WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+8
Lauren Deitra
Darios
Dora Shan
Sophie Angel
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:36:55

*Hirtelen Steve mögött jelenik meg.*
-Te is olyan agy mint Kyra.MIndig a klónjaimat bántjátok.*Mutat a bábra ami ott ál lyukas testel és füsté válik majd megfogja a nyakát és így már biztos nem téveszti el balkezén megjelennek a karmok és átdöfi a fiú testét majd hátraugrik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:38:39

- Hát tegnap óta én is vámpír vagyok. És nem vagyok áruló, te ezt nem értheted. *mondja a fiunak, tényleg nem értheti, hiszen nem akart meghalni és még jó, hogy inkább a vámpírságot választotta és ez most már nem is rossz, már kezdi megszokni. Majd a nevére egy gonosz vigyor jelenik meg az arcán.*
- Én nem tudtam, hogy a klónod. Honnan tudtam volna? *néz a fiura, de még mindig nyugodtan ül, nem akar beleavatkozni.*
Vissza az elejére Go down
Darios
Tanítvány
Tanítvány
Darios


Hozzászólások száma : 326
Registration date : 2007. Apr. 10.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 40 Left_bar_bleue60/300Cubcry Forest - Page 40 Empty_bar_bleue  (60/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 40 Left_bar_bleue53/300Cubcry Forest - Page 40 Empty_bar_bleue  (53/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 40 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:41:32

*vállat von* te tudod Kyra. *akkor is árulónak tartja, inkább a halál, semmint a farkasok elárulása. méginkább hátrébb lépdel, majd el is tűnik a szemek elől. ez nem az ő harca, hiszen ő csak ember. visszatér a hegyekbe a sziklájához*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:43:59

*Felnyög mikor Blaze karmai átszúrják,de sebei lassan kezdenek gyógyulni ezt érzi.*
-Nem volt rossz...de hibáztál.*Előhúzza az eggyik tőrét és nagy erővel a nézelődő Kyra mellkasába hajítja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:49:01

-Ezt nemhitttem volna rólad.*Röhög a képébe majd Kyrát a fa tetejére viszi(teleport)és kiveszi a tőrt majd meggyógyítja és vissza leugrik és Steve-re néz.*
-Látom te nemtudod hol a határ pedig a varázslást nem is használtam ellened csak egy nyomorult bábot de most megbánod *de egyen lőre nem támad csak áll és várja Stevet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:51:32

- Jól mondod, én tudom. *mondja és tudja jól, hogy még mindig árulónak tartja, de már valahogy nem izgatja, ő most már máshová tartozik. Majd látja a felé tartó tőrt és megpróbálja kikerülni, de sajnos ez nem jön össze, így eltalálja a tőr és hát hátraesik és elkezd vérezni. Sajnos nem tudja még meggyógyítani magát. Majd hamar a fe tetején terem és amikor Blaze kiveszi belőle a tőrt, egy kicsit felszisszen, majd hamar meg is gyógyul, tehát nem esik nagyobb baja. Így hát nem is akar lemenni a fáról.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:52:58

*Kihasználta azt amíg Blaze meggyógyította a lányt és elrohant,átváltozott és kiszáguldott az erdőből*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:55:05

-Majd máskor megöllek.Te nyuszi.*Röhög majd vissza felmegy Kyrához.*-Héh te jól vagy?*Mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:57:04

*Látja, hogy a vérfarkas elmegy és Blazet is látja, amint ismét mellette van.*
- Igen, most már jól vagyok. *mondja, majd lassan felül, azért még érzi azt a helyet, ahova a tőr bevágódott. *
- Nem mész utánna? *kérdi, mert hát ő azt gondolta, hogy rögtön üldözőbe veszi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:00:47

-Hadd szaladjon nemérdekel.*Pillant Kyrára majd körbenéz a fa tetejéről és hátradölve leugrik a fáról a földre és Körbenéz egy kicsit majd kezével egy fekete Íjat varázsol amivel lövöldözni kezd hármoszor meglött egy fát ugynoda a közepébe és a nyilakat széthasította.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:03:15

*Kira is lemegy a fáról, bár ő mászik és nem ugrik, azt azért még nem vállalja be és közben figyeli Blazet. *
- Látom, hogy neked ez nagyon jól megy. *mondja mosolyogva és elnéz abba az irányba, amerre a farkas menekül, de már semmi nyoma nincsen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:04:52

-Jól látod.Ha van kedved taníthatlak most egy kis védelemre.*Mosolyog.*-Mert már látom kezded megszokni.
*Azzal várja a választ közben ül a földön.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:07:01

- Persze, van hozzá kedvem, már miért ne lenne. *mondja mosolyogva, jelenleg úgy sincs jobb dolga.*
- Igen, kezdem megszokni már, főleg azután, hogy most már engem is célpontnak néznek. *mondja vigyorogva, azért jó dolog, hogy bármikor meg tud gyógyulni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:09:51

-Mihez lenne kedved?Fizikai gyakorlatokra amivel növeled az erőd.Vagy már térjünk a harci varázslatokhoz.Vagy akár egy kis harcművészet.Vagy mutassam meg vámpír érzékeidet használni.*Mosolyog a lányra és látja az érzésein hogy nehezen választ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:13:28

- Hát, nem is tudom. Mindhez lenne kedvem. *mondja őszíntén, de akkor a varázslaton túllép, mert azt majd később, viszont a többi is nagyon érdekes.*
- Hát valami fizikai gyakorlatra. Veled jó harcolni. *mondja őszíntén és közben azért mosolyog, mert végre tanulhat valamit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 17:16:35

-Jó választás.Azt azt fogod megtanulni hogy az erődet hogy öszpontosisd valamely testrészedben.Ez nagyon fontos a harhoz szinte nélkülözhetetlen ha nemakarsz úgy harcolni mint az a nyápic aki elszaladt.Szóval koncentrálj és a jobb kezedbe gyüsd az erőt és üss meg én érezni fogom hogyha csalsz szóval nemérdemes.A saját érdekedben is.

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://werewolf.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=43
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: