WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Darkness\'Child városa

Go down 
+26
Jade
Victoria
Felícya
Reisen Daffen
Areana
Dora Shan
Igéző
Shyama
Darien Hess
Kyron Dalarden
Nashua Lamont
Anaze White
Catherine White
Karen Demarth
Michael Corvin
Elena Dreamfire
Josie
Christian Black
Dancen Nao
Deacon Frost
Subotaj
Sophie Angel
Sheyrin
Lestat
Bianka Emeresz
Nesta
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 19:42:35

*haggya hogy meggyujtsa a cigit közben rövid ideig elgondolkodik majd beugrik*
-Chris?-De régen láttalak!
*majd belesziv a cigibe.kifujja*
-nem is tudom hol találkoztunk utálja.
*majd elmosolyogja magát*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 19:47:12

- Ha jól emlékszem még valamikor az átváltozásod környékén. Nem akarok hazudni talán Cubcryban? -*Vigyorgott és eltette a gyújtóját.*
- Mond mi járatban erre? Csak nem valami pajkosságra készülsz? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 19:51:21

*nevet egyet majd elcsendesedik*
-hát igazából a mesteremet kéne megtalálnom mert rámférne egy tanitás mert le vagyok maradva szerintem...
*majd ujra belesziv a cigibe egy slukkot*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 19:59:45

- Szerintem ez a lemaradás nagyon relatív. Ha azt vesszük, hogy elméletileg örökké élhetsz akkor bizony nem vagy lemaradva. De tudom mire gondolsz. A környék nagyon vonzza a természet felettit. Idegroncs vámpírok, veszett farkas fattyak, és őrjöngő szadista démonok. ezért folyton úgy érzem, hogy ha négyszer vagy tízszer erősebb volnék akkor is hajszálon függne csak az életem. Hiszen az ellenség soraiban vannak igen erős dögök. Vegyük a teremtőmet Jadet. Ha igazak a feljegyzések akkor az idők kezdete óta létezik akárcsak az angyalok és ..ő. Nem hiszem, hogy valaha is meg közelíthetem az ő erejét. -*Fejezte be az eszme futtatását Chris.*
- Ráadásul minden egyes apró ismeretet úgy kell kihúzni a többiekből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:04:24

-Ebbe még bele se gondoltam.....örökké élni.....akkor tényleg nem vagyok lemaradva!
*neveti el magát*
-de már jó lenne tanulni valami ujjat.
*a nevetés után egy halvány mosoly ült az arcára. az eszme futtatásra helyeselve bólogat*
-és te mi járatban erre?
*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:07:51

- Nosztalgiázom. Próbálok be cserkészni valami bolondot, akit többé senki sem fog látni. Hacsak nem jönnek utána Mortus Adorba. -*Vigyorgott cinikusan Christian.*
- De az is lehet, hogy csak felgyújtok egy kórházat. Még nem döntöttem el a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:12:10

*elmosolyodik*
-elég szadista gondolatok de ha belegondolok....
*mosolyog a többit elhalgatja*
-szólj ha a kórház mellet döntesz azt hiszem nekem is jutna bőven.
*nevet egy nagyot*
Vissza az elejére Go down
Dancen Nao
Discipulus
Discipulus
Dancen Nao


Hozzászólások száma : 14
Age : 36
Tartozkodási hely : Darkness\'Child
Registration date : 2008. Apr. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue30/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (30/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue30/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (30/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:30:24

*Dancen sok óra utánn feláll helyéről és elindul valamerre. Sétál végig a kirakatok közt és unottan nézegeti őket.*
~Ruhabolt, könyvesbolt, ruhabolt, mobilalkatrészek, ruhabolt, horgászbolt, ruhabolt...~
*Pár száz ruhaboltal később megakad a szeme egy vadász bolton. Tele mindenféle puskával, pisztollyal, ruhával -.- és ami hősünk számára legfontosabb íjakkal, nyilakkal, "mancsokkal", kesztyűkkel, alkarvédőkkel. Hatalmas sóvárgó szemeket mereszt egy gyönyörű éjfekete íjkészletre. A bámulás közepette a nyála is majd kicsordul. Rögtön maga alá süllyed mikor eszébe jut, hogy csupán annyi pénzt hozott magával, hogy elég legyen míg megszedi magát a városban. Lehajtja a fejét és sóhajt, majd mintha mise történt volna tovább sétál...*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:32:23

- Szerintem akkor ne ácsorogjunk itt tovább. Induljunk és szerezzünk láncokat amivel le láncoljuk a kijáratokat. -*Vigyorodott el a lehető legszéleseben Chris. Majd az útját a közeli vas és vegyes kereskedés felé vette.*
- Mi is kell? Balta, lánc minimum 30 méter, lakat minimum 10 darab, és egy köteg magnézium fáklya a nyomok elterelésére.
Vissza az elejére Go down
Josie
Rector
Rector
Josie


Hozzászólások száma : 260
Tartozkodási hely : A pokol legsötétebb bugyrában...
Registration date : 2008. Mar. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue203/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (203/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue208/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (208/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:38:57

*Éppen az utcán sétálgat unalmában. Természetesen néhány kínozni való emberkét keres, de nem igazán talál most, viszont démoni érzékei sokkal jobbat találnak.* ~A fiatal démonokat mégjobb szadizni...~ *és máris Chris háta mögé teleportál, majd beleüvölt a fülébe egyet.* -Huuu
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:42:11

*megijed a lánytól majd hirtelen oldalra fordul.majd visszanéz közben kardját hátáról leemeli*
-Ki vagy te??
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:51:01

- Szia Josie! Látom humorodnál vagy. -*Szólt Chris miközben a fülére tette a kezét*
- Majdnem meg süketültem. De jó hogy jössz éppen fel akarjuk gyújtani a városi kórházat. Jól jönne a segítséged.
Vissza az elejére Go down
Josie
Rector
Rector
Josie


Hozzászólások száma : 260
Tartozkodási hely : A pokol legsötétebb bugyrában...
Registration date : 2008. Mar. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue203/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (203/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue208/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (208/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:58:04

-Kisfiam...én a helyedben azt eltenném...*mondja unottan, majd elolvasztja Dante kezéből a kardot*
-Ohh kórház? *csillan fel a szeme és lelkesen vigyorg*
-Ez szuper mókának ígérkezik, naná, hogy megyek!
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue269/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue269/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:00:49

*Hamarosan ő is megjelenik a kis társaságba, unatkozott így nem lát jobb gondolatot mint hogy idejöjön.*
-Üdvözletem..!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:03:51

-A kardom!
*kiabálja amiért kedvenc kardát látja szétfolyni.*
-jah nem tudtam hogy ismeritek egymást.A nevem Dante.
*mondja majd hirtelen Mestere jelenik meg elötte*
-Ohh déged kerestelek.
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:08:29

- Szia Elena! Úgy látom egészen jó kis társaság gyűlt össze egy kis kórház gyújtogatásra . -*Mosolyodott el Christian boldogan.*
- Ma este csak egy ártatlant akartam a pokolra küldeni. De úgy látom sírba fektetjük ma még az egész fekvőbeteg osztályt.
Vissza az elejére Go down
Josie
Rector
Rector
Josie


Hozzászólások száma : 260
Tartozkodási hely : A pokol legsötétebb bugyrában...
Registration date : 2008. Mar. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue203/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (203/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue208/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (208/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:12:43

-Jajj, hogy mennyi ostoba létezik...*rázza meg a fejét színpadiasan, majd Elena nyakába ugrik, amikor meglátja*
-Jajj de jó, hogy itt vagy drága tesvérkém! *mosolyodik el kedvesen, ami a szívéből jön. Talán most Chris meglepődik, hogy Josie tud kedves is lenni XD*
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue269/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue269/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:15:41

*Leszedi magáról drága Josiet ahogy tudja.*
-Áh nagyon remek.. viszont én most nem gyújtogatok, csak gondoltam körbenézek rajtatok.. Christian, Dante majd keresetek meg ..
*Pillant rájuk majd megfordul...*
-Ja igen.. ha lehet ne az egész várost égessétek fel..
*Ezzel még körbepillant majd eltünik...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:23:20

-Rendben.
*mondja Elena-nak.majd Chris felé fordul*
-Mikor indulunk? már nagyon mehetnékem van.
*mondja majd egy gonosz mosolyt ejt*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:33:21

*Chris parádésan tiszteleg egyet ahogyan Elena eltűnt. Majd a többiekhez fordult.*
- Nos vissza térve a mulatságra. A terv a következő. A bejáratokat lezárjuk. Se ki se be senki. Aztán be teleportálunk és kezdődik a muri. Gyújtogatunk ölünk, és kínozunk.
Vissza az elejére Go down
Josie
Rector
Rector
Josie


Hozzászólások száma : 260
Tartozkodási hely : A pokol legsötétebb bugyrában...
Registration date : 2008. Mar. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue203/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (203/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue208/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (208/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:43:07

*Kicsit furcsállja Elena viselkedését, dehát biztosan rossz napja volt. Majd visszaveszi azt a régi szadista mosolyát és összecsapja a tenyerét*
-Szerintem mehetünk, amúgy mindketten Elena tanítványai vagytok? Szegénykém...de jó, hogy nekem csak egy tanítványom van, de az is csak unalomüzés képp. Természetesen, ha idegesít akkor majd megölöm. *ördögi vigyor*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:47:11

-Rendben!
*majd egy hatalmas láncot teker a vállára és lekatokat dobál a zsbébe *
-Na én kész vagyok.
*mosolyog egyet*
Vissza az elejére Go down
Dancen Nao
Discipulus
Discipulus
Dancen Nao


Hozzászólások száma : 14
Age : 36
Tartozkodási hely : Darkness\'Child
Registration date : 2008. Apr. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue30/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (30/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue30/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (30/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:51:03

*Nézi a kirakatokat és majd kifolyik a szeme a sötétben villogó neon fényektől. Egy kis időmulva a nézelődések közepette alig lát valamit és leáll neki dől a falhoz és megdörzsöli a szemét.*
-utálom a neont...
*Felnéz lassacskán, de a kép még mindég homályos. Lassan megindul ami nem valami jó ötlet... Megáll egy zebra előtt és aligha látja a fényeket, majd már a lessz ami lesz alapon átmegy a forgalams úton. Ő így gondolkodik, de a köcsög kamionos nem... Következő pillanatban már csak egy vakítóan fehér szobát lát és szörnyű fájdalmakat érez.*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue240/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue250/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue5/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:52:51

- Én Jade tanítványa vagyok. De sajnos ő nagyon elfoglalt. -*Válaszolja Christian Josie kérdésére. Majd ő maga is láncokat és lakatokat vesz magához.*
- Én is kész vagyok. Josie te hozol még valamit? Ha nem akkor oda teleportálunk, és akcióba kezdünk. Enyémek a hátsó bejáratok leláncolom őket és le lakatolom.
Vissza az elejére Go down
Josie
Rector
Rector
Josie


Hozzászólások száma : 260
Tartozkodási hely : A pokol legsötétebb bugyrában...
Registration date : 2008. Mar. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue203/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (203/300)
Védekezési erő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue208/300Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (208/300)
Átok Kő:
Darkness\'Child városa - Page 4 Left_bar_bleue0/50Darkness\'Child városa - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50)

Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:59:38

-Én? Dehogy hozok...én a fekete mágiával játszok majd! *kacsint Chrisre, és a kórházhoz teleportál, majd árnyakból kovácsol össze egy láncot, ami sokkal erősebbé sikeredik mint az eredeti láncok és lakatok. Majd Josie azzal zárja le az ajtókat, amik a közelében vannak, majd a többiekre néz, hogy sikerült-e már nekik is megcsinálni a dolgukat...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Darkness\'Child városa - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkness\'Child városa   Darkness\'Child városa - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Darkness\'Child városa
Vissza az elejére 
4 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: