WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Étkező

Go down 
+3
Sophie Angel
Dora Shan
Bianka Emeresz
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 19:59:40

*Egy újabb nehézkes ébredés után jó szokása szerint a konyhában köt ki. Magához veszi a szokásos kajáit, lezuttyan egy székre, csizmás lábát felrakja egy másikra, és nekiáll enni. Közben néha lejjebb húzogatja miniszoknyája szélét, pólója szegélyével egyetemben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:04:41

* Álmos képpel tekint körbe és csak most tudatosul benne, hogy ott a aludt, a konyhában egy sarokban. Nos ezt sem fogja gyakran emlegetni. Köbenéz, majd nehézkesen feláll és a hűtőből halászott kaja társaságában leül az asztalhoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:10:27

*Észreveszi Serát... Lassan leveszi a lábát a székről, majd kicsi színes lepkéket fúj a lány felé, hogy észrevegye.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:13:57

* Észreveszi a lepkéket, majd lassan Elyon felé fordul.* Öm Szia! Bocsi, hogy nem vettelek észre, csak kicsit be vagyok lassulva. Különben mi van veled?? Rég láttalak.* Ahogy ezt eldarálja egyre élénkebb lessz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:16:38

*Szelíden elmosolyodik. Eltünteti a pilléket.* Semmi új. Én szép lassan elzüllök. Hát te?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:21:32

*Steve-re néz, majd biccent neki, hogy közölje most elmegy. A kijárat felé veszi az irányt és elindul az erdőbe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:23:28

*A lepkék után néz, nézi azt a hejet, ahol eltünt az egyik, majd pár másodperc után újra Elyont nézi.* Elzüllessz?* Kérdi gyanakvó szemekkel.* Ami engem illet, egyre töbször fordul elő, hogy elájulok, vagy elalszom a stressztől meg ilyenek. És persze Mich is egyre kevesebbet van felém mostanában.* Az utolsó mondatban már van egy cseoo gyerekes daccosság is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:25:31

Öh.. hát tudod, Michnek vannak gondjai mostanság... *Lesunyja a fejét, majd orrát a levegőbe tartja.* Ez kinek a szaga? NEm ismerős.. hát neked?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:28:48

* Kicsit meglepődik a mondato, de aztán egy fura szag miatt nem méltatja túl sok figyelemre. Beleszagol a levegőbe és Elyon kérdéséből rájön, ő is érzi.* Nemtom.* Válaszol hanyagul, bár ez a szag mégis kissé felkeltette az érdeklődését.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:30:12

Megyek, utánanézek.* Azzal feláll, és követi a szagot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd 19 Jún. - 20:32:57

Oké* Mondja még Elyon után, majd ő is felpattan és kimegy az ajtón. Ám nem a fura szag miatt, hanem mert kedve támadt lelátogatni a városba.Így a legrövidebb úton a bejáratiajtóhoz siet és sebes léptekkel kivágódik az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue100/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue100/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue0/50Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeSzer. 20 Jún. - 13:26:40

-Na inkább többet nem eszek jó nekem az élő kaja.
*Eltolja a tányért.*-Most Sophie úgy sem ér rá inkább megyek Cubcry-ba.
*Azzal átváltozik vérfarkassá szárnyai kitörnek testéből karmai négyszeresére nőnek majd kiugrik az ablakon és az erdőbe repül majd kiszemel magának egy áldozatot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimeSzer. 20 Jún. - 15:09:39

*Feláll és lemegy az erdőbe*
-Ideje megnézni a kislányt*visz neki egy csomag ételt*
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue263/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue264/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue0/50Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 12:12:54

*Vizes hajjal,rövid gatyában+ pólóban trappol le az étkezőbe.Keres valami frisset a hűtőben,aztán leül az asztalhoz falatozni.Maga elé húzza az aznapi újságot,olvasgatja.Ilyenkor szinte teljesen kizárja a külvilágot...*
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue263/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue264/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue0/50Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 12:53:22

*Unalmában úgy dönt,hogy sétál egyet,és ugrándozik egyet a hegyvidéken,így hát odateleportál,persze csak miután felhúzott magára pár melegebb göncöt..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 14:28:53

*Nagy nehezen levánszorgott a kajáldába. Ezúttal lemondott rövid szoknyájáról, helyette feszes fekete kezeslábast húzott, a szokásos csizmával. Lezuttyant az asztalra, kezében a reggeli jughurttal, és csak bambul maga elé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 14:31:02

*Lebaktat az étkezőbe,észreveszi Elyont*
-Szia. Csatlakozhatok?Épp a börtönből jövök,Sophie kínozza Jessicát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 14:34:01

*Kicsit félrenyeli a kaját, megijed. * Bocs, elbambultam. Persze. Gyere csak. *Még krehál egyte-kettőt, aztán leszáll az asztalról, és átül egy székre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 14:36:15

*Leül a lány mellé*
-Jólvagy? Meg ne fulladj itt nekem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 14:53:40

Jól, jól... csak megijesztettél.... Rossz a lekiismeretem, vagy mi.. *Arca lassan visszanyeri eredeti színét, kissé ugyan elpirul, de amúgy tényleg jól van* Mesélj valamit. Én az utóbbi hetekben begubóztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 14:55:10

-Értem,de azért ne félj tőlem.*Eszik egy kis pizzát* Hát ugye ittvannak a vámpírok,van két rabunk.Nekik is van kettő szóval állóháború van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 15:00:35

*Megfeledkezik a kajájáról, csak Steve hagjára tud figyelni. Észbe kap, megrázza a fejét.* Értem. ÉS mégis mit kíván tenni a mi nagyrabecsült vezérünk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 15:02:13

*Rámosolyog a lányra*
-Ha Biára gondolsz ő épp fogságban van,most Sophie a főnök asszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 15:14:30

*Kezdi kicsit furán érezni magát, de próbál ép eszénél maradni.* Szóval Bia fogságban... Hm... Tudod, neked bevallom: Egy kicsit örülök ennek... Mondd, hogy gonosz vagyok, de ez van.
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue263/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue264/300Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Étkező - Page 2 Left_bar_bleue0/50Étkező - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Júl. - 15:25:19

-Mivan??Bia fogságban???*az utolsó pár szóra ér be a konyhába.*Bocsi,nem hallgatóztam,de...mivan?Magyarázzátok már el nekem léci...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Étkező - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Étkező
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Vérfarkasok területe :: DeathWolf-
Ugrás: