WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Orcern

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:19:29

- nem éppen egy vezérhez való beszéd ez. küzdened kellene, végtére is nem holmi senki vagy, hanem egy hatalmas vámpír! ne mondj már le ilyen könnyen az életedről! Istenem, úgy beszélsz mint egy csevenézett öregasszony *neveti el magát* szedd már össze egy kicsit magad. ha így folytatod, nem adok neked pár napot és beteljesül a végzeted, ami ellen tehetnél...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:23:40

~hogy szabadulhatnék innen?~*Kérdezi magától.*.Mi Ellen küzdjek erő nélkül.Ahhoz hogy ellen áljak eminornak ahhoz vér kell nekem pedig nincs szolgálatomban egy ember sem eminorban sőt még barátom sincs.
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:26:56

- akkor most tedd fel a kérdést, hogy miért van ez így? *hatásszünet* és gondolkozz el azon, hogy ha te másképpen állsz másokhoz, akkor talán most lenne, aki segítene rajtad. olykor megköveteli az élet, hogy mégha nem is vagy az a mások kedvéért tevő valaki, akkor is legyél egy kicsit nyitottabb a többiek felé. persze, nagyon szép dolog szívtelennek lenni, és átgázolni mindenkin, semmibe venni az összes élőlényt, de látod ilyenkor talán megbánod ezt a viselkedést. nem kioktatás képpen mondom, csupán összegeztem a helyzetedet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:31:44

-JAh és pont Sarahval kötnék barátságot.*Halk nevetésbe kezd majs odasétál a rácsokhoz és körbenéz a teremben.*~Legalább nincs annyira hideg.~*Zsebre rakja a kezét és a rajta lévő köpenyt összehúzza magán és a kiúgrópengéjű kardot az alkarján leszedi és a sarokba dobja.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:36:23

- most már nem tudsz. előbb kellett volna gondolkoznod. engem azért hívott ide, hogy rendet tegyek, és ha kell a helyedre álljak. bevallom nem fűllik a fogam ehhez. én kötetlen vagyok, szeretem élni az életemet, és nem óhajtom egy klán felügyeletével tölteni napjaimat egy ilyen helyen. viszont ha nem lépsz valamit, akkor nem lesz esélyed visszakapni a posztodat. a kastély hamarosan minden erődet elveszi. ne csak Sarahban lásd a megoldást. legelőször magadban kell tisztáznod egy-két dolgot, aztán rájössz, hogy van más is, aki segíthet neked *egy pillanatra eltűnnek a rácsok a celláról és szabaddá válik az út. persze szinte azonnal vissza is fonódnak elzárva a lehetőséget*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:44:03

*az Eminorral való harcban rendesen elfáradt.*~És mit lépjek?.~*Kérdezi de választ nem kap magától.Nagyot dobban a szive amikor a rácsok eltünnek és újra előjönnek.Nemérdekli az egész ha a szabadulás tétje a talpnyalás.Ő nemfog senkinek se behódolni kedveskedni csak ha vele is úgy bánnak ahogy kell.Tiszteletet csak annak ad aki viszonozza is s tiszteletet.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:49:24

- látom, kezded már kapizsgálni a dolgokat. nehogy azt hidd, hogy a te Karened, vagy én magam többek vagyunk, mint Sarah. pusztán más mindhármunkkal a kapcsolatod. kellenek ellenségek is ahhot, hogy jó vezér maradj, viszont sokkal fontosabb szövetségeket kötnöd. Blaze, nézz magadra olyan sebezhető vagy most, pedig egy nappal ez előtt képes lettél volna egy világot elpusztítani csupán egyetlen mozdulatoddal. ne mástól várj segítséget, csak fogadd el, hogy vannak olyanok akiket nem tudsz eltenni láb alól, még akkor sem ha idegesít a létezésük. ahogy a ondás tartja légy közel a barátaidhoz, de mégközelebb az ellenségeidhez. ha arra vágysz, hogy tiszteljenek úgy is kell viselkedned. *miközben beszél lassan becserkészi a férfit, már egész közel van hozzá, mikor befejezi mondandójét, szavait szinte csak suttogja*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:52:31

-KAren engem már nem érdekel.Felőlem meg is halhat elegem van már a vámpírokból.Legszivesebben a szivemet helyben kitépném.*Egyre fáradtam viszont sikerült erejével egy ágyat idéznie magának.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:55:11

- de hiszen te magad is vámpír vagy. *kuncog* gondolkodj el azon, amiket mondtam, holnap éjjel ismét eljövök, talán belőlem nem lesz eleged *pislog rá kedvesen, majd hagyja, hogy lefeküdjön a hevenyészett ágyra. végigsimít az arcán olyan "jóéjt köszönés" képpen aztán eltűnik*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Dec. - 1:56:43

*Szemével követi a távozó lányt majd bedől az ágyba és nem kell neki két perc és elalszik hogy holnap újra erőre kapjon és ellen álni tudjon Eminornak.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:22:44

*már egy ideje Orcern-ben van. az egyik sötét sarokból figyeli az alvó vámpírt. gondolkozik azon, hogyan is ébreszthetné fel, vagy hogy egyáltalán felébressze e... végül a tegnapi módszernél marad, most azonban sokkal élethűbbet kreál és más témájút. jelenleg Blaze magukat látja vad szeretkezés közepette odakint a szabadban, cellák és rácsok nélkül*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:25:51

*Álma hirtelen jobbra válik és tudja hogy ez nem véletlen. Álmából feléred majd felül az ágyon és akor pillantja meg a tegnapi lányt.KIkel az ágyból és közelsétál a rácsokhoz.*
-Üdv Victoria.
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:28:52

- reménykedtem benne, hogy az a kis álombéli illúzió felébreszt *mondja köszönés helyett* elnyerte tetszésedet a jelenet? *lép oda a rácshoz, most csak odakintről kérdezősködik, egyenlőre még nem megy beljebb. homlokát az egyik jéghideg rácsnak nyomja, miközben a vámpírt kémleli*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:30:56

-Hát nem mondom hogy rémálom volt.*Ő nem mozdul el a rácsoktól miközben a vámpír lányt figyeli.*
-számítottam rá hogy meglátogatsz.Bár azthittem hogy Sarah is jön.
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:33:04

- ennyire hiányzik neked? mert ha így van, akkor egy szavadba kerül és szólok neki, hogy jöjjön le meglátogatni téged... *válaszol felvont szemöldökkel* azt hittem egy icike-picikét örülni fogsz a társaságomnak, ezek szerint tévedtem volna?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:37:58

-Ha lehet elkerülném Saraht.ÉS jó a társaság főleg ha olyan mint te.*Mosolyog majd hátrébb lépdel leül az ágyra és onnan kémleli tovább a lányt sárga macskaszemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:41:14

- ezt már szeretem hallani... *kacsint, majd belép a cellába helyet foglal -minden kínálást megelőzve vagy elnézve- egy saját maga által kreált árnyszékben. lábait keresztbe veti arcából kisimít egy hajtincset* hogy telt a nappal számodra? volt időd az alváson kívül másra is gondolni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:56:39

-NEm aludtam.*Halk nevetésbe kezd majd kicsit hátrébb húzódik az őágyon hogy nekitudjon dölni a falnak.*
-Bár alváson kivül mást nem thetek.Gyüjteni kell az erőmet arra hogy kiszabaduljak innen és hogy ellenáljak Eminornak.
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 0:59:08

- hmm... erőtgyűjteni azért, hogy ellen tudj állni a végkimerülésnek nem ostoba dolog. azonban azért, hogy kiszabadulj *megcsóválja a fejét* fölösleges. egyedül úgy sem tehetsz semmit, ha meg már van segítőd, akkor valószínűleg ki jutsz innen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 1:01:35

-Csak annyi a baj hogy nincs segítőm.Lance Sarah parancsaira ugrál.Bia végkép mivel megöltem.Sarahról inkább ne is beszéljünk.Ellenben ha te segítenél az talán elég lenne hogy kiszabaduljak viszont Sarah nem örülne neki.*Felhúzza a térdét majd kezeivel átkarolja azt.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 1:05:08

- egy kicsit el vagy tévedve. Lance nem ugrál sarah parancsaira, ha így lenne, akkor nem állt volna át egy darabig a ti oldalatokra *hát igen, sok információt megkapott, mielőtt megérkezett volna ide* az én segítségemre szabadulás téren ne számíts. számomra elsődleges a többi élőlény biztonsága, és ha te innen kiszabadulsz nem hiszem, hogy virágokat fogsz ültetgetni meg fákat metszegetni. egyedüli, akire alapozhatsz az Lance. neki kellő befolyása van Sarah felé is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 1:08:00

-aaaah.*MOngya kicsit lhangolva majd oldalra dől és elterül az ágyon a plafont bámulva.*-Az biztos hogy nem fákat metszegetnék meg amiket mondtál.az nem az én stílusom.ÉS ha kiszabadulok veled mi lessz?
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 1:10:06

- akkor te leszel az első célpontom. követni foglak amerre csak mész olyan leszek, mintha az árnyékod lennék és ha valami olyasmit teszel, ami kedvezőtlen másokra nézve, akkor meg kell, hogy akadályozzalak benne. mint mondtam, nem pályázom a posztodra, viszont nem is távozok a környékről akár szabad vagy akár rab.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 1:14:28

*a homlokát dörzsölgeti.Nem tetszik neki ez az árnyékos dolog.*-Az szuper lessz.A vérfarkasok szabadon én meg megvagyok kötve.*Elengedi a homlokát és megint aplafont bámulja majd kikel az ágyból és a rácsokhoz sétál hogy valyon hogyan csalhatná le Lance-t.*
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue300/300Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Orcern - Page 2 Left_bar_bleue0/50Orcern - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Dec. - 1:16:50

- nehogy azt hidd Balze, hogy csak a te árnyékod leszek. ugyanúgy ott járok Sarah vagy Lance vagy Kyron és még Bainka háta mögött is. engem nem köt sem barátság, sem pedig faj. az elveimnek élek. az, hogy elsődleges alanya leszel ittlétemnek annak köszönhető, hogy te vagy a legveszélyesebb másokra nézve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orcern - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orcern   Orcern - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orcern
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Venatusok és a tanács birtoka :: Eminor-
Ugrás: