WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+16
Nashua Lamont
Darien Hess
Subotaj
Christian Black
Nesta
Sophie Angel
Felícya
Igéző
Victoria
Sarah
Mesélő
Darios
Lauren Deitra
Sheyrin
Lestat
Bianka Emeresz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:20:09

*Lábával probálja megrugni Blazet, egyszer sikerül is, viszont akkor akar gyorsan a pengéét eltolni a kezével de a kezét furcsa modon jó erősen megvágja a kard, és még eltolni se tudja miközbe erőlködik.*
-Hadjál békén! Ne merj így beszélni a családomról! Eressz el!
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:34:37

-Én hozzád sem értem.Te vag yaz aki nagyon ficánkol és megvágja magát.*Furcsa mód Bia sérülése a kezén azonal begyógyul Blaze jóvoltából majd a kardot vissza rakja a tokjába és lenézően néz a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:36:38

*Hirtelen gonoszan elmosolyog.*
-Na mi az már félsz megölni hirtelen?
*Hangja már erőteljes mivel várt pár másodpercet míg erőtt vett magán és felült a fekvő helyzetből. *
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:39:15

*Hirtelen megfogja a lány nyakát és egy fához szegezi úgy hogy a lány alig kapjon levegőt.*
-Ne kísérsdt a halált.Én nem félek a haláltól de a kérdés az hogy te hogy vagy vele.Elég vakmerő egy embertől hogy még egy ilyen helyzetben is pofátlankodik.*aztán elengedi a lányt aki térdre borul és levegő után kapdos.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:44:31

*Kapkodja a levegőt.*
-Tudom hogy nem ölhetsz meg, tulságosan félted.. azt a számodra drága életed.
*Nyögdösi mikor már elég levegőhöz jutott.*
-Ha elrabolnál akkor is attól félnél hogy Sarah mikor ver el újra és hogy mikor jutatt Eminorba. Félsz egyszerűen, pedig msot csak egy halandó vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:48:00

-Még így emberként is nagyon bátor vagy.A szád nagy de mire alapul.Azt hiszed félek a kis Sarahdtól amikor ottvan a közelébe Lance?Mit gondolsz hogy szabadultam ki?.*Előveszi újra a kardot majd megemeli és csapásra készül.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:51:58

*Hirtelen a távolból levél suhanások hallhatók de nem ltáni semmit.Hatalmas gyorsasággal száguld végig az erdőn majd elkapja Blaze-t és még mielőtt megtenné a gyilkolást eltőri a karját és megnyomja a nyakán egy olyan ponton amitől elájul aztán vissza teleportálja a kastélyba.*-NEm kéne ittlenned.*Mondja mély hangon mivel vámpírrá változott.Újjai három karommá formálódtak fogai is változtak és éjfekete szárnyai nőttek.Szeme pedig teljesen zőld ami világít..*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimePént. 28 Dec. - 23:58:06

-Kösz...és.. Egyébként..nem tehetek róla. Sarah tudja hogy a bezártságtól én megvadulok úgymond. Minden nap szoktam kint lenni, igaz Sarahval, de most nem volt a kastélyba és senki mást nem láttam. Úgy hogy muszáj volt kijönnöm kicsit, aztán hát jött Blaze..
*Nem is folytatja mert mind1.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:00:42

*a megszokott stílusban jelenik meg, kb. a semmiből és Biára mosolyog* nézzenek oda, bajba keveredtél megint Bianka... *megáll a farkastól pár méterre* a nevem Victoria. és hagy mondjam el, mennyire felbosszantottad Saraht. lehet, mira haza mennél, már lerombolta fél Eminort dühében. engedetlen voltál... *megcsóválja a fejét, de közben hangja kedvesen és nyugtatóan cseng mint mindig*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:03:21

-Ez még nem ok arra hogy egyedül kószálj az erdőben ahol nyüzsögnek a démonok farkasok és a vámpírok is.És te a legszörnyűbbel találkoztál.Sarah most nagyon dühös rád.Ha én nem vagyok a te sorsod megint véget ért volna.*BEszél megfelelő szigorral a hangjában eközben megjelenik Victoria is.*-Üdv...
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:08:22

*Unalommal hallgatja végig a szövegeléseket, tudta valahonann hogy ez lesz a végkimenet.*
-Üdv..Victoria. Mellékesen, nekem ok az hogy kilépjek legalább pár órára a kastélyból naponta. Így is elég rosz az hogy a kastélyban kell lennem. Lehet nektek nem rosz, de nekem mint most emberként elég rosz az hogy olyan érzések kerülgetnek hogy a falak elszívják azt a csöpnyi erőmet is.
*Szavai közben feláll a földről és kicsit leporolja magát.*
-és.. Nem is tehetek arról hogy ember vagyok, tettem a dolgom.
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:12:19

- úgy látszik a kislány nincs tudatában annak, hogy mit tett... *még mindig jóságosan mosolyog* nade, mit is tudhatnámnk mi egyszerű kis senkik hozzá képest???!!! persze, a kisasszonynak jobb a halál, semmint Eminor, nem így van? *mintha lehullana arcáról a ráragasztott kedvesség. szemei elsötétülnek, ahogy árnyék kúszik az arcára* felfogtad egyáltalán kedves, hogy mi minden kellett ahhoz, hogy te ismét élj? óóó *szája elé kapja a kezét* bocsánat, el is felejtettem, hogy őnagysága természetesen mindent jobban tud, mint mi...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:14:53

-Victoria vigyáz nál rá a helyemben is kérlek.Még van pár dolog amit elkéne intéznem és Saraht is megkell nyugatnom.*Legugol a földre majd elsuhan a kettő között visszatérve Eminorba.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:23:54

-Ismerni se ismerlek, még is mindent tudsz rólam és a történtekről, ez nagyon remek. Remélem az újságba is benne van és az egész világ tudja, hogy egy nyavajás semmirekellő halandó vagyok. Mellékesen remekül fehúzod magad, mikor te is jól tudod hogy fogalmam sincs mibe került visszahozzni a halálból, mivel ha már mindent tudsz gondolom ezt is hogy éppen halott voltam, és olyankor nem érzékelem a külvilágot!
*Tör ki magából, mert elege van abból hogy oda menjen ahova fütyülnek közbe pedig őrüljön meg a bezártságtól.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:31:11

*válasz helyett hatalamas pofont kever le Biankának* vigyázz mit beszélsz. azzal, hogy te itt játszod a sérülékeny királykisasszonyt, akinek jajj milyen rossz egy kastélyba bezárva lenni miközben halandó, nem is gondolsz másokra. egy önző semmirekellő kis fruska vagy!!! nem érdemled emg a második esélyedet, és azt sem, hogy a falkád élére állj... *nem veszekszik, inkább csak nemes gúnnyal a hangjában kijelenti a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:40:53

*Ez fájón estett számára de tulságosan is.Térdre rogy a pofontól arcán egy hatalmas vörös folt jelenik meg.*
-Ha nem gondolnék másokra akkor nem mentem volna a háborúba úgy hogy tudom hogy a halál vár rám! Megmentettem más életét az enyémért cserébe! Nem hittem volna hogy újra fogtok éleszteni!
*A pofontol már elsőnek is összerogyott a fájdalmától de most meg már kezeivel támaszkodik. Borzalmasan fáj neki ezek a mondatok. Mivel ő mindent megtett annak érdekében hogy minél kevesebb legyen a holtak száma. Cserébe gyermeke és saját életét adta. Gyermeke a legfájdalmasabb gondolat számára, mikor ismét rágondol lehajtja fejét és könnyei hullanak ki.*
-Én nem akartam semmi roszatt.... én helyesen cselekedtem, azon az uton mentem amit Sarah vagy más is választott volna az én helyemben...
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:45:36

- nem... te csak magadra gondoltál... és egy olyan útra tévedtél, ami miatt nem csak te, hanem mások is szenvednek... de persze ez téged nem érdekel. és ne nyafogj itt nekem, mint valami két éves kölyök! te választottad a sorsodat, mert nem tetszett az, amit Sarah jelölt ki neked... így jártál kedvesem. *még mindig nyugodt hangon beszél, úgy látszik a vérébe ívódott a közömbösség* azt kell mondjam, talán jobban járt volna a világ, ha te valóban halott maradsz. *ez azért nagy megszólás egy Vec kaliberű lénytől főleg úgy, hogy ismeri a részleteket*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 0:55:26

*Lassan hullanak könnyei de az utolsó mondattól ökölbe szorul a keze, viszont a másoik pillanatban már egy pofont add le. Szemében düh forrong, viszont arcán még látszanak a könnyek.*
-Ha igazd is lenne, akkor se lehetne ilyet mondanod! Még hogy én választottam a sorsom?! Azt te csak gondolod! Ha én választottam volna a sorsom, akkor jelenleg békésen tölteném függőágyba a kedves kis életemet! Ahogy látom te is már lehetsz jópár ezer éves. Már lehet nagy bölcs vagy meg minden, és lehet jobban oldanád meg azokat a dolgokat amiket nekem kell, ha már te annyira fölöttem állsz. Nekem viszont így még fiatalként kell olyan dolgokat megoldanom, ami nektek is okoz pár gondot. Probálok mindig a legjobban teljesíteni te is mind tudjátok. Mit kapok cserébe? Azt hogy jobb lett volna ha Blaze megöl! Akkor hát, miért mentettetek tőle? Miért nem hagytad hgoy öljön meg? Ha úgy is jobban járnál nélkülem!
*Mivel nem tudja fékezni emberileg magát így hát látszik szeméből és szavaiból hogy düh kitört belőle. Viszont fájdalma ott pezseg benne.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:07:58

*a pofonon és az azt követő szövegen csak mosolyog* ha nem érzed neked valónka a hivatásod, akkor add le a sorod... nem kötelez téged senki arra, hogy itt legyél, és falkavezérként töltsd a napjaidat. menj el... és halj emg ott, ahol akarsz... és hogy miért nem hagytuk, hogy végezzen veled Blaze? szerinted Sarahnak az milyen érzés lett volna, így is olyat tett, amit meg fog bánni hamarosan. a saját szívének darabját adta, hogy életre keltsen téged, te pedig semmibe veszed az ő érzelmeit és ezzel együtt magát a személyét is. nekem ne akard megjátszani, a jajj de nagy teher vana vállímon de én erős kislány vagyok és leszarok mindenkit úgy is az lesz amit akarok című dolgot, mert nem tudsz meghatni...
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:13:22

*Sarahs dolgon megdöbben jócskán, viszont probálja kicsit visszatartani.*
-Ha mindig az lenne amit én mondanék akkor nem itt tartanánk. Már sokkal roszabb lenne.
*Hangja őszinte még is mint ha valami a lenne szavai mögött.*
-Igazad van, senkit se veszek figyelmbe és senki érzéseivel sem törödök. Szóval akkor a gúnyos megjegyzéseidre se hallgatok, mivel tudom hogy csak azért csinálod hogy a kis vágyaidat kielégitsd, mások lelki verésével.
*Unottan pillant rá.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:18:43

- tévedsz... nekem nincs szükségem arra, hogy beletiporjak mások lelki világába. nem Blaze vagyok, és nem is valaki más. az én dolgom az, hogy rendet tegyek, és jelenleg te vagy az, aki a legnagyobb veszélyt jelenti az itt élők számára azzal, hogy itt császkálsz. ha kicsit mással is törődnél, nem csak a saját sértetségeddel, akkor érezhetnéd azt az erőt, ami Eminorból árad éppen. a te kis félvállról vett sétálásod már most több életbe került, mint amennyit egész életed során eddig megmentettél... *lehunnya a szemét, és hagyja, hogy a fekete mágia, ami egészen idáig irézhető behatoljon a bőre alá* ezt akartad?
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:23:47

-Hogy érezhetnék én bármi erőt egyszerű emberként? Te is tudod hogy hiába probálnám egyáltalán nem lenne értelme.
*Majd látja hogy a fekete mágia hatol a lány bőrébe.*
~Ezt nem értem, nem kéne tudnom látnom a fekete mágiát. Biztos ő tárja szemem elé hogy lássam. De miért pont a fekete mágia? és.. Nincs egy csepp fehér mágia se. Ha a jó oldalon áll egy csepnyinek legalább lennie kell. Akkor hát nem is áll a jó oldalon. Viszont ez nem jó hír.~
*Emberként nincs annyi akaratereje hogy ne hátráljon meg pár lépést.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:27:36

*kipatannak a szemei* ne tőlem félj, ez a mágia mind a mesteredtől származik... *mosolyog* az egész környéket befolyásolja az a hatalom, amit ő mozgat jelen pillanatban. ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, ma ne menj vissza Eminorba, valószínűleg meg sem tudnád közelíteni az épületet, már a puszta hatókörében életedet vesztenéd... Sarah dühös... mérhetetlenül dühös.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue280/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:30:10

-Azért mert kiléptem a kastély területéről. Nem történt semmi könyörgöm, és még bajom se esett! Nem kell lerombolni egy kastélyt ezért.
*Szemeit forgatja mondata közben de még mindig van némi problémája a nővel és annak minden mozdulatával.*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue300/300Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 5 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 1:34:03

*elneveti magát* ha elfelejtetted volna, majdnem meghaltál. ha nincs itt Lance, akkor már halott lennél. szerinted, a mestered ezen csak úgy át tud siklani? ha már annyi mindent tett azért, hogy élhess? hmm? ennyire nem tudod semmire sem értékelni azt a kapcsot, ami öszseköt titeket?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
5 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Forest
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Emberek világa és külföld :: Cubcry-
Ugrás: