WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Forest

Go down 
+8
Lauren Deitra
Darios
Dora Shan
Sophie Angel
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 20 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 20 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 20 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 20 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 20 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 20 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimePént. 1 Jún. - 18:38:23

*Visszaölel, majd meghallja az üvöltést és a lángoló alakot. Egy pillanatra elengedi Dariost, eltűnik, majd Steve teste mellett tűnik fel. Letérdel a fiúhoz, kezeit fölé teszi, majd kezeiben fény keletkezik és Darios sebei lassan begyógyulnak. Mikor mindennel megvolt, csak néz a fiúra, végigsimít annak arcán, aztán eltánik és újra Darios mellett tűnik fel.*
-Sajnálom...Egy kis baleset...
*Lép Darioshoz, és ha a fiú engedi megöleli ismét.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimePént. 1 Jún. - 18:41:47

*Sophiet hirtelen valami fejen üti.. mintha valami ami fontos lett volna neki az eddigi éeltébe az most eltünt.. elenyészett.. hirtelen szomoruság jár körülötte a levegőben majd lasssan elilamlik és megszünik létezni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimePént. 1 Jún. - 18:54:18

*nagy nehezen de felül,lábai már nem fájnak csak olyan szag árad belőle,mint a szénné égett hús,hirtelen eszébe jut a villám meg a többi ami azóta történt...de ekkor betolakodik eggy kép az agyába...*
-Neee*feláll nagy nehezen 2 botból csinál mankót és elindul az Erdőségbe*
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Forest - Page 20 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 20 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Cubcry Forest - Page 20 Left_bar_bleue270/300Cubcry Forest - Page 20 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry Forest - Page 20 Left_bar_bleue5/50Cubcry Forest - Page 20 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimePént. 1 Jún. - 20:26:58

//Nah akor harmadjára javítva ki. XD//

*Olyan érzése támad, mintha valami hiányozna vagy épp valaki. Nem tudja minek betudni ezt az érzést, de inkább nem szól. Bocsánatot kér Daristól, majd elteleortál a kastélyba. Valami bajt érez és nem is kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 17:09:24

*Besétál az erdőbe, ahol egy vékony ködréteg száll alá az égből.
Céltalanul bolyong óráról, órára közben a pára egyre sűrűbb lesz. A fáradtság egyre eluralkodóbb felette, sok idő múlva már nem tudja, hogy áll vagy megy. Beteg tekintete, beesett szemei nem kutatják az állandóan körülvevő átkozott ködöt, hanem üresen szegeződnek a lábai elé. Nem tudja, hol van; elvesztette realitás érzékét, végleg eltévedt a "ködvölgyben".
~Bár soha ne tévedtem volna ide~ gondolja - habár nemsokára túljut már a vágyakozáson és eljut a beletörődés állapotába...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:34:19

*céltalanul sétálgat az erdőben,amikor észreveszi az ismeretlen nőt,felmászik egy fára és felé dob egy kis követ*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:38:34

*Lélekben már máshol jár. Szemei előtt mást se lát csak egy gyönyörű rétet és tengerkék eget. Majd egy halk koccanás zökkenti ki a mennyország kapujából.
~Mi ez? Ez nem szálhatot magától...~
Felegyenesedik majd körülnéz.
-Ennyire még nem vagyok bolond, hogy repülő köveket lássak... -suttogja magában- Ki van itt?! -emeli fel a hangját, majd vár.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:41:01

*nincs jobb dolga kicsit inkább ráijeszt a nőre,ezért ordít egy vérfagyasztót,és dob egy nagyobb követ a nő lába elé*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:45:15

*A ködben az orráig sem lát, csak a hang szűrődik át a sűrűségen. Az ordítástól kicsit megremeg, de korántsem annyira mint a kőtöl. A lágy félelem miatt nem tudja mit tegyen azt hitte megőrült, de nem csoda, hogy kétségbe van esve, mikor jelenpillanatban olyan gyenge, hogy egy légy is ledöntené a lábáról.
-Ki a fene vagy?! -üvölti elrejtve félelmét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:47:00

*most már megszánja a nőt leugrik mellé*
-Üdv a nevem Steve,nem halottál a vérfarkasokról a városban?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:49:10

*Kicsit megtorpan, majd néhány másodperc mulva el is engedi magát.
-Hát... de hallottam felőlük, de nem nagyon hittem el -hátrál egy lépést- Egyébként a nevem Nivelda Forventning -teszi hozzá.*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 3 Jún. - 16:34:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:51:17

-Üdv Nivelda,nem hitted el hát..elég botor dolog volt*átváltozik vérfarkas alakba és ismét ordít egy nagyot*Hát látod itt az élő bizonyíték,és nem én vagyok az eggyetlen,de te is az lehetsz ha elég bátor vagy és kitartó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:55:13

-Hehe, majd beadom az önéletrajzom -*mosolyodik el. Pár pillanatnyi csend ül a társalgásra, amit egy égtelen erejű gyomorkorgás szakít félbe. Niv egy kicsit elvörösödig, majd beszédre nyílik a szája:
-Bocsánat... egyébként szólíts csak Niv-nek.
~Álltalában így szoktak.~*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 19:57:52

-Semmi baj gondolom a nyers szarvashúst nem szereted*kivesz a zsebéből egy kis tegnapi sinkás-gombás piizzát és a nőnek adja* Tessék jóétvágyat amúgy grat hogy nem ilyedtél meg általába megszoktak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 20:01:43

-Köszönöm -*elveszi a vérfarkastól...
-Amúgy már megszoktam a furcsaságokat.
~Hát persze, csak vigyázz Niv mert megbánod a hazugságaidat.~
-Ha 15 hosszú évig ott éltél volna ahol én te sem lepődnél meg sok mindentől. -mosolyodik el, közben beleharap a kajába, majd nagyot nyel.
-Nem kellett volna -mondja barátságos tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 20:04:09

-Az ember segít ahol tud...én is megéltem egys mást,árvaházban nőttem fel jóformán szal tudom mien a nehéz élet...és amúgy mijáratban? átutazóban,keresel valakit vagy csak vérfarkas akarsz lenni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 20:06:42

~Az ember...~
-Hát, csak benéztem, hallottam egyetsmást és a kíváncsiság, de biztos te is tudod...
~Árvaház? Nem nézném ki belőle...~
-Megkísérlem a vérfarkasdit... -mosolyodik el dacosan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 20:09:47

-Az jó ha megkísérled kell a vérfrissítés,pedig árvaházban nőttem fel ha hiszed ha nem csak aztán megszöktem és lopni kezdtem,végül itt kötöttem ki most megyek vissza a kastélyba.. nah pá még biztos találkozunk*eltűnik a ködben*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 20:12:36

-öh... -*meg sem tud szólalni már el is ment.
~...és én most mihez kezdjek.~
*Megint elindul és csak pár méter múlva ötlik eszébe:
-Afenébe, megint eltévedtem...!*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 20:43:10

-Mi a fenét csináljak, most itt? -*beszél magában, mivel úgy gondolja nem hallja senki.
-Fázom és nem látok semmit azt se tudom mennyi az idő, csak azt várom már, hogy kisüssön a nap és felszáljon ez az itenverte köd!
Nem tud mit kezdeni magával és a cuccai sincsenek nála. Meglát egy kisebb tisztást amit sziklák vesznek körül, gondolja letelepszik itt és tüzet gyújt. Így is tesz... Nem sokkal később már lángol az életet adó tűz és Niv a végtagjait melegíti vele. Közben el-el kalandozik arról amit képzelgett: a "menyország kapujáról".*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzomb. 2 Jún. - 21:11:26

A köd még fokozta kiváncsiságát."Mintha egy horror filmbe csöppentem volna..."gondolja, s elmosolyodik.Ekkor meglát a 'távolban' egy tüzet, áma homálytól nem látja az idegent.Közelebb megy, ekkor kirajzolódik a nő alakja.
-Üdv!Eltévedtél?Anyira én sem ismerem az erdőt, de egy ilyenben nőttem fel!Megjegyzem a kiutat....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeKedd 5 Jún. - 16:13:30

*Az idegen nem reagál, végül szerte foszlik.*~Szóval csak egy déli báb volt, amit a köd idézett~*állapítj meg.Szokatlan jelenség, mivel nem a sivatagban van, de felfodja.Azt hiszi, valahogy egy korábbi mozzanatról van szó, amit az erdő ver vissza, s a köd, mint a vászon a filmet, úgy jelenítet meg.Nem is sejti, hogy avalójában a köd inkább felnagyította a nem is olyan távol lévő nőt.De van ilyen!Nem szól semmit, csak megy tovább egy másik úton, elkerülve az embert....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzer. 6 Jún. - 16:17:46

*megjelenik az erdőben a hátán,újj kardja a kovács kicsit meglepődött az anyag választáson,de a tribal fegyverek legalább erősek rohadt sok pénzbe került de meg érte,lecsatolja a kardját és elkezd edzeni,jobb láb rúg fordul szúr,kard felhúz körív rúg üt,szúr és így tovább még pár óráig*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeSzer. 6 Jún. - 20:15:20

*Nyugodtan sétál.Hirtelen a ködböl kinyúlik egy kar-karddal!Reflekszei és hatodik érzékénak köszönhetően egy jó nagy ot elszökken, mintha nem is ember lenne.Egy pillanatig azt sem tudja, hol van aztán óvatosan fülel és koncentrál....Nem tudja hol, s mikor bukkan fel a másik ember....

Talán meg se ijedt, hisz ez az erdő minden idegszálát a tetőpontig nyújtott, s ennek köszönhetően megmentette az életét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitimeCsüt. 7 Jún. - 17:44:26

*Felkel a tűz mellől ami hamarosan feladni látszik a harcot a köddel szemben. Elindul az egyik irányba. Megint órák hosszat sétál, mikor már hajnal körül jár az idő, kirajzolódik előtte egy hatalmas kastély körvonala.
~Kinek van annyi pénze, hogy ezt eltartsa...~
Megrázva felyét letelepedik az egyik falához egy bokor árnyékába, hogy ne legyen valami észrevehető. Vár pár percet, majd unalom űzőként a kavicsokat kezdi számolgatni.
~Mit is keresek én itt?~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Forest - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Forest   Cubcry Forest - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Forest
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: