WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+8
Lauren Deitra
Darios
Dora Shan
Sophie Angel
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeSzer. 4 Júl. - 22:00:50

-Kösz nem. De addig is, őt elviszem a börtönbe. Ott jó helye lesz.
*Mondja, s egy ügyes varázslattal elkábítja a lányt, majd leugrik érte, s karjaiba veszi, aztán felugrik, biccent Stevenek a jó munkáért, majd eltűnik a lánnyal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeSzer. 4 Júl. - 22:02:57

*Feláll,szedelőzködik a benzint visszaviszi.Elmegy sétálgatni.*
Vissza az elejére Go down
Nila
Mentor
Mentor
Nila


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue153/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue154/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (154/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:06:20

*Hát akkor sikeresen ideteleportálnak Kyrával. Elengedi a lány vállát, majd hagyja, hogy a hűs szél meglebegtesse köpenyét és haját.*
-Szeretek itt lenni. Legalább errefelé nyugalom van.*Mondja csak úgy, s Kyrára mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:12:30

*Kyra már kezdi megszokni ezt a sok teleportálást, tehát most már nem is lepődik meg.*
- Ez tényleg jó hely. *mondja és eszébe jutnak a vérfarkasok, akik közül párat itt ismert meg. Nem akart az ellenségük lenni, de már az lett, ez ellen nem tud mit tenni.*
- Egyébként hogyhogy nem árt nekünk a napfény? Én azt hittem, hogy mi vámpírok nem bírjuk majd a napot. *mondja elgondolkozva. *
Vissza az elejére Go down
Nila
Mentor
Mentor
Nila


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue153/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue154/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (154/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:14:50

-Nagyon gyengék tényleg elégnek a napon, de mivel te egy erős vámpír vérét kaptad meg, így nem lesz semmi bajod, legfeljebb csak egy kicsit leégsz, de smemi egyéb.*Válaszol a kérdésre, majd elindul valamerre. Aztán megáll és Kyrára pillant.*

//És most fagy.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:32:39

*A lányok feletti fára teleportálja magát úgy hogy lelóg és kezeit kersztbe teszi és figyeli a többieket majd megszólal.*
-Sziasztok.*Mondja a fáról lelógva majd leugrik onnan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:34:40

- Ja, így már értem. *mondja Nilának és ekkor veszi észre Blazet is. *
- Hello. *köszön a kis denevérnek, majd már le is ugrik.*
- Jobban mutattál ott fennt a fán. *mondja mosolyogva a srácnak.*
- Mi járatban erre? *kérdi érdeklődve és közben azért Nilára is figyel. *
Vissza az elejére Go down
Darios
Tanítvány
Tanítvány
Darios


Hozzászólások száma : 326
Registration date : 2007. Apr. 10.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue60/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (60/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue53/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (53/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:37:26

*a hegyekből átsétál az erdőbe, ahol kisebb társaság kovácsolódott össze. unalmában nem tehet mást, odasétál hozzájuk, lesz, ami lesz alapon* szervusztok. remélem zavarok, és meg fogtok érte kínozni, meg ölni.*vigyorog, bár nem nagyon érti, h miért mondta ezt*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:44:35

*Ő is felbukkan az erdőben,magabiztosan odasétál a többiekhez.*
-Üdv Blaze,jó hogy ittvagy beszélni akartam veled úgyis.*Észreveszi Kyrát,de nem szól semmit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:44:35

-Nemsokminden csak szétnéztem a városba,*Majd az érkezőre pillant.*-Nemszeretem ha szórakoznak velem.*Azzal közvetlen a fa elé teleportálja magátés leül a tövébe.*
-Hello a nevem Blaze.Te pedig Darios.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:46:32

*Kyra észreveszi az érkező srácot és fel is ismeri, mivel már találkoztak akkor, amikor ő még ember volt. Majd érkezik egy újabb ember, akit szintén felismer.*
- Sziasztok. *köszön nekik, majd odamegy Blaze közelébe és onnan figyeli, hogy most vajon mi fog történni. *
Vissza az elejére Go down
Darios
Tanítvány
Tanítvány
Darios


Hozzászólások száma : 326
Registration date : 2007. Apr. 10.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue60/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (60/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue53/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (53/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:52:11

*biccent Steve felé, majd az ismeretlenre néz* jééé, honnan tudod a nevemet? *lepődik meg Blaze szavain, majd csak legyint* mindegy, itt már úgy is bármi megtörténhet... *fogja magát és leül a földre, onnan szemléli az idegent*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 15:56:28

-Nah ha már mindenki szépen ittvan.Blaze szeretném ha lennél oly kedves és elengednéd Biankát és Laurent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:00:12

-Nme lennék kedves.Az nem az én Stílusom.*Röhög majd gyüjti az erejét.*-Nekem abból mi hasznom van?
*Gonoszan elmosolyodik majd ökölbe szorítja a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:02:55

*Kyra is leül a földre, minek ácsorogjon tovább és úgy figyeli az eseményeket. Mondjuk megérti a vérfarkasokat, hogy ki akarják szabadítani Biáékat, de most már valahogy nem érdekli, mivel most már ő is vámpír, ami még mindig nagyon szokatlan a számára, de tény, hogy nagyon jó érzés.*
Vissza az elejére Go down
Darios
Tanítvány
Tanítvány
Darios


Hozzászólások száma : 326
Registration date : 2007. Apr. 10.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue60/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (60/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue53/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (53/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:06:09

- ájlljon emg a menet? ki a franc vagy te, nemismerem uraság, hogy fogva tartod Biankát?*kérdezi elhűlve*most léptél le a "szupersztár vagyok és mindent szabad" című emberként a képernyőről?
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:07:56

-Hmm...mi hasznod lássuk csak,nem hal meg Dzsesszika és a drága kis Karen sem.*Kardja azért a keze ügyében van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:10:49

*Dariost a fához löki majd felugrik és Steve elé megy.*
-Harcolni akarsz?*Röhög.*-Állok elébe.*Majd gyomorszájon ütés és a fához rúgja és várja a rekaciót.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:13:22

~ Nem rossz. Még jó, hogy amikor én támadtam meg, akkor nem ütött vissza. ~ *gondolja elgondolkodva és csak ül ott tovább nyugodtan, Blazenek úgysincs szüksége segítségre és hát főleg nem az övére. Így csak nézi tovább a harcot, ami már eldőltnek is tekinthető. *
Vissza az elejére Go down
Darios
Tanítvány
Tanítvány
Darios


Hozzászólások száma : 326
Registration date : 2007. Apr. 10.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue60/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (60/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue53/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (53/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:18:40

*koppan a fán, ott is marad egy ideig, aztán elsomfordál Kyra mögé, és megfogja a karját* kislány, mesélj nekem, mi folyik itt?*nem ellenségesen kérdezi, csupán kíváncsiságból.*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:21:35

-Kössz szépen,legalább kihánytam azt a romlott kocsmai reggelit.Harcolni nem akartam,de ha már így elkezdtük*Azzal előhúzza ezüstösen csillogó kardját.*Amúgy meg ne úgy üss mint egy lány,ennél még Karenke is jobban ellenkezett.Amikor elszórakoztattam tegnap....mmm..csorog a nyálam ha eszembe jut,hát tud mást is nemcsak vértszopni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:25:54

-Ne beszélj így róla.*Röhög a fiú gondolatain és az érzésein.*-Én is jól elvertem a te szerelmedet.Tudod milyen kellemes érzés falhoz csapni kifeszíteni és még sorolhatnám.*Röhög majd hirtelena levegőbe kétszer melkason rúgja majd Steven elrugaszkodva hátraugrik és elkezd a fiú felé szaladni két kiugrópengéjű kardjával majd hirtelen eltünik és a hátamögött átszurja a fiű testét majd megfogja a nyakát és felemeli.*-Tudod nagyobb ellenálást képzeltem.*S azzal jó erősen a földhöz vágja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:27:24

*Kira megfordul Darios felé.*
- Mit meséljek? Egy vámpírt és egy vérfarkast látsz harcolni. De erre szerintem már te magad is rájöttél. *mondja egyhangúan *
- És nem vagyok kislány. *teszi hozzá, mert hát egyáltalán nem az és közben meg figyeli Blazet és mosolyog. Ügyes a fiu.*
Vissza az elejére Go down
Darios
Tanítvány
Tanítvány
Darios


Hozzászólások száma : 326
Registration date : 2007. Apr. 10.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue60/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (60/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue53/300Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (53/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 39 Left_bar_bleue0/50Cubcry Forest - Page 39 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:29:24

*lemondóan sóhajt* már megint mibe keveredtem... *aztán érdeklődve figyeli Kyrát* akkor te is vámpír vagy... *elhúzódik tőle* áruló! *szűri a szavakat a fogain keresztül*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 5 Júl. - 16:32:58

*Steve számított valamire,ezért miután hátra ugrott Blaze,ő gyorsan legugolt.A fejét picit felsértette a kard.*
-Ejnye...tee rosszfiu hát szabad ilyet csinálni?*Gugolásban tökön szúrja Blazet majd feláll és szépen beugrik egy fa mögé* Biankára ráfér egy kis verés,néha olyan kegyetlen.Hát pedig Karen nagyon elemében volt tegnap,még most is piros lehet a segge úgy megdolgoztuk Daniellel.Ő meg nyelte amit kelett,biztos szomjas volt szegényke.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: