WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry városa

Go down 
+10
Gail Lester
Lauren Deitra
Darios
Mesélő
Sophie Angel
Sheyrin
Dora Shan
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:22:53

*Mikor meghaja a mondatot feláll és odamegy a fiúhoz.Felméri a testalkatát.Majd válaszol.*-És mi okból akarnál csatlakozni a vámpír néphez?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:32:37

-Katona voltam világ életemben. A századomat lemészárolták. Halottnak hiszenk engem is. Ide úgy jöttem, hogy vagy vámpír leszek, vagy lesz a halálhíremhez holttest is.
Vissza az elejére Go down
Karen Demarth
Főparancsnok
Főparancsnok
Karen Demarth


Hozzászólások száma : 523
Tartozkodási hely : Mindig ahol kedve támad..
Registration date : 2007. Jun. 30.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue260/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (260/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue252/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (252/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue0/50Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:36:07

-milyen szép.. de miből gondolod hogy sikerülni fog?
*mondja a háttérből .. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:45:20

-Nem tudom, hogy mit kell átélnem, így nem tudok válaszolni erre. Amit tudok, azt megteszem legjobb tudásom szerint.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:46:59

-Ez mind szép és jó.De melyiket választod?És legalább tudsz valamit a vámpírokról.Vagy értessz valamihez?*Kérdezi egy gonosz mosollyal majd a kígyót odahozza magukhoz.*-Pl egy kicsi mágia vagy fegyver használat?
/lécci sorrend//
Vissza az elejére Go down
Karen Demarth
Főparancsnok
Főparancsnok
Karen Demarth


Hozzászólások száma : 523
Tartozkodási hely : Mindig ahol kedve támad..
Registration date : 2007. Jun. 30.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue260/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (260/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue252/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (252/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue0/50Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:48:25

*nem vár tovább arrébmegy kicsit és ott magának kiszemelt pasit letámajda és kiszivja vérét.. majd eldobja a hullát egy kukába és visszamegy *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:51:06

//ezer bocs//
-Mesterlövésznek képeztek ki, emelett konyítok az íjászathoz is. Odáig sose jutott egy összeütközés se, hogy szablyát kelljen használnom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 21:54:13

-ÉRtem.Nos most választhatsz.Vagy holnap érted jövök és elviszlek a kastélyba.Va még ma velünk tartassz és majd holnap vámpírrá avatunk.*Vissza leül Karen mellé és átkarolja.*-De én még megnézem hogy mire vagy képes.
Vissza az elejére Go down
Karen Demarth
Főparancsnok
Főparancsnok
Karen Demarth


Hozzászólások száma : 523
Tartozkodási hely : Mindig ahol kedve támad..
Registration date : 2007. Jun. 30.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue260/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (260/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue252/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (252/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue0/50Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 22:01:26

*add egy csókot kedvesének majd nyugisan hátradől a padon*
~szerintem kicsit meg kéne nézni hogy mit tud.. én viszont aludnék~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 22:04:50

-Na mindegy holnap érted jövök.De most én megyek.*A kígyó darabokra esik majd átöleli Karent és a kastélyba teleportálja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 22:06:29

-Akkor minden jót! Holnap is a környéken fogok császkálni, vagy a kocsmában, ha addigra megtalálom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 22:06:51

*A kocsmából kitérve ismét elsétál a sikátor elött hogy megnézze még ott van e a két idegen*
~Nagyon unszimpatikusnak tünnek főleg az a lány ahogy bámulta a nyakamat~
*szorosan a fal mellett megy amikor odaér benéz a sikátorba.Immár három alakot lát.csendben elsétál a bejárat elött. még nem tudja merre megy de elindult egy irányba.szeme sarkából meglátta a kuka szélén büzlő vért.
Ezután sietösre veszi a lépéseit.ideges lett.mindkét kezével a Colt-okat markolássza.Hirtelen kilép elé egy alak. Ezután előveszi bal kezében lévő pisztoly-t oldarra ugrik és tüzet nyit. a golyo áthasitja az alak fejét, és az hörögve a földre zuhan.
~csak egy ember~
*gondolja és mély levegőket vesz a földön ülve.lassan odahuzodik egy falhoz .Belső zsebéből elővesz egy kék PALL MALL-t és egy öngyujtót.
Azután rájgyujt és szép lassan szivogatja a cigit.a csikket elnyomja egy ablak párkányon és ismét a kocsam felé veszi az irányt.*//üdvözöl Blaze//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 15:50:36

*sétál az utcán. nem tudja merre.csak keresgél.Aztán oda ér egy parkólóhoz
ahol három autó parkol.Egy Suzuki Swift, Egy Subaru, És egy nem valami jó állapotban lévő Lada Samara.Mindegyik ablakán benéz hátha szerencséje lesz.A Subaruba néz előszőr.*
~ekkora mázlit~*gondolja amikor meglátja a bent felejtett kulcsot.
szépen rásimitja a kezét a kilincsre és kinyitja az ajtót.*
~ugyláccik nincs riasztó.~
*gondolja és beül. Elforditja a kulcsot a motor hörög.vált aztán kitolat a két kocsi közül.Bevált eggyesbe és nyikorgo gumikkal az erdő velé veszi az irányt.
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue270/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue270/300Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 38 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 38 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 20:24:19

*Több órányi motorozás után végre megérkezik a városba. Gyorsan feltankolja a motort, majd azonnal tovább is indul a DeathWolf kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:06:26

~Ejnye, hol is voltam? Fene vigye el ezt a sok sikátort!~
*Az élet profán kontextusú emlegetése közben tovább kerese azt a helyet, ahol tegnap beleakadt Blaze-be*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:15:23

*A házak tetején mászkál amikor Ragnarok jelenlétét érzi.Hangtalanul mögé teleportál majd jobb kezével megérinti a vállát.*-Csak nem engem keresel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:28:20

-Tiszteletem. Téged kereslek *Feleli széles vigyorral*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:31:08

-Haggyuk a formaságokat elég egy helo is.Igaz hogy több mint 3000 éves vagyok de mindegy.Akkor térjünk is arra amit szeretnél.Hagytam egy nap gondolkodási időt és még most is szeretnél vámpír lenni?Onnan már nincs visszaút.*Közben eltünik és egy lánnyal tér vissza akinek kiszívja a vérét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:34:05

-Ha meggondoltam volna magamat, azt már észrevetted volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:38:50

-Ez a beszéd.*Mondja véres fogakkal és odamegy a fiúhoz.*-Felőlem akkor indulhatunk is.Persze csak ha akarod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:39:46

-Akkor nincs más hátra, mint előre!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:43:14

*Ezután a mondat után a várba teleportálja magukat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:46:28

-Hüh. Ez gyors volt. *Motyogja tántorogva. Hiába, aki nem szokott teleportánli, annak nem hiába forog a gyomra*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:54:58

megérkeznek a kocsma elé kiszáll bevágja az ajtót és gyorsan a másik oldalra fut.Azután kinyitja Vicky-nek az ajtót....]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitimeVas. 5 Aug. - 23:56:10

*Megérkeznek a városba. Megkönnyebbülve kiszáll az autóból. Mivel már vérfarkas és a szaglása egy ''kicsivel'' jobb lett, alig bírja ki, hogy ne hányja el magát. Az a légfrissítő valami oltári büdös!* -Tiéd ez a kocsi?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry városa - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 38 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry városa
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Forest
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: