WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+8
Lauren Deitra
Darios
Dora Shan
Sophie Angel
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 12:52:04

-Ez is kihalt hely mindegy.*Mosolyog majd sétálgatnak az erdőbe.*
-A motorom hol hagytam?Biztos a kunyhónál.
*Kicsit megtörik a kedve majd tovább sétálgat és csak úgy vonyít egy hatalmasat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:02:48

*Kyra meg lassan utoléri Laut.*
- Mi a baj? *kérdi a fiutól, mert hát eléggé furcsán viselkedik.*
- Tök fura volt, ahogy tegnap mindenki elaludt és csak mi bírtok Sophieval. *mondja vigyorogva és közben hátranéz, hogy Aina is megvan-e még.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:06:07

-Semmi csak nembírom a tömeget.*Mosolyog.*
-Igen?!Megmutassam milyen az életedért harcolni?
~Á nem nyirlak ki.~
*Mosolyog.*-Ha nemnagybaj elejtem a reggelimet.
*Azzal átváltozik és nagysebességgel elkap egy őzet majd visszavonszolja a lányhoz majd leül és elkezdi enni de már emberként.*
-Bocsi de most nemtudom megsütni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:11:40

*Melléjük ér.
-Áh, szép volt!-kiáltja Laurennek.~Hm...én meg örülök, ha csak egy ember is körülöttem van~gondolkozik el.Ő is meglát egy kisebb állatot.Hirtelen megfogja a kését, és tána hajítja.Talált!!!!Odamegy.*
-Na, egy kajával több!-mutatja fel diadalman.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:13:06

- Ja, értem. Oké. *mondja a fiura vigyorogva.*
- Már megint meg akarsz támadni? Miért mindig engem? *néz szép szemekkel a fiura, bár lassan csak megszokja. *
- Nyugodtan, én nem vagyok éhes. *mondja, majd amikor Lau visszatér az őzzel, csak nézi, hogy hogyan eszi.*
- Itt ennyi állat van? *kérdi, mert hát naponta elég sokat elkapnak a vérfarkasok. Majd figyeli Ainát is.*
- Ezt te nyersen meg fogod enni? *néz a zsákmányra.*
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:13:20

-Szép fogás volt,jóétvágyat!*szól kilépve a fák közül.*Na mostmár figyelne valaki rám is?*Húzza fel szemöldökeit.*Szóval hogy kerülnek ide emberek,és veletek még hogyhogy nem találkoztam?*indul el az ismeretlenek felé,majd leül a reggelijét majszoló fiúval szemben.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:16:30

-Szép volt de kézzel kapd el.*Mosolyog majd rápillant az érkezőre.*
-Hello...................A nevem Lauren.Sophie tanítványa.
*Érzi a lány szagát .*-Te pedig gondolom vérfarkas.És mi a neved?
*Mosolyog majd tovább kajál.*-Szóljon ha kér valaki.
*Nevet.*-Mért ki nemtörődött veled?És mért vizes a hajad?
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:18:06

-Dora Shan vagyok,mellesleg falkavezér és Sophie névleges nővérkéje.*kacsint egyet*Amúgy azért,mert hajat mostam..evidens,nem?*nevet fel*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:19:13

-Köszi!De még nem vagyok vérfarkas mosolyog vissza Luarenre.Tüzet rak, és már sül is a nyúl pecsenye.A távolba pillant, majd meglátja az érkezőt, várja, hogy közelebb jöjjön.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:22:13

- Szia. Kyra Rainer vagyok. *köszön az érkeznőnek.*
- Egyébként én tegnap jöttem, tehát valószínűleg azért nem találkoztunk. *mondja, majd Laura pillant. Majd Ainára is, aki valamit nagyon félreértett, így csak nevet rajta.*
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:25:05

*Int mindenkinek,majd tovább nézi a falatozót.Közben egyre hangosabban korog a gyomra,el kéne szaladni valami kajáért...gondol egyet,felölti farkas alakját.Fehéres bundája,mely barnás foltokkal tarkított,megcsillan a napfényben.Felugrál egy fára.Az ágak között ugrándozik,mint egy kétéves kisgyerek.Kiszemeli áldozatát,egy fűbn ugrándozó nyuszit.Az már csak lomhán ugrándozik,kissé öreg,ezért szemelte ki azt.Leugrik elé az avarba,megragadja mancsaival a meglepődött teremtést,s egy mozdulattal kitöri nyakát.Szájáb veszi az áldozatot,úgy üget vissza Laurenhez.Vérfari alakjában nyammogni kezd a nyuszin.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:28:58

-Aina látszik hogy most keltél fel Smile *Mosolyog majd tovább falatozik amikor kordul eggyet Dora hasa.*
-Csak nem éhes vagy.
*Azzal átváltozik és úgy kajál tovább de sajnos a vámpír szervek is megjelennek rajta a csípés miatt majd a szárny is kiszakad a testéből.*
~Na jó ez fájt.~*Eszik tovább majd odamegy a patakhoz és lepetyel egy kicsit belőle.*
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:31:37

*Felfigyel arra,ami Laurennel történik.Miután behammolta a nyuszit,ő is a patakhoz üget.Lemossa bundáját.*
~Mi történt veled?~*kérdi telepatikusan a fiútól miközben mosakszik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:32:24

*Kira figyeli, ahogy Dora elmegy, majd amikor visszatér a kis nyuszival. ~itt ma mindenki ilyen éhes~ gondolja meglepetten és leül a fűbe. Majd közben figyelgeti Laut is és Ainát is. Egy kicsit feleslegesnek érzi magát, de hát a kunyhóban is az volt. Lehet, hogy nemsokára visszatér a kocsmába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:34:07

-Ez jól esett!-néz színléet bosszúsággal Laura és Kyrára, majd tátott szájjal nézi, ahogy a jövevény elkapja a zsákmányt.
-Ez szép volt!Persze átváltozva könnyebb!-majszolja ő is a sültjét, de hirtelen ismét a férfire néz.-Mi baj?-pattan fel, de a szárnyak előbukkanása megtorpantja, és rémülettel tölti el!*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:38:29

~Dejó mindenki ezt kérdezi.Hála egy csípésnek ami nemcsípés volt hanem valami más egy jel lett a vállamon amitől félvámpír vagyok de hála már tudom uralni és nemtörik ki belőlem az erő és csak úgy nemtámadok rátok.~
*Kortyolgat a patakból majd látja hogy Aina megijed majd odamegy leteperi és elkezdi nyalogati annak az arcát és ebben segt Árnyék a kisfarkas is.*
~Még mindig félsz tőlem.~
*Majd leszáll Ainaról és összekuporodik a földön ér aranyos szemekkel nézi a többieket.*
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:41:08

*Visszaváltozik emberi alakjába,haja most még vizesebb.Összeköti,hogy annyira ne zavarja,majd leül Lauren mellé.*
-Hát,ha tudni akarod,akkor nem csak te vagy "defektes".*mondja mosolyogva.*Én például hibrid vagyok...tök gáz...néha azt kívánom,maradtam volna inkább egyszerű ember,akivel majd valamnikor végeznek a farkasok vagy vámpírok...*szól unott fejjel,majd tekintetét a fiúra emeli,s elbambul...Very Happy*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:43:42

*Kyra meg csak figyeli, ahogy Lau rátámad Ainára és közben mosolyog. Ő már látta úgy a fiut, sőt úgy is, hogy megtámadta Sophiet. Majd közben Dorára is figyelget.*
- Hibrid? Az meg hogy lehet? *kérdi érdeklődve a lánytól és figyelget.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:43:55

-Wáá!-kiált,ahogy Lauren leteperi, majd nevetni kezd a nyalogatás miatt!:)Megszokta már, hisz farkasok közt nőtt fel.
-Már nem!-mondja felkászálódva, kedvesen nézve a fiúra-Csak megijesztettél...mármegint.Nem is tudja, hogy hallotta Lauren gondolatait, azt hitte beszélt!

Ui:Eddig nem hallotta, ez az első eset.
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:47:05

-Hát...történt egy kis baleset...*megerőlteti az agyacskáját,úgy próbál visszaemlékezni.*Nekem Bianka a mesterem.Mikor még meggondolatlanabb voltam,történt egy s más,volt mikor veszélybe sodortam magam és ő mentett meg.A legutóbbi ilyen alkalomkor csak úgy tudott megmenteni,hogy démonná változtatott,és ezzel belém ültetett még pár személyiséget...Vérfarkas,vámpír,szellem,démon no meg ember ha éppen úgy akarom.Hosszú sztori...*mosolyog Kyrára.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:50:27

*Visszaválozik és emberként ott fekszik a földön.*
-Csak nem megijedtél.Félsz a naylogatástól.*Mosolyog majd feláll és nekidől a fának.*
-Szóval én is ezt kérdezem mért vagy Hibrid?*Mosolyog majd továbbrais a fánál van lehajtja fejét.*
-Nekem jó ahogy van csak inkább hamarabb uraltam volna ezt az erőt.
*Kicsit szomorkodik majd karmait megjeleníti és felmászik a fára majd lelóg az egyik ágról haja égnek áll és csak félmesztelenül lóg egy fűzfáról.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:52:21

*Kyra meg csak hallgatja Dorát.*
- Hú, hát az durva lehetett. *mondja a lánynak, közben meg figyeli Aináékat is. *
- Sophie csak vérfarkas? *kérdi a lánytól, mert hát nem emlékszik, hogy Sophie említett volna még mást is. Hát ezt nem kérdezte meg tőle. *
- Egyébként te mióta vagy farkas? *teszi fel a következő kérdést. A kérdéseivel mindenkit lefáraszt, sajnos, lehet, hogy nem kéne ennyit kérdezősködie. Majd közben vet egy sajnáló pillantást Laura, nem lehet valami jó, hogyha valaki hibrid. *
Vissza az elejére Go down
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue263/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue264/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:52:40

*Felnéz a fiúra,és elkezd nevetni.*
-Innen lentről tök vicces vagy*neveti egyre hangosabban.*Amúgy már elmondtam.Néha pozitív,néha negatív dolog.Egyébként nem szeretek hibrid lenni,útálom a vámpír énem.Ha tehetném megölném azt a részemet...*fordítja komolyra a szót.*A démon állítólag jóláll mert tekintélyem lesz tőle,a szellem meg nagyon előnyös.*kezd el filozofálgatni,majd abba is hagyja,mert ha egyszer ő beindul,akkor annak évek múltán se lesz vége....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:56:04

*Megrézza fejét mosolyogva..reménytelen-Érdeklődva hallgatja Dora mondókáját.
-Hm...de végülis előny is lehet, nem?-kérdezi hallkan.Ez vagy költői kérds volt, vagy szimpla-ki minek veszi....*
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue100/300Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 30 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 30 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitimePént. 22 Jún. - 13:58:57

*Leugrik a fáról majd félresöpri a haját.*
-Szerinted viccesvagyok?
*Nevet majd nemtudja mit csináljon majd odamegy Aina mellé.*
-Szerinted is vicces vagyok?
*mosoylog majd lefekszik a földre félmesztelenül és néhány ág megszurkálja.*
-Áú!Itt az erdőben feküdni sem lehet.
*Nevet majd inkább farkasként fekszik le a földre úgy könnyebb így is mesztelen de nemérzi a szurkálást.*
~Na ez egy fárasztó nap.~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 30 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
30 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: