WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Közlemény

Go down 
+12
Kyron Dalarden
Sarah
Christian Black
Mesélő
Bianka Emeresz
Igéző
Lauren Deitra
Michael Corvin
Sophie Angel
Sheyrin
Karen Demarth
Admin
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Okt. - 14:32:47

Én is élek még, bármilyen hihetetlen is és jelentem, hogy Kira is megvan. Bocs, hogy nem tudok játszani, de Bia tudja, hogy miért nincsen időm a WW-re. Igyekszem majd én is feljönni, ha úgy alakul és ha lesz rá időm, bár tény, hogy olyan rég voltam már fennt, hogy szinte senkit se ismerek. Sad
De bárki nyugodtan felvehet msn-re és ha akar, akkor szívesen játszok vele. Tehát tessék rámszólni néha, ha valaki unatkozik és engem fennt talál és akkor játszok, ha minden úgy alakul.
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue240/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue250/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 18 Okt. - 20:35:41

Egy ideig kb másfél héig abszolút nem leszek Net közelben...
Tehát jövőhéten se msn-en se a fórumon ne keressetek...
Se e mail ban...
Úgysem tok majd válaszolni....
Vissza az elejére Go down
Michael Corvin
Alvezér
Alvezér
Michael Corvin


Hozzászólások száma : 691
Tartozkodási hely : Erre arra...Itt is ott is.
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue227/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (227/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue219/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (219/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 20 Okt. - 15:54:00

Én itt vagyok most is és msn-en is mindig voltam. Most is írtam amit persze az ottlévök nem vetek figyelembe. De ezt meg lehet érteni ök 3 masban akarnak játszani.

Szal én ha nem is voltam bejelentkezve a forumra hosszú ideig msn-en és mailban mindig is elérhetö voltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeKedd 23 Okt. - 21:59:47

MInt már mondtam és mondtuk szigorítás lessz.nem akarok meglátni egy vagy két soros reagokat és nem háromszavanként kell entert nyomni mert úgy összegabajodik.A szigorítás nem azért van hogy szivassuk a játékosokat hanem hogy élvezetesebbé tegyük a játékot és ne gabajodjon össze az egész és ne kavarjunk a játék menetébe.Amikor leszidunk nem nyavajogni inkább fogadja meg a tanácsot és játszon jobban.Amit látni szoktam gyakrabban hibákat az az hogy milliónyi helyesírási hiba legalábba neveket irjátok nagy betűvel-.-meg hogy egy gyengébb akar felülmulni egy sokkal erősebbet.Ha harcolsz vele nembaj ha veszitessz legalább erősötsz de ha ezt csinálod akor kapsz egy kis veszekedést és felszólítást is.Négy ilyen felszólítás és pápá a játéktól persze a vezetők engedélyével.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzer. 24 Okt. - 21:31:29

Vezetőség főbb tagja, azaz én egyet értek egyel. Drága tanitványaim! Helyesen beszéltek előttem! Úgy hogy én ezt nem sorolom fel megint. De ezek után sokszor előfordul hogy páran odajönnek hozzám és úgymond nyalják a seggem hogy nem is igaz hogy ez rá elmondható! Főleg úgy hogy ha az ilyen "fajta" illetővel nem is szoktam szoktak beszélni MSN en ! Szóval, akinek a fejébe ez mefordult az még most felejtse el különben nagyobb szivatást kap tőlem mint amit majd én kapok a gólyabálon szombaton! Viszont ha betelik a pohár akkor ne várjon könyörületet, mert akkor az első kezembe eső fegyverrel ölöm meg az illetőt és küldöm a temetőbe ! Ez nehezen lehet elhinni hogy ez nem fenyegtés, hanem ez a való igazság mivel szeretném megtartani a szerepjáték szinvonalát és az életerőt! Ahhoz viszont nem csak én kellek hanem ti is ! Ti éltetitek ezt a helyet! Ezért számítok rátok hogy mindenki a legjobbat teljesítve játszon!

Sokszor felmerült az a kérdés kitérve a szerepjátékra. Hogy mi van ha nem tudok senkivel se játszani. Akkor szépen rámkatint MSN en vagy Laurenre vagy Sophiere, de hamarosan már Hannahval is meg lehet szerintem ezt majd csinálni és ha a kariaink éppen le vannak kötve akkor meg hozzuk a mesélőt és segítünk a játéka! Előfordulaht az hogy én nem vagyok fönt vagy annyira hulla vagyok hogy msot kivételesen nem (ami elég ritkán van hiszen mindent a honlapért, ezért is nem vagyok kollégista pedig könnyebb lenne de ebbe ne menjünk bele ) szóval ha véletlenül én nem vagyok "játékképes" ami elég keveset van akkor lehet szólni más vezetőnek vagy más játékosnak! Mivel nem csak a vezetők körül forog a világ! Ezért kértem szigorouan hogy mindenki írja be a profiljába az MSN címét. Semmit se hiába kérek... és mint már annyiszor elmondtam nem kell aggódni hogy illetéktelen kezekbe kerül az MSN címed mivel rajtunk kivül más nem olvashatja el a profilod! Így nincs okod az aggodalomra! Úgy hogy ... Kérem főleg msot az újakat hogy még böngészék át azokat a szabályokat és helyszínleírásokat mert hallotam ma is pár dolgot de nem megyek bele.

Legfőbb.. még mielőtt olyan venné magára akinek nem kéne. Szerintem mindenki ismeri azt a kis mondást hogy: Akinek nem inge, ne vegye magára !

Ezt tartsuk be, de legyen mindenki őszinte magához és e tudatába döntsön a sorsáról!

Üdvözlettel: Mesteretek Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue300/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue300/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzer. 24 Okt. - 21:41:53

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni az előttem szólóhoz, hogy ha valakinek esetleg kell az msn címem, akkor azt Biától el lehet kérni, nem kell félni, nem harapok, szívesen játszok mindenkivel, már ha kibírjátok a kariaimat, névszerint : Sarah (vérfarkas), Shyama (démon) és Darios (szintén vérfarkas). Egyéb információt a karikról az oldalon találtok.
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue100/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue100/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Okt. - 14:46:29

-MA van a vérhold ünnepe minden vérfarkast várunk a darkwolf lake tóhoz 18 órától buli lessz Very Happy aki nem jön el az magára vessen...msn-en is szólni fogok a farkasoknak nehogy lemaradjanak:D
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue100/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue100/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Okt. - 15:44:36

-Nembiztos hogy ma lessz buli úgyhogy nagyon ne éljétek bele magatokat.Lehet akkor lessz amikor majdnem miondenkinek jó lessz és a két embernek tacnak meg rexnek is lessz mestere vagyis farkasok lesznek.
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue300/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue300/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Nov. - 22:06:42

Szomorú hírt kell közölnöm, Biának rossz a gépe, úgyh sajnos előreláthatatlan ideig nem tud jönni játszani.
Ez azonban nem jelenti azt, hogy a játék megállna, szóval tessék szépen folytatni a szerepet ahogyan eddig, ha valakinek valami gondja, kínja, óhaja, sóhaja van, lehet hozzám vagy Laurenhez fordulni! msn címemet Laurentől el lehet kérni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeKedd 6 Nov. - 12:09:30

sajnálattal kell közölnöm hogy pár napig nem fogok gépezni ami lehet akár egy hét is mert büntetést kaptam.Az okát nem mondom meg.Most is info órán vagyok.... na akor mindenki majd ha bajvan sarahouz forduljon mert én nem leszek.MIndenkinek további jó játékot majd jövök Sad Rolling Eyes pale
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue240/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue250/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimePént. 16 Nov. - 17:07:06

Hasonló problémával küzdöm én is. Vagyis nem tudom mikor leszek újra aktív...
Gremlinek szálták meg a gépem és lezuhantam a Csendes óceán felett. A viccet félre téve lehet, hogy egy hónapig nem tudok aktív lenni. Sad
Vissza az elejére Go down
Kyron Dalarden
Vámpír Vezető
Vámpír Vezető
Kyron Dalarden


Hozzászólások száma : 373
Tartozkodási hely : Feneketlen sötét mélységében
Registration date : 2007. Jul. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue265/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (265/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue270/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzer. 21 Nov. - 15:05:36

Üdv emberek!

Támadt egy ötletem és meg osztom másokal is.
Eme remek ötlet egy bál a vámpír kastélyban. De ehhez kapcsólodik egy valós esemény is pár hete múlt el a Farkas nap Bianka figyelmét fel is hivtam rá. Ezel kapcsolatban is lehetne valami ünnepség szerüség.

( ez saját vélemény )
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeVas. 25 Nov. - 19:53:15

*A mi világunkban, két napja lassan elkezdett esni a jeges csoda, mely másnak hó. A mai napra minden tájat befedett a hó és még mindig továbbra is esik. Hideg az idő, Darkness'Childben élő embereknek a karácsonyi hangulata megérkezett, és már készülődnek. Ajándékoakt vesznek a boltokban feldíszítik a lakásukat. A gyerekek hógyolyóznak a városban vidáman. Mindenhol a gyönyörű fehér hó tombol.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeVas. 25 Nov. - 19:56:17

-A vámpír bállal természetesen egyet értek, és támogatom! A bál eseményét, hogy mi okból hozzuk létre már tervezgetjük. De a többieknek ez egyenlőre még titok marad. Arra kérek mindenkit hogy civil részlegünkbe, adjanak időpontokat hogy mikor tudnának itt lenni. De persze most csak a vámpírokról beszélek. Viszont, mivel hamarosan itt van december, karácsony is megérkezik, ezért kéretik figyelembe venni a havas körülményeket! (fölöttem a mesélő ezt már részletezte) Egyenlőre ennyi, a következőkben, hogy mi lesz a télen események arról majd később. Viszont, ötleteket várok ismét civilbe hogy milyen eseményekkel dúsíthatnánk a karácsonyi napokat! Meg persze a decembert:)
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Karen Demarth
Főparancsnok
Főparancsnok
Karen Demarth


Hozzászólások száma : 523
Tartozkodási hely : Mindig ahol kedve támad..
Registration date : 2007. Jun. 30.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue260/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (260/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue252/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (252/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeKedd 18 Dec. - 22:07:40

Figyelem!!

A háború menetéről szólnék pár szót!

A mai nap során eldöntöttük a tanácstagokkal hogy hogyan fog menni a jelenlegi körülmények között a háború. Az egész az, pénteken estefele fog megtörténni, nem mondok pontos időt, mert attól függ, hogy mikor mennyien meg hogyan leszünk.

A háború menete:

Legelőször is az lesz, hogy akik itt vannak, majd megállapodunk egy sorrendben, hogy ki mikor fog írni, és hogy hova. Mivel új helyszínek lesznek ahol a csaták folyni fognak. Persze az embereket majd kijelöljük az adott területre.

A mesélő meg fogja adni, hogy hogyan fog kezdődni az egész. Majd lesz egy, úgymond szünet mikor azok, akik itt vannak, leírják, hogyan sebesültek meg, és hasonlók hogyan harcolnak. Majd jön a váratlan fordulat, ami egyelőre számotokra titok. Utána pedig jön a mesélő ismételten és lezárja a dolgokat. Utána pedig jönnek a sebesült emberek stb.

Bárkinek, bármi kérdése van, kérem, jelezze civilbe.
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue300/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue300/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue0/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Jan. - 11:07:20

Elnézést kérek mindenkitől, főleg tőletek Bius+Lauren, de sajna itt van a vizsga időszak, és alig van időm nethez jönni, így most el leszek veszve egy kis időre. Remélem azért megvagytok nélkülem Wink

puccanat nektek ^^
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Jan. - 16:18:06

Elkezdtem elindítani egy mesét ami mindenkit érinteni fog. Mielőtt a fejemhez vágnátok hogy kivételezek Natanielel, ez nem igaz, de a mese elején fontos szerepet osztottam rá. Köszi csak ennyit akartam.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeVas. 3 Feb. - 16:53:44

Bocsi de mostantól nem mutatom meg a lapjaimat mert néhányan azt hiszik mert olvasták a ragjaimat akkor ott voltak és tudják mi történik. Hogy elkerüljük a félreértéseket Nataniel a külsején kívül semmit sem változott nem érezheti senki hogy erősebb vagy más lett még azt sem hogy furcsábban viselkedik. Próbáljátok ezt észben tartani ez a szerepjáték lényege, ha nem vagy ott nem tudsz róla. Köszi.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Feb. - 21:44:36

Na most viszont egy kis szabályzat a mesélőről, mivel sokan nem értitek a lényegét:

A Mesélő legfontosabb feladata hogy kalauzolja a játékosokat a kalandban. Hasonló a feladata egy író munkájához, aki megtervezi regénye cselekményét.
Esetünkben a szereplők önálló akarattal bírnak, nem kötelesek a mesélő akarata szerint cselekedni. A tevékenységet amit a mesélő végez, magában foglalja a cselekmény bonyolítását, a dramaturgiát, a nem játékos karakterek megszemélyesítését, de csak azokét akik kötődnek a történet alakulásához. Hogy a játék mozgalmasabb legyen, beleszólhat az egyéni párbeszédekbe és a harcokba is.

Pl: Az egyik játékos ebédelni megy a városba és megeszi az egyik járókelőt. Eddig nem kellett tartania semmítő. Ha azonban a mesélő közbeszól, jöhet a rendőrség vagy a helyi vadász, aki arra specializálódott, hogy levadássza a misztikus lényeket.

Olyan dolgokat is megtehet, amikkel a játékos nem feltétlenül ért egyet.
Pl: Elrabolhatja a szeretteit, csapdába csalhatja vagy el is rabolhatja és meg is kínozhatja a játékost. A mesélő szava döntő olyan mintha az életben zajlott volna le hiszen a karakter számára a mesélő reagja az élet történése. Persze javaslatokat lehet tenni és várok is minden fajta hozzá szólást.

A mesélőt nem vezetheti semmilyen érzelem, és nem lehet elfogult senkivel szemben sem. Azonban azért, hogy a történt, ami éppen zajlik érvényesülhessen, rákényszerítheti az akaratát a karakterre. Döntéseit nem köteles elmagyarázni, hiszen azzal a történetet élvezhetetlenné tenné. A mesélő reagjairól csak az tudhat, akinek szólt, és ez vonatkozik az összes Nem Játékos Karakter (NJK) reagjára is. Persze ha elmesélik egymásnak, akkor tudhatnak róla. Ha az előtörténetekből elevenít fel valamit, vagy személyesít meg valakit, az olyan mintha megtörténne, vagy előkerülne. Ha a játékosok közül játszik el valakit az mindig olyan mintha maga a játékos lenne ott. Nem viselkedik furcsán nem érezhető rajta semmi különös senki számára. Tehát ha a mesélő reagot olvasod nem gyanakodhat a karaktered hogy van valami a háttérben hiszen ezt úgy kell elképzelned mintha éppen az történne amit leír. Azért mert a mesélő reagja akkor nem hiszem el hogy mondjuk Bia áll előttem ilyen nincsen hiszen a mesélő a karaktered látására hallására szaglására és a többi érzékszervére hat. Azt érzékeled amit látat veled nem pedig azt hogy ezt a mesélő írta. Azt hiszem ennyiből kiderül a mesélő szerepe.
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeVas. 2 Márc. - 14:16:36

Az árnyak elszabadultak a világunkban és egyetlen céljuk hogy megdöntsék a jelenleg uralt hatalmat. Minden kastélyba beférkőztek és az alacsonyabb rendű vámpírokat, vérfarkasokat, és démonokat megszállták. Mindenkit megtámadnak és mindegyik kastélyban lázadnak a régi hatalom ellen. Az árnyak képesek kiegyenlíteni a harcoló felek képességeit és némelyikük ereje a vezérekével vetekszik.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 11:28:33

Millát senki nem tette erősebbé. Próbáljatok ez alapján játszani és Milla attól hogy Nataniel támasztott fel még nem lettél gonosz de ezt megbeszéltük már.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 12:31:11

ezt én is tudom...nemtom h a többiek miért így írták, és hogy honnan vették h erősebb vok Surprised
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue269/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue269/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeVas. 16 Márc. - 16:53:08

-Kérek mindenkit hogy regizzen a műveink forumára, és akinek új műve van az majd felteszi magának Smile
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeHétf. 5 Május - 17:19:08

Sajnálatos, hogy ilyen alkalomból kell most ide írnom...

Mindanyian tudjátok, hogy Lauren nincs többé a csapatunkban...Az ok amiért nincs közöttünk igen elszomorító sokak számára... így úgy érzem, hogy a fő karakterét azaz Lauren Deitrát eltemetjük.. A temetése most szombaton azaz 10. lesz... én úgy gondolom hogy este 7-8 óra között fog ez a temetés lezajlani.. a helyszín Darkwolf kastély körüli területen, azon belül a temetőben fog ez az egész lezajlani.. a temetésen mindenki részt vehet...
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue280/300Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény - Page 2 Left_bar_bleue5/50Közlemény - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitimeKedd 6 Május - 22:29:59

Figyelem!

Ez a közlemény három személyre vonatkozik!

Encsy Enci és Laci!

Holnap azaz Szerdán, Május 7. én, örülnék ha mindanyian MSN en fönt lennétek! Van némi mondani valóm...
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Ajánlott tartalom





Közlemény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közlemény
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Civil-
Ugrás: