WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+16
Nashua Lamont
Darien Hess
Subotaj
Christian Black
Nesta
Sophie Angel
Felícya
Igéző
Victoria
Sarah
Mesélő
Darios
Lauren Deitra
Sheyrin
Lestat
Bianka Emeresz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzer. 21 Május - 19:03:27

-Oké...úgyis éhes voltam...*vonja meg a vállát majd átváltozik és elteleportál, aztán hátulról mar bele Feli lábába, merthát miért is ne? Kell egy kis vacsiii...*
Vissza az elejére Go down
Felícya
Oktató
Oktató
Felícya


Hozzászólások száma : 420
Age : 39
Tartozkodási hely : Pont ott....
Registration date : 2008. Feb. 21.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue115/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (115/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue166/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (166/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzer. 21 Május - 19:05:42

*nem tudja ezt mire fel kapja de azért benne van a "mókában."*
-vicces vagy te lány..
*mondja nevetve miközben kicsit odébb teleportál. közben lábát begyógyítja és várja hogy Milla támadjon.. nem szeri ha rajta mulnak a dolgok*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzer. 21 Május - 19:40:02

*Most valahogy nincs kedve vámpír kajához. Most jött rá, hogy nem is szereti a vámpír kaját, így inkább visszaváltozik és elteleportál egy folyóhoz, hogy kicsit igyon is... Lekell nyugodnia.*
Vissza az elejére Go down
Felícya
Oktató
Oktató
Felícya


Hozzászólások száma : 420
Age : 39
Tartozkodási hely : Pont ott....
Registration date : 2008. Feb. 21.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue115/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (115/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue166/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (166/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzer. 21 Május - 19:42:07

-na látod én is így gondoltam...
*nyögi aztán visszateleportál a szobájába*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue240/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue250/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 16:53:01

*Christian a cubcry köröli erdőségben sétálgatott. A feje tele volt gondolatokkal. ezért döntött úgy, hogy sétál egyet az erdőben. Remélte össze fut egy számára fontos vérfarkassal. Hiszen a lány régebben mindig erre vadászott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 16:58:56

*Már megint érzi a betolakodókat.* ~Jajj remélem nem megint az a vámpír...~ *forgatja szemeit aztán hamar meglátja a démont*
-Üdv. Mi járatban erre?
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue240/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue250/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:04:49

- Sétálok, sétálok, egy kis dombra le csücsülök, csücs. -*Idézte fel a démon a régi gyermekdalt. Nem ezt a vérfarkast kereste. De tökéletesen megfelel neki Milla is.*
- Igazság szerint kerestem valakit. De a te társaságod is nagyon örvendetes.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:08:42

-Örülök nagyon... *elkezdi ismét szemeit forgatni. Már annyira megszokta itt az egyedüllétet, hogy nem is vágyik senki társaságára. De rájön, hogy ezen változtatnia kéne, mert tényleg nem akarja itt remeteként leélni a hátralevő életét. És Milla ehhez még nagyon fiatal.*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue240/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue250/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:20:41

- Nem is találkoztam veled azóta mióta, nos elmondtam neked ezt a Lestat dolgot. Hogy viseled? Mert Lestat máris nőzik ezerrel. -*Mondja a démon miközben helyet foglal a nő mellett.*
- Amúgy Chris a nevem. Emlékeim szerint nem tudtunk legutóbb bemutatkozni. Christian Black.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:27:23

*Egyáltalán nem csodálkozik Lestaton.*
-Egézségére... Igazából nem érdekel, már kihevertem. Nem is volt olyan jó pasi... Sőt fogalmam sincs, hogy miért is sírtam valaha utánna. Nem tudta kielégíteni sosem az igazi vágyaimat. *ugyanis Milla kissé forró vérű, ezt tudni kell.* -Egyébként Milla vagyok.
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue240/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue250/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:41:22

*Chris oldalra fordul és melegen a nőre mosolyodik. Még a bátorságot is veszi magának, hogy megsimogassa az arcát.*
- Ugyan már. Ha nem sírsz ugyan olyan lelketlen szörny lennél mint ő. De neked van egy gyönyörű és csodálatos lelked. Legszívesebben javasolnám, hogy okozzunk neki fájdalmat azzal, hogy te kavarsz velem az ellenségével. De tudom, hogy olyan érzéketlen, hogy nem hatna rá. Én meg nem akarlak ki használni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:44:02

-Háát igazából marhára nem érdekel Lestat... Lehet, hogy érzéketlen meg mittodomén, de ahogy már mondtam... Nagyon unalmas volt vele. Még jobb is, hogy megcsalt, mert én sem bírtam volna ki mellette. És én csaltam volna meg valami szenvedélyesebb szeretővel. *Milla mondja a magáét, de végülis jólesik neki beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue240/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue250/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 17:58:20

*Chris vállat von és átöleli a nő vállait*
- Nos, ha csak kéjre vágysz azt megadhatom. -* Kacsint sunyin a démon Millára.*
- De miért élsz itt kint? Nem jobb ha van valami baráti társaság a környezetedben?
-*Kérdezi és feláll a nő mellől. Barátságosan rá mosolyog..*
- Imádok veled társalogni, de sajnos most mennem kell. Remélem legközelebb jobban lesz időnk megismerkedni. -*Mondja majd előre hajolva egy futó csókot nyom a nő ajkaira. S a következő pillanatban eltűnik az erdő fái közt.*
Vissza az elejére Go down
Elietta
Mortalis
Mortalis
Elietta


Hozzászólások száma : 61
Age : 25
Registration date : 2008. May. 27.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue37/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (37/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue35/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (35/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:26:00

*na hova tévedt a kis drágánk? na nem a susnyásba? nanáá hogy susnyásba!!! törzshely. amúgy kicsit fél mert itt még nem volt. új a hely meg minden. bár ez az erdő még a legjobb körülmények közt is nagyon ilyesztő*
Vissza az elejére Go down
http://www.crossakademy.gportal.hu
Hector
Centurio
Centurio
Hector


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:29:37

*Kivételesen a kastélyon kívül tartózkodik, hogy kiélhesse pedofil hajlamait... ugyanis az összes nő, akivel találkozott mind fiatalabb nála pár száz évvel... nade, a démonoknál mit számít a pedofília? Hol találna magának egy halandó nőt, aki nem lehetne a sokadszori ükunokája? Sehol! Éppen ezen gondolkozik, amikor egy szőke kislányba botlik... na azért annyira nem cukros bácsi, hogy egy 10 éves gyerekkel kikezdjen, bááár... ha jobban bele gondol, max nevelgeti, míg el nem éri a kellő kort... ez már is tetszik neki, tehát odalép hozzá, és kedvesen köszönti... már amennyire tőle telik*
- Szervusz kislány, mi járatban erre felé? ...
*már csak a nyalóka kellene, amit előhúz a zsebéből.. de sajna, most kifogyott ebből az áruból, szóval marad a szempillarebegtetés, és a megnyerő hangnem illetőleg mosoly*
Vissza az elejére Go down
Elietta
Mortalis
Mortalis
Elietta


Hozzászólások száma : 61
Age : 25
Registration date : 2008. May. 27.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue37/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (37/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue35/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (35/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:34:07

*megijed*
-hééé... miért ijesztgetsz?
~jah! hogy nem ijesztget?~
-halika. hááát.. nem is tudom. keresek valami furisat... de ha már itt vagy: nincs véletlenül nyalókád?
*szépen néz, de aztán megunja hogy szépen néznek egymásra.*
-te mit csinálsz itt?
*ugye nem kell mondani hogy ezt az egészet olyan kis aranyosan játszotta el... jáájjj..*
Vissza az elejére Go down
http://www.crossakademy.gportal.hu
Hector
Centurio
Centurio
Hector


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:36:55

- Szellőztetem a fejemet... meg gyönyörködök a kilátásban itt az erdő mélyén... *kiérezhető a gúny a szavaiból* És, sajnálom, de nem hortok magamnál nyalókát, sajnos nem raboltam még édességboltot... de ha megteszem, ígérem adok neked egyet. Na de milyen furcsát keresel? Egyáltalán, mit keres egy ilyen fiatal hölgy egyedül erre felé? Hol vannak a szüleid?
Vissza az elejére Go down
Elietta
Mortalis
Mortalis
Elietta


Hozzászólások száma : 61
Age : 25
Registration date : 2008. May. 27.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue37/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (37/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue35/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (35/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:44:00

-nnna neeee!!! ugye nem vagy gyámhivatalos? mert ha igen akkor én itt sem vagyok.
~mondjuk a gyámhivatalos nem ilyen cseles... bár ez sem cseles ha nem vissza akar vinni mert akkor nem gyámhivatalos~
*a gúnyos hangnem nem tetszik neki így hagyja a kis bájos stílust mert azzal még sosem vitte semmire*
-oké. de vigyázz mert szavadon foglak. mostmár lógsz nekem egy nyalókával. furcsát? nem is tudom. mindegy mi csak ember formája legyen de ne legyen ember. érted?-vagy nem érted? és hát khöm.... épp csak beugrottam valami furisat keresni mint azt már említettem.
*az utolsó mondatot súgva mondja nagyon komoly fejet vágva. aztááán:*
-szüleim nincsenek.
*ezt már hangosan mondta elégedett mosolyal arcán*
Vissza az elejére Go down
http://www.crossakademy.gportal.hu
Hector
Centurio
Centurio
Hector


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:49:09

- Úgy, szóval nincsenek... ez érdekesen hangzik, de bizonyára voltak, nem lettél csak úgy! Vagy talán a gólya hozott? Esetleg tojásból keltél ki? És nem kell félned, közöm sincs a gyámügyi hivatal emeberihez, jómagam csak egy érdeklődő személy vagyok, mert számomra az a firus.... hogy csak így egyedül mászkálsz. Olyat keresel, ami emberi, de mégsem? *ízlelgeti a kislány szavait, talán nem olyan ostoba, mint amilyennek mutatja magát, és tud valamit az itteni állapotokról? Ezen ismét el kell gondolkoznia* Hogyan hívják ezeket a lényeket, amiket te keresel, kislány?
Vissza az elejére Go down
Elietta
Mortalis
Mortalis
Elietta


Hozzászólások száma : 61
Age : 25
Registration date : 2008. May. 27.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue37/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (37/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue35/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (35/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:58:15

*erőteljesen szemet forgat*
-te most hülyének nézel? persze hogy nem a gólya hozott. vagy te talán tojásból keltél ki? fantasztikus.
*mondja negédesen mosolyogva... kezdi felbosszantani ez a beszélgetés.*
-ha nem vagy gyámügyis akkor ok.
*a kislány szóra robban*
-ne hívj kislánynak!!!!
*sziszegi dühösen.*
-mégis milyen lények vannak itt Démonokon, vámpírokon és vérfarkasokon kívül? tudsz többet is? olyat amiről én nem tudok...
*nem válogatja szavait csak mondja a magáét*
Vissza az elejére Go down
http://www.crossakademy.gportal.hu
Hector
Centurio
Centurio
Hector


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 20:02:33

- ezeken a lényeken kívül még sok más általad igen távolinak tűnő szörnyeteg lakozik erre felé, főleg a sötétben, például az ilyen erdős területeken *mutat körbe, de csak ijesztgetés képpen* Szóval tudsz egy pár dolgot az itteni rendszerről, megkérdezhetem, hogy honnan vagy ilyen jól informált?
Vissza az elejére Go down
Elietta
Mortalis
Mortalis
Elietta


Hozzászólások száma : 61
Age : 25
Registration date : 2008. May. 27.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue37/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (37/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue35/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (35/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 20:08:15

-jól? azt imént még azt mondtad hogy ez nem minden. hisz csak három fajról tudok. azt mondtad vanak még szörnyek.
~jólhangzik~
*Elinek kicsit sötét és eltorzult lelki világa van. de egyedi az fix.*
-de akkor ha már egyszer így álunk te is tudsz róluk. ha azt tudod vannak furcsa lények, azt is tudod hogy hol találom meg azt amit keresek...
~most külön kérvényt nyútsak be hogy valamit elmondjon?~
Vissza az elejére Go down
http://www.crossakademy.gportal.hu
Hector
Centurio
Centurio
Hector


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 20:12:32

- mihelyst megmondod konkrétan, hogy mit keresel, akkor tudok segíteni, de nekem a "tök furi" kifejezés nem elég egyértelmű, bár lehet, hogy csak én vagyok ennyire régimódi, hogy nem tudok mire asszociálni ebből a szóhasználatból. *von vállat, mivel hallotta a kislány gondolatait is, ezért nincsen valami nehéz dolga. Bár némi sejtése azért van, hogy mégis mit szeretne hallani, de ez a barkóbázás féle játék valamivel jobban elüti az időt.* Szóval?
Vissza az elejére Go down
Elietta
Mortalis
Mortalis
Elietta


Hozzászólások száma : 61
Age : 25
Registration date : 2008. May. 27.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue37/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (37/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue35/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (35/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 20:17:48

*lassan a fejét fogja de azért próbál lenyugodni*
-démonok... hol vannak démonok?
*próbál meggyőző fejet vágni bár hogy mivel kapcsolatba ne kérdezd.*
~jeesszus... remélem a démonok nem ennyire... izék*
Vissza az elejére Go down
http://www.crossakademy.gportal.hu
Hector
Centurio
Centurio
Hector


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 25 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 25 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 20:29:25

- a démonok pontosan ennyire izék KISLÁNY, ugyanis egy éppen itt áll előtted. *farkasmosoly jelenik meg az arcán* A nevem Hector... örvendek a találkozásnak Elietta. *nem valami nagy szám kiolvasni a lány gondolataiból a nevét, de talán így meggyőzheti nagyobb és veszélyesebb... vagyis a halandó számára pusztítóbb bemutató nélkül. Soha nem szeretett cirkuszi bohócként másokat szórakoztatni a képességeivel, és ez megmutatkozik a tekintetében is, ahogyan most a lányra pillant*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 25 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
25 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Forest
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Emberek világa és külföld :: Cubcry-
Ugrás: