WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Kocsma

Go down 
+10
Rex Remy Wolf
Arikianus Angelus
Lauren Deitra
Sophie Angel
Sheyrin
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Dora Shan
Admin
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 0:33:35

*Elmosolyodik*
-Na azért!

*Vakrgatni kezdi Mich fültövét*
Vissza az elejére Go down
Michael Corvin
Alvezér
Alvezér
Michael Corvin


Hozzászólások száma : 691
Tartozkodási hely : Erre arra...Itt is ott is.
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue227/300Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (227/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue219/300Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (219/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 0:43:21

*Halkan mordul egyet és élvezi a vakargatást. közelebb ficánkol Farkasszemhez.*
-Hmm igen ez hiányzot már.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 0:45:27

*Tovább mosolyog,feltérdel és egyik kezével a fülét,másikkal a pocakját vakarja.*

-Jó kutyus!
Vissza az elejére Go down
Michael Corvin
Alvezér
Alvezér
Michael Corvin


Hozzászólások száma : 691
Tartozkodási hely : Erre arra...Itt is ott is.
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue227/300Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (227/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue219/300Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (219/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 0:59:16

*Mich hanyadt vágta magát és kiterült mint egy béka az árok parton a melegtöl. csak ő most a has vakarástol. nem tudta mért de egy kicsit mindig felszabadultab volt Farkasszem közelében*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 14:38:01

*Belép a kocsmába ~Hm... Nem valami szívderítő látvány...~ Leül egy üres asztalhoz és rendel egy italt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:04:09

*Betántorog a kocsmába. A fejét ért sérülés már nem vérzik de még fáj. A mozgását még nem tudja egészen korginálni. Egy rossz lépés következtében bele esik Vicky ölébe*
-Bocsánat, elnézést nem akarattal történt-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:26:22

*Meglepetten felpattan a székéről, és szórakozottan válaszol* -Nem történt semmi... * Ránéz Giovannira és felkiált* -Úristen magával meg mi történt?? *Közben megtámogatja a férfit*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:27:23

*Hirtelen az ég dörögni kezd vihar tör ki villámok csapnak a földbe és magától kinyílik az ajtó.Egy fekete vörös színű köpenyben jön be egy alak.Csak sárgán világító szemei látszanak ki.Elég ilyesztő majd leül az egyik asztalhoz kinyújtja kezét és bezárja az ajtót.Közben meglátja a multkori részeg embert.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:31:15

*Megcsapja az orrát az alkohol szaga. Sietve, és kicsit durván lerakja Giovannit a legközelebbi székre. Meg halja az ajtó csapódást és odanéz. Meghökkenten bámulja a féefit aki belépett az ajtón ~Ilyen nincs!~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:36:50

*EGy másodperc alatt megfogja a pincér nyakát magához húzza és gondolatban megmondja neki hogy mit kér.*
~Szerezzen valahonnan fiss vért vagy magát fogom megenni.~*Azzal a pincér kiszalad és állatvért hoz.*
-De uram minek magának vér.*Telepátiával az embert a boros hordónak löki ami mélg nem törik szét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:37:35

-Nem vagyok magam sem biztos abban mi történt valami gruoppenre lettem figyelmes az erdőben és utánna semmi. Aztán ide jöttem, új vagyok a városban és még se lakásokm és mostmár szerintem munkám sincs-
~Jó az illata~*a lány szemeibe pillantva észreveszi, hogy valamit mereven néz, abba az irányba fordítja a fejét. Megpillantja a férfit, de emlékei a tegnapi napról fakóak és nem ismeri fel*
-Carmeriere hozzon nekem valami fájdalomcsillapítot, whisky jo lesz és a hölgynek is valamit. Mit parancsol, én állom-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:45:00

-Köszönöm már rendeltem megamnak. *Újra a furcsa alakra néz, és kezd ideges lenni. ~Ki lehet ez az alak?~ Meghalja miről beszélnek. ~Na ne! Biztos csak halucinálok~ Elindul az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:46:33

*Megissza a vért majd az ajtó hirtelen kulcsra záródik.Leveszi köppenyét a poharat visszarakja az asztalra majd feláll kinyitja az ajtót és kiül a közeli padra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:48:48

-Máris elmegy? Legalább a nevét árulja el *Vicky után fordul*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:51:45

*Megáll és visszafordul, az arcán egy rövid erőltetett és ideges mosoly* -Öhh...Vicky. Vicky Ambel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:53:31

*Nemsokat marad itt most hogy felfedte önmagát elindul a város felé szokásos öltözetében.Köppenyét padig a vállára rakja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:53:38

*Meg gondolja magát inkább visszaül az asztalhoz.* -Maga régóta él a városban? *Kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:57:31

-Nem csak pár napja érkeztem. Eddig a közeli építkezésen dolgoztam de az elmult nap után már kétlem *kezdi visszanyerni a kontrollt teste felett*
-És ön szépség miotta van itt?*kicsit közelebb hajol, beleszippant a levegőbe*
~Micsoda illat~*elmosolyodik*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 15:59:37

*Kicsit rosszalva néz a férfira. ~Micsoda tolakodó alak...~ A székével kicsit távolabb húzódik Giovannitól.* -Tegnap érkeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:02:26

-Akkor gondolom önnek sincs lakása. Ebben a segítségére lehetek, ha azt szeretne találni, feltéve ha rendelkezik némi pénzzel *lehuzza a whiskyt amit a pincér az elöbb kihozott*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:09:45

*Felhúzott szemöldökkel, bizonytalanul néz a férfira* -Öhh...köszönöm nem. Van egy ismerősöm a városban, nála fogok aludni. *Ez persze kamu volt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:12:23

-Elnézést ha kicsit tolakodó vagyok, de most látok elösször ebben a fura városban ilyen gyönyörű teremtést *hátradől, ezzel is jelezve a lány felé, hogy nem kell semmi rosszra gondolnia*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue100/300Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue100/300Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 23 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 23 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:13:53

*Megérkezik és elég ideges mert Blazel találkozott leül au egyik asztalhoz rendel valami sültet magának és hozzá lát az evéshez majd erős pia szagot érez.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:17:39

*Látva a fickó gesztusait, saját magát szidva szóbaelgyedett vele. ~ Hogy lehetsz ilyen lüke? Még a nevét sem tudod mégis ilyen elítélően viselkedsz vele!~* - Aprópó város. Ööö...nem tudna valamit mondani erről a helyről? Soha életemben nem voltam itt és a nevét is csak egyszer-kétszer hallottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:19:20

*Megint ajtó csúkódást hall. Reflexből odanéz, de csak egy másik pasas jött.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Kocsma - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Kocsma
Vissza az elejére 
23 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Forest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: