WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+8
Lauren Deitra
Darios
Dora Shan
Sophie Angel
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeSzer. 27 Jún. - 20:54:38

-Á, már megszoktam!*mosolyog Laur-a*A találkozásunk sem volt a legidillibb nem de?!
*Michhez fordul*-Nem érzem magam kellemtelnül!Azért vagyok hallgatag, mert már megszoktam, hogy férfiak beszélgetésébe nem szólok!Ez amolyan etikett nálam.
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeSzer. 27 Jún. - 20:59:33

-De most az etikettedet megbontjuk ezen a ponton.*Mosolyog majd leül a földre.*
-Az igaz hogy nemvoltam valami kedves de ezért kárpótollak.
*Mosolyog.*-Mich az utóbbi időben nem láttalak hol voltál?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeSzer. 27 Jún. - 21:06:46

˛//Bocsi, az user megy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 13:44:24

*Leül Lauren mellé*
-Az igaz!-dől a válára*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:08:04

*Élvezi a helyzetet.*
-Mich gondolom te sem szereted a vámpírokat.És te is félvámpír vagy.
*Mosolyog majd átkarolja Ainat aki a vállára hajtotta a fejét.*
-Sokat jársz errefelé Mich.
*Közben olvas Aina gondolatában egyre mélyebbre ássa le magát amikor talál valami olyat amit szerintem még ő maga sem tud.*
-Aina te ismerted a szüleidet?És volt testvéred?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:29:02

-Nem!*Néz a fiúra komolyan*De ezen már gonolkodtam!Őszintén szólva nem is érdekelnek!Elhagytak, nem kellettem nekik!De, azthiszem, így a legjobb, különben más lennék mint vagyok.Nem ismertem meg volna 'Papát' és nem lenne jó érzékema farkasokhoz!*mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:32:51

*Látja a lány nemtud semmit a testvéréről.*
~Hát majd megtudja valamikor.Majd ha eljön az ideje.~
*Gondolja magában majd kicsit szorosabban öleli a lányt(karolja).*
-"Papát"hogy hívták nemtudod?
*Mosolyog a lányra majd zsebéből előveszi kisfarkasát és a fejére rakja.*
-Hát te meg itt bújkálsz?Hirtelen nemtudtam hol vagy.*Beszél a farkashoz majd Aina ölébe rakja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:40:29

-Nos, soha nem kérdeztem, de, amikor a városban voltunk, heroldnak nevezték....de ő nem volt az igazi papám, csak én neveztem annak...mivel az apa név már valakire foglalt volt...Egy favágó nevelt fel, őt nevezem Papának.
*Amikor meglátja Lau fején a kiskölyköt, elneveti magát:-Jól áll a kalap!
*Amikor megkapja, egy új érzést mutat az arca.Annyira ellágyul, szinte könnybe lábad a szeme.Régen látott már farkast-a farkasembereken kívül-, s falkáját juttatta eszébe.Nekik köszönhetően, ember feletti szeretettel adózott irántuk, s mindig így néz egy példányra, ha meglátja valahol.Csak simogatja, de mérhetetlenül boldog.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:45:01

-Úgy hívják Árnyék.*Mosolyog majd ő is megsimogatja a farkast.*
-Csak nem könnyezel?*Mosolyog a lányra.*
-Egy favágó?És meddig nevelt ő?*Majd kicsit elneveti magát.*
-Kössz nemrég vettem.Mellesleg imádom a szőrmekalapokat.
~Annyira mint a vámpírokat.~
*Nem illik de tovább kutakodik Aina fejében hogy ki nevelte meddig és a titkos részeket amik még gyermekkorában történtek annyira koncentrál hogy szinte megfájdul a feje de folytatja tovább.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:48:37

-Gyönyörű név!-mondja aléltan, majd vissza csöppen a valóságba.-15 éves koromig...Ez volt a csapások éve!Szegény, meghalt, majd az erdő is felgyulladt.Azóta járom a világot.
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 16:53:42

*Befejezi a gondolat olvasást elég sok info-t gyüjtött.*
-És akkor egy ideig farkasok is neveltek?
*azzal Aina elé ül és a szemébe néz.*
~Szegény mennyit szenvedhetett.~
-Neked nemvolt soha farkasod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:01:49

*Elmosolyodik*
-Papa soha nem szerette őket!Sőt, gyűlölte.Nem tudta, de ők találtak rám, s vezettek el a kunyhójához, miután kiraktak a szüleim.Nem mondtam el neki, de, amikor kiküldött vadászni, titokban meglátogattam azt a falkát, és segítettek is vadászni!*majd huncut mosoly kerül az arcára, és megkérdezi*-Nos, és a te történeted?Úgy vagyunk kvittek, hogy te is elmodnod, mi történt veled!
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:07:17

-Hát ha te akarod.Anyámat és apámat megölték egy háborúban.Engem elvidtek és rabszolgaként adtak el nagyon sokat szenvedtem majd megöltem fogvatartóm és üldöztrek engem.Később boszút áltam apámért és anyámért úgy hogy megöltem azt aki ránk küldte őket.Folyamatosan követtek ezért a katonák. vérdíjat tűztek ki a fejemre stb stb majd vérfarkasok támadtak rám de elszoktem és itt bolyongtam az erdőbe amikor új életet keztem Cubcryba.Összefoglalva életem csupa szenvedés és gyilkolás.
*Kicsit elszomorodik.*-És dehogynem van farkasod aki csak a tiéd *azzal átváltozik és odabújik hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:16:06

*Együtt érez Lauval~Sokkal többet szenvedett, mint én~.Elmoslyodoik, amikor Lauren az ölébe bújik.*
-Való igaz!- és egy puszi landol a fiú homlokára!*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:21:32

*Kezével játszik a kisfarkassal.*~Abban igazad van hogy nemvolt rózsás a gyermekkorom de ennek köszönhetően megerősödtem de sajnos szinte senkiben sem bíízok meg olyan könnyen de benned már bízok meg Sophie ban és Biában is meg Mich is szeritem megbízható de őt még nem ismerem olyan jól.~*Aina ölében fekszik majd a kezét nyalogatni kezdi a lánynak ahogy minden farkas szokta.*
~Vigázz le ne harapjam:P~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:24:59

~Ha leharapod, én utána megharaplak!~fenyegetőzik Smile
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:31:23

~Gyere harapj meg.~*Leteríti a lányt majd emberré változik.*
-Na nemharapsz meg?*Rajtaül a lányon majd visszaváltozik.*
~Na most én haraplak meg.~
*Azzal a szokásos módon a lány arcát kezdi nyalogatni és nemengedi hogy feláljon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:35:04

~Komolyan azt akarod?~vág "meghalsz" fejet, majd eltérítiaz utolsó nyelv öltést, és egy puszival "harapja meg" Lau arcát.~Ha emberlennél, aszádra ment volna!~
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:37:46

*Visszaváltozik emerré.*
-Na most télleg megharaplak.*Azzal megcsókolja.*
-Na fájt.*Gonosz mosolyo az arcán majd feláll és hátrálni kezd majd valamiben hátraesik.*
~Hát ezt nem így terveztem.~*Mosolyog a lányra majd próbál felülni sajgó "ülepére".*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:42:09

*Csak erre várt.Ráugrik,leteríti, mindenét lefogja, majd ő is megcsókolja.*-Na, most fordult a kocka!
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:45:34

-Te erősebb vagy mint én farkasalakban.*Mosolyog a lányra majd Árnyék odatipeg és harapdálni kezdi Lau arcát.*
-Na már te is ellenem fordulsz?Megtetszett Aina mi és inkább neki segítessz.*Élvezi a csókot majd elengedi magát.*
-És még hogy nemtudnád megvédeni magad.Pedig olyan erős vagy mint én még erősebb.*Mosolyog a lányra majd csinlja mint aki szabadulni akar de nemtud.*-A farkas énemmel is megpróbálkozol?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:47:39

-Ugyan, csak hagyod magad!De, ahogy akarod!
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:49:45

*Inkább nemváltozik át mert kitudja mikor uralkodik el rajta a vámpír én inkább csak emberkén próbálkozik.*
-Szerinted csak hagyom magam?
*Azzal oldalra gurul megfordítva az esélyeket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:52:54

-Ahogy mondom!*mosolyog a már ismerős álláspontból nézve a világot!*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 34 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 34 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitimeCsüt. 28 Jún. - 17:56:31

*Mégegyet gurulnak.*
-upsz.*És azzal legurulnak a hegyról néha a levegőbe is repülnek és hatalmas gyorsaságba gurulnak egymásba kapaszkodva majd a végén Aina kerekedik felül.*
-Jól vagy?*Kirdezi Ainatól akik elterült Lauren testén.*
-Nem esett bajod?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 34 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
34 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: