintha egy egyszerű ember lenne.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:07:23

- miket beszélsz? *elhajítja a kardot, ami apró darabokra törik, amikor találkozik a fallal. a jégszilánkok édes csilingelése ismét megfagyasztja a levegőben egyre érezhetőbb feszültséget* nem foglak téged megölni, te nem Blaze vagy... az ő élete a kezemben van, ahogy a halála is. de fölötted nem ítélkezhetek, még akkor sem, ha igaz, amit mondtál...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:12:34

-Az ő élete az én életem is.Emlékszel?A mester élete végéig felel tanítványáért legyen az egy venatus mester vezér vagy bárki.*MOndja komoly tekintettel.Még mindig nincs semi védelem a tesétén.Tudja mire válalkozik ha szembeszegül Sarah akaratával.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:16:25

- nem kérheted tőlem, hogy hagyjam meg Blaze életét!!! hiszen te magad is tudod, hogy mennyit árt mindenkinek? nem csak Biára gondolok itt. az a vámpír merő gonoszság, semmi nem tud hatni rá... talán szíve sincsen. nem engedhetem, hogy vele együtt visszatérjen a sötétség a környékre. *megcsóválja a fejét, de látszik rajta zavartsága. ez az új információ teljesen felforgatta a terveit*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:23:45

-HA én lennék Blaze helyébe engem is megölnél?*Továbbra is komolyság ül az arcán.*
-Csak egy valaki tud hatni rá......Mégpedig a mestere.Tudja hogy én ki vagyok és ha nem engedelmeskedik mi vár rá.NEm adhatnál haladékot neki.MOndjuk egy hétig.Ittvan Victoria és ő majd felügyel rá.ha pedig nem akkor meg is ölhetsz mErt én fogom kiszabadítani.Őszintén ha most én Biát elfognám és kínok között tartanám eminor legszörnyűbb cellájába mert gonoszvolt és úgy viselkedett mint minden vámpír akkor te mit tenél?Tétlenül végignéznéd ahogy az egyetlen tanítványod meghal és a lelke az örök szenvedésbe merül?Tujduk mi lakozik Biában és ha az elszabadul akkor nem riogatni fogja a környéket hanem elpusztítja a világot.Mégsem ölöd meg.
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:30:24

*sóhajt. hosszú csend ereszkedik rájuk, miközben sorra veszi a lehetőségeket* ha Blazet elengedem, azponnal meg fogja ölni Biát, aki most halandó, szóval semmi esélye sem lenne, ezen kívül ismét a farkasokra támadna csak hogy Biát büntesse és rajta keresztül engem. azt hiszed minden szó nélkül szemet huny afölött, hogy a foglyom volt? ennyire nem lehetsz naiv. és ha Bia fölött eluralkodik a gonosz, saját kezemmel vetek véget az életének, tudod, hogy bármikor megteszem, ha úgy hozza a sors. és te amúgy sem tudod őt kiengedni onnan. csak nekem van hatalmam Eminor fölött, márpedig a kastély már éhezik a lelkére. *nekidől a falnak és tekintete a semmibe réved* mégis mit tegyek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:36:05

-Egy.Bia eminorban van úgy lehetetlen hogy megtámadja.Kettő ha kiengeded és nem bizol viczoriában akkor én fogom folyamatos figyelni és ha elkezd támadni akkor én fogom megölni nem pedig te és ezt ő is tudja.De te esélyt sem adsz arra hogy bebizonyítsam hogy kordában tudom tartani őt.Mit gondolsz hogy tanítottamkb 1000 keresztül?
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:40:24

*Lance szemébe néz majd ismét sóhajt.* jól van... elengedem őt, nem azért mert olyan jó szívem van, és mert meghatna a halála vagy a vámpírok pusztulása, hanem mert nem akarlak elveszíteni, és mert tudom, hogy Victoria szemrebbenés nélkül végez vele, ha ő úgy gondolja. *lesüti a szemeit, látni rajta, hogy meggyőződése ellenére fog cselekedni. összetört és kell neki pár pillanat, amíg ismét önmaga lesz*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:43:57

-Köszönöm.*ODasétál majd hosszan megcsókolja a lányt.*-Nemtudom hogy az emberek hogy szokták mondani.Nemnagyon vagyok jártas az ilyen dolgokban.*Előkap a hátamögül egy dobozt amiben egy arany nyaklánc van.*-Boldog karácsonyt Sarah.*MOsolyog majd a dobozt szerelme kezébe adja.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:46:54

*úgy látszik ez a nap a meglepetések tárháza számára. leesik az álla, mikor meglátja a fénylő nyakláncot.* én... ööhh köszönöm *na most már tényleg nem angyon tudja hova tenni az érzelmeit. visszadja Lance-nak a nyakláncot, hogy ő tegye a nyakába. felemeli a haját, és megfordul a manőverhez*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:50:42

*Megfogja a láncot majd a lány nyakába köt aztán hátulról átöleli és elkezdi csókolgatni a nyakát.*
-Látom sikerült meglepnem.*Mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzer. 26 Dec. - 0:54:17

- igen, erre nem is számítottam. nagyon régen nem kaptam már ajándékot senkitől *szembe fordul a férfival és forrón megcsókolja újabb köszönés képpen. a csók elindított egy folyamatot, aminek beteljesülését már Sarah szobájában folytatják egymás karjaiban, hatalmas gyönyöröket élve át*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue280/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue280/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue5/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 22:23:22

*Már több órát járkálgat de már kezd lassan megőrülni mivel hogy a bezártságtól rosz érzései támadnak, és utána azok mellékhatással szokta továbbfejlődni. Így mivel hát nem jön Sarah, nem bírja ki ezért muszáj egyedül mennie. Igaz örül most kicsit neki mivel hogy kell egy kis egyedüllét is neki. Nehezn de kijut a kastélyból és elindul járni egyet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:26:28

*eddig élete során, talán csak 2x volt annyira mérges, mint jelen pillanatban. szinte tajtékzik a dühtől, szemei vérben forognak, selymes bőrét penge éles és tűhegyes tüskék szakították át, amik az izmaiból nőttek ki. körülötte az nagyterem szinte romokban. tapintható a levegőben áramló fekete mágia, ami most a szokottnél is gonoszabb és sötétebb vágyakat keltett fel Sarahban. Eminor erejét megcsapolva egyre és egyre nagyobb pusztítást végez maga körül, a kastélyban tartózkodó élőlények mind elpusztultak ettől a hatalmas erőtől, ami még Calamitas lakóit is az őrületbe kergeti, jelenleg egymásnak esva marcangolják a másik húsát, a szoborkertben lévő formák is életre keltek, és gyilkos hévvel támadnak meg mindent, ami csak él és mozog. mindeközben Eminor próbálja átvenni az uralmat a mágia fölött, de a harag hihetetlen erőt kovácsolva Sarahnak egyre inkább gyengíti az épületet. A vérfarkas, mint ennek az erőnek a középpontja pár méterre a levegőben lebeg egy helyben, körülötte izzik a levegő*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:30:53

*Hirtelen érkezik meg a megőrült akastélyban majd mikor benyit a terembe a légnyomás hirtelen a falhoz csapja.*-Wohh.*Szólal meg majd nehézkesen lejön a faltól és a legerősebb pajzsot felhúzva közelít a lányhoz.Ha nem sikerül lenyuktatnia a lányt akkor egy titkos technikát kell használnia mellyel egy nagyon kicsi pillanatra megszakítja a lány erejét ami épp elég ahhoz hogy elkapja a lányt és közel kerüljön hozzá úgy hogy megnyugtassa.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:35:03

*amint Lance megjelenik, dühe még ennél is magasabb fokra hág. a kastélyt használja fel arra, hogy végezzen a vámpírral. Eminor erejét részben visszaadja és Lance ellen fordítja. a kastély azonnal "rácuppan" a vámpír erőforrásaira áttörve minden akadályon. eközben Sarah arcán semmi féle más érzelem nem ül... csak a gyűlölet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:40:24

*PRóbál ellen álni eminornak majd kezei hirtlen jeleket kezdenek alakítani miközben teste feketén világít és próbálja célját elérni.RItkán látta a lányt ilyen dühösnek.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:47:57

*számára megszűnt minden létezni, csak egyetlen dolgot akar, mégpedig elpusztítani azt a lényt, aki helytelen döntést hozatott vele. tervei szerint, Lance után Blaze-el és mindezek utén a vámpír nemzetséggel is végezni fog. a nyaklánc, amit attól a férfitól akpott, kiben a végletekig megbízott most a sarokban hever és izzik, mint minden tárgy a kastélyban*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:20:31

*Szabadjára engedi az erejét így a terem két szinben izzik ami a kettejük "szellemi erejét" képezik.Ahol a két szin felhő találkozik szikrázni kezd és akkor erő szabadul fel hogy meggörbíti a teret.*
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue300/300Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Eminor - maga a kastély - Page 5 Left_bar_bleue0/50Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:27:01

* a térfrekvenciális változása olyat dolgot idéz elő Sarah-ban, amit kb. már évezredek óta nem tapasztalt, a bestia eluralkodik az elméje fölött... abba marad a fekete mágia áramlása a testéből, ehelyett felölti vérfarkas alakját, és mint egy veszett vad tör zúz mindent, ami a keze ügyébe kerül*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eminor - maga a kastély - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eminor - maga a kastély   Eminor - maga a kastély - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eminor - maga a kastély
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Venatusok és a tanács birtoka :: Eminor-
Ugrás: