WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Közlemény

Go down 
+12
Kyron Dalarden
Sarah
Christian Black
Mesélő
Bianka Emeresz
Igéző
Lauren Deitra
Michael Corvin
Sophie Angel
Sheyrin
Karen Demarth
Admin
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 36
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 16.

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeCsüt. 31 Május - 19:11:51

Ahova mindenki a fontos közleményeit írja le
Vissza az elejére Go down
https://werewolf.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 36
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 16.

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeCsüt. 31 Május - 19:12:09

Na akkor már fel is avatom a közleményest....
Mindenkit kérnék hogy mikor a profilt tölti ki a fontosabbakat muszáj a többit nem annyira ... Természetesen a születésnap meg ami karihoz tartozik az a karié legyen!nem szeretném azt látni hogy civilbe vagy máshol egymás MSN címeit kéritek el egymástól mert azt is a profilba meg lehet nézni... A képekről meg azt szeretném kérni hogy 200x300 legyenek (természetesen méretarányosak)
Egyenlőre ennyi ha valakinek kérdése van azt a civil részbe tegye meg Még valami! azt szeretném kérni hogy a képeitek vagy az emberi vagy a vérfarkas kariképetek legyen de mindenképp a kariép ami a honlapon is van!
Vissza az elejére Go down
https://werewolf.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 36
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 16.

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeCsüt. 31 Május - 19:12:24

Na hogy mindenki megtudja vagy megjegyezze hogy mi vna vagy lesz.. ma csütörtök van azaz április 19. szóval pénteken és szombaton nem leszek .../20.-21./... holnap reggel fél 7 re kell mennem a suli elé igy időm se lesz géphez ülni.. szombaton kb 5-6 óra körül ér haza a busz és ehyez egy órát vagy egy fél órát adjatok még hozzá és kb akkor leszek itthon.. majd kikell pakolnom a holmiaim meg meséli milyen is volt... ugyhogy nem tudok szombatonse valami sokat lenni... de addig nyugottan tessék szerepezni... egymást megszóligatni hogy mehetnénk szerepre.. ne csak én mondjam most amint apám hazajön megyünk vásárolni majd olyan este még elérhettek... kérdés óhaj sóhaj panasz msn en mehet ha eldutok érni.. vagy küldhettek smst is aszámomat is megadom aki nem tudja.. 0670 627 828 9.... ugyhgoy még itt is lehet hiányzásokkal nosztalgiázni.. majd este küldhetek választ is egyépként ha bárki valamikor nem tud feljönni ami tudja is akkor ide kéretik leírni.. ... csodálkozom hogy végigolvastátok ezt a hszt.. további jó szerepet...
Vissza az elejére Go down
https://werewolf.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 36
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 16.

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeCsüt. 31 Május - 19:13:17

A képek cserélésével kapcsolatban szólnék.. mindenkit megkérek hogy aki képet akarna cserélni az ne cserélje ki magának mert akkro kissebb képbe rakja be mint kéne.. így kérem olyankor forduljatok hozzám és küldjétek el nekem a képet és én majd lecserélem..

Ezere kösz: Bia
Vissza az elejére Go down
https://werewolf.hungarianforum.com
Karen Demarth
Főparancsnok
Főparancsnok
Karen Demarth


Hozzászólások száma : 523
Tartozkodási hely : Mindig ahol kedve támad..
Registration date : 2007. Jun. 30.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue260/300Közlemény Empty_bar_bleue  (260/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue252/300Közlemény Empty_bar_bleue  (252/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeVas. 1 Júl. - 18:47:32

Íme Fórumi frissités.. drága vámpírjainknak felkerültek a rangjaik .. Morananak meg üvöltöm hgoy tolja fel a popját msn re és küldje el a vámpír a kari képét!!!!
Vissza az elejére Go down
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue59/300Közlemény Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue57/300Közlemény Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeSzer. 11 Júl. - 18:01:03

nah.. kb 12-15ig nem leszek, majd 18-22ig.. utána meg még nyaralok is tehát újabbb pár nap, mikor nem vagyok itt Sad
remélem meglesztek náélkülem is ^^

amúgy ha az emberek ennyire fenyegetve vannak a monsztráktól, lassan illő lenne nekik harmadik tényezőként állni fel a nagy játszmában ^^


copyrájder öcsém ^^ ( igen.. ez az a pillanat mikor usernél valami javíthatatlan hiba lépett fel..)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeVas. 15 Júl. - 14:22:35

nem leszek kb még két hétig na csocsi.
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue270/300Közlemény Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue270/300Közlemény Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue5/50Közlemény Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeKedd 17 Júl. - 13:20:44

Na szal ismét vagyok, de megyek is el csütörtökön, azaz 19-én egy hétre Egerbe nyaralni. XD
Pedig most voltam, csak az Szántód volt.
Nah mindegy, szal ezekben az időkben ne számítsatok rán, majd csak ezek után, de azért néha-néha felnézek, ha sikerül géphez jutnom.

Addig is cuppa mindenkinek!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeSzer. 18 Júl. - 13:48:03

Mához számított közel 2 hetet befogó időszakban nem biztos hogy látni lehet majd engem errefelé

Megértést elöre is köszönöm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeCsüt. 19 Júl. - 17:14:18

Én is elszállingózok 3-4napra!Sietek haza! Wink
Vissza az elejére Go down
Michael Corvin
Alvezér
Alvezér
Michael Corvin


Hozzászólások száma : 691
Tartozkodási hely : Erre arra...Itt is ott is.
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue227/300Közlemény Empty_bar_bleue  (227/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue219/300Közlemény Empty_bar_bleue  (219/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimePént. 20 Júl. - 1:20:51

Bocsánat mindenkitöl aki várt vagy kereset esetleg látni kivánta képem. De ithon lakás felújitás van. és hétfő ota csak ma jútotam oda, hogy össze rakjam a gépem és a netet.

A 3 szoba már kész van még van 1 szoba, 1 napali, 1 konyha, 1 folyóso.
Tök búli 40 fok melegben 40 kg poréteg alat rohangálni:D

Remélem holnap már elöbb is feltudok jönni.


Farkasszemtöl pedig külön bocs, hogy nem jötem netre és még nem is telefonáltam. igérem egy kiados szerepel vagy valami vel kárpotolak ha nem sértödtél anyira meg.

(Ui.: Egy buksi simi a kobakodra )
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue100/300Közlemény Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue100/300Közlemény Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeKedd 24 Júl. - 15:24:24

Bocs hogy mostanába nemvoltam fent de sok dolgom volt és tegnap strandon voltunk.Na ma teljes nap itt leszek.Holnap reggel tesco aztán meg bicajjal letekerünk urajra vagy átmegyünk a hegyen mert piócát szedünk.Csütörtök megyünk éjszakára horgászni nappal pakolok.Péntek dög fárdat leszek így délután jövök fel.ASzombat sátorozunk hangonyon és vasárnap jövünk haza persze nekem kell a sátor előtt őrködni szóval megint csak délután ha feljövök mert fáradt leszek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeHétf. 6 Aug. - 14:23:29

A közeljövöben megváltoztatom a képemet(ha isten is ugy akarja)
de minden más marad...
(azért mer már meguntam a mostanit)
A változásért elnézést kérek afro lol!
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue100/300Közlemény Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue100/300Közlemény Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeHétf. 6 Aug. - 15:42:37

Na holnap meünk hajduszoboszlóra asszem négy napra szóval nem leszek itthon. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Igéző
Mentor
Mentor
Igéző


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue153/300Közlemény Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue151/300Közlemény Empty_bar_bleue  (151/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeSzomb. 11 Aug. - 21:53:20

kb20ig nem leszek sajnos Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimePént. 17 Aug. - 15:33:02

most hétvégén nem biztos hogy fel tudok jö9nni sztem csak ritkán mert rokonok jönnek és nem igazán leszünk itthon de ha géphez jutok akor jáccani fogok bounce
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue5/50Közlemény Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimePént. 17 Aug. - 21:14:23

Sajnálatos módon, nekem is ide kell most írnom, hogy mennyit leszek a következő napokba. A mai nap Debrecenbe voltam, de most itt vagyok még egy órát szerintem. Holnapi nap a mamámékhoz megyünk, de szerintem mindenki tudja, hogy ilyenkor nem lehet tudni, hogy mikorra érünk haza. Akkor 19.-i nap szabad leszek, de 20-23-ig kb., nem leszek, mert nyaralunk. -.- Hát igen ennek van egy szép storyja, de ezt most nem teszem köztudottá. Akkor 23.-tól lesz kb. 1hetem. Vagy is, szűk egy hetem, mivel 29-30-31.-én megyek Gólyatáborba. Utána lesz egy napom, szeptember 1. amikor az utolsó napom lesz szabad. Szeptember 2. viszont este 20: 30-ig van a beköltözésem a kollégiumba. Igen, sajnos kollégista leszek. De akármennyire is tudom, hogy ez nem tetszik, nekem se, de muszáj. Hinda Vinchit egy másik honlapról, egy kedves barátom és felajánlotta a segítségét. Mivel még nem tudom, hogy a suliba hogyan jutok a géphez, így első hónapba biztosan szükségem lesz rá. Ha van valami új jelentkező vagy valami fontos friss, akkor azt felteszi a honlapra, hogy a szerep ne álljon meg.

Mindenkit kérek, hogy most nehéz idők elé nézünk, de még ha valamikor csak lélekben is, veletek leszek, és nem kell félni hogy most kevesebbet leszek, ti attól ugyan úgy nyugodtan tudok szerepezni.



2007. augusztus 17.
20:13
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue5/50Közlemény Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimePént. 17 Aug. - 22:21:22

Akkor ma a második közlemény. Mivel az előbb leírtakbanm olvashatátok hogy keveset leszek és így Hinda Vinchi fog majd segíteni ha megkezdődik az év. Megbeszéltük hogy ha gondotok van akkor írhattok az emailjére vagy a fablefortess re vagy akár a saját chetünkre is és akkor segít ahogy tud.
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeKedd 21 Aug. - 19:55:59

nah én kb 24.-ig (vagy 26.-ig még nem tom biztosan) nem leszek, mer megyek balcsira nyaralni, de 27.-én, hétfőn már tuti h leszek. aztán 29.-én meg megin megyünk nyaralni és másodikán jövünk haza. Ma este amedig lehet itt leszek. előre is pá mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue5/50Közlemény Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeSzer. 22 Aug. - 17:45:43

Teljesen egyetértek Laurennel.

Úgy hogy most mindenkinek kötelező ezt a kis üzenetet elolvasni és szigorúan betartani!!

Még hozzáírnám, hogy aki nem tartja be, annak a büntetés fog járni.

Na szóval. Mivel tudja már mindenki a hírt hogy most csökkeni fog az itt létem. De!!! Etőől függetlenül mindenki köteles attól a többi emberrel játszani, rejtélyeket oldalni, beszélgetni.
Szóval!
Tudom hogy jópáran beszéltek a miatt hogy az MSN cím sok embernek nincs kitéve, így nem tudnak velük beszélni.
Ezért!
Mivel a forumon rajtunk kivül, senki más nem szokott fent lenni. Többek között azért mert regisztráláskor az idegeneket nem aktiválom.
Így MINDENKI kivétel nélkül, bemegy a profilba, és ott beírja az MSN címét és az E-mail címét!!!!!!

Aki erre nem hajlandó azt kizárást is kaphat!
Ha már úgy is mindenki tudni fogja a másik MSN-t és tudtok beszélni egymással hogy felmehessetek egymással, akkor ha fönt van a másik MSN en akkor beszélhettek vele hogy gyerünk fel játszani!

Ehhez még azt kérem, hogy mindenki írja be az msn nevébe, legalább az egyik karakterének a nevét, hogy tudja az illető hogy ki a másik emberke!

Ha valakinek van valami kérdése, vagy ha valamit nem ért akkor szóljon nekem, MSN!!
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeSzer. 29 Aug. - 15:45:55

Először is szeretném bejelenteni, hogy Morduus Ardor végre teljesen elkészült, mint fórum topic.
Remélem mindenkinek tetszeni fog, és majd sokat használjátok, és jó játéklehetőséget fog majd adni nektek.
Így előlegben ennyi lenne. Smile


Üdv: Sophie Angel
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue270/300Közlemény Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue270/300Közlemény Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue5/50Közlemény Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeVas. 2 Szept. - 0:18:48

Na hello mindenkinek!

Először is szeretnék szólni, hogy vasárnaptól (szept.2.) már nem mindig leszek, mivel akkor költözöm be Kaposvárra a kollégiumba. Így most kevesebbet tudok lenni, de megpróbálok mindig gépet csórni, hogy fent lehessek legalább pár órára.

Bia, neked a leírást szerintem majd hétfőn küldöm el, mert remélhetőleg addigra sikerül mindent kitapasztalnom. Ha meg nem, akkor jövő hét pénteken már küldeni is fogom, teljesen kidolgozva a karileírással együtt...

Na de most lépek, mert még van pár dolgom, amit meg kéne csinálni.
Addig is, játszatok sokat és tessék sokat fent lenni, mert ha nem, akkor szépen ráuszítom a karaktereimet a többiekre, akik nem jönnek fel játszani. Very Happy

Na pusszancs és Cejetek mindenkit. Hatalmas ölelés nektek!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeVas. 2 Szept. - 14:14:12

A karim ennek nem fog örülni Very Happy Very Happy Very Happy
de én is ezzel a hirrel akarok jönni..mivel itt a soolee ezért valószinü hogy csak hétvégén tudok majd feljönni Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad de ha géphez kerülök anyit jáccok amennyit csak tudok!!! bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue280/300Közlemény Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue5/50Közlemény Empty_bar_bleue  (5/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeHétf. 3 Szept. - 16:12:11

Emliteném mindenkinek hogy attól hogy páran kevesebbet vagyunk fent attól a többiek nyugodtan és kicsit kötelesek is játszani! Ha nem játszanak akkor nem is érdemes tovább a csapatban lenni!
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Közlemény Left_bar_bleue59/300Közlemény Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Közlemény Left_bar_bleue57/300Közlemény Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Közlemény Left_bar_bleue0/50Közlemény Empty_bar_bleue  (0/50)

Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitimeCsüt. 6 Szept. - 18:47:07

Üdv.. Úgy alakult, hogy nehézkes nethez jutnom hétközben, mivel az albimban nincs net, szóval hétközben nemigen leszek látható...
(nem mintha túl sok játékos szokott volna hőzöngeni itt, mikor géphez jutok ^^)
hétvégéken ha nem jön valamim oltári angy dolog közbe, leszek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közlemény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemény   Közlemény Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közlemény
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Civil-
Ugrás: