WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry városa

Go down 
+14
Lestat
Rex Remy Wolf
Christian Black
Elena Dreamfire
Kyron Dalarden
Gail Lester
Jade
Lauren Deitra
Mesélő
Karen Demarth
Sheyrin
Igéző
Sophie Angel
Bianka Emeresz
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 12:56:03

-Ennyire félted az embereket?
*Szólal meg nyugisan mi közbe lehámozza magáról Lance karját.*
-Pedig finom falat let volna belőle.
*Gondolkodik el egy pillanatra de utána visszatér a témára.*
-Na hát ha én annyira bünös vagyok, akkor te ne is szólj.. cserbenhagytad a kis "barátaidat" és utána meg is bünhödtél.. Sarah nélkül maradtál.. te csak ne oktas a roszról és a jóról..
*Rövid hatásszünet és egész közel a férfi szemébe nézz.*
-Tudom hogy te is gonosz vagy, és jobban kivánnád azt az életet amiben én élek.. ne is tagad..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 12:59:36

-Hát én nem akarok olyan lenni hogy minden második járókelővel levekszek.éS honnanveszed ezt a sületlenséget hogy Sarah nélkül maradtam?szerintem vaami rossz információt kaptál.Még mindig Eminorban lakok azzal a külömbséggel hogy Nathant tanítom.
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 13:05:00

-Lehet, de az nem jelenti azt hogy közel ugyan olyan jóban vagytok mint egykoron, a pár aki megmenti a világot a háború ellen.
*Mondja drámaiasan kézfejét homlokához rakva. Majd utána elneveti magát.*
-Még is mi lett belőle? A háború nagyobb pusztítást végzet, mint ha nem csináltatok volna ellene semmit. Két venatus rangú tanácstag beli lény se tudott megakadályozni.. Szánalmas... ennyit ér a jó oldalon állni.. Nem gondolod? Milyen szép lenne újabb embereket tönkre tenni nem?
*Másrészt pedig a sértéseit meg sem halotta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:10:33

*Nem szokott ilyet csinálni de a lány most eléggé felidegesítette.A földből szikla indák törnek ki és a lányra tekerednek majd tüskék nőnek ki amik mélyen a lányba fúródnak.*-A háború már elkerülhetetlen volt de már uton van az aki elhozza majd a békét.De még mielőtt újra szőni kezdenéd a szálaidat talán jobb lenne ha megölnélek.Vagy pedig párnap szabadságot kapnál Occernbe
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:14:40

*Eléggé megszoritja a kőinda, de jelen pillanatban nem okoz neki túl nagy hátrányt ez.*
-Jaj nem kell ezt értem megtenned..
*Mondja aranyos kis orcával könyökével meg a kőindára támaszkodik.*
-Hidd el elvagyok én magammal is nélkületek.. hisz én nem csinálok semmi olyat ami rosz lenne számomra.. De egyébként meg nem is vetted észre hogy mostanság nem történt semmi?
*Ezzel arra utal Lancenak hogy jó kislány de magában más gondolatok járkálnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:17:31

*Elengedi a lányt még mielőtt kedve támadna megölni ami nem lenne túl szerencsés a mostani időkben.Egy vezető elpusztítása talán egy újab háborúhoz vezetne.*
-Örülj hogy meghagyom az életed.az hogy nem hallottam felőled semmi rosszhírt még nem jelenti azt hogy nem tervezel semit.Közel annyi éves vagyok mint a föld engem nem tudsz ilyenekkel becsapni.
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:19:08

-Közel annyi éves vagy mint a föld, de a háborút nem tudtátok megelőzni többen, pedig cska én egy 600 éves senki kezdte megtervezni a háborút..
*Nézz unottan..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:29:49

-A hávorút nem te hanem a három faj tervezte.De csa kegy senki voltál aki könyörgött Blazenek hogy had álljon mellé aztán pedig elárultad és megbujtál Cubcryban.
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:47:07

-Te nem vagy tisztában a dolgokkal kedvesem. Én voltam az aki elinditotta az ellenszenvet annyira hogy háború keletkezzen. Bia a háború előtt kapott egy ismeretlen valakitől egy levelet amiben megírta hogy Michael teljes mértékben elárulta és a vámpírokhoz állt. Michaelel én beszélgettem el hogy milyen nyomorúságos élete van a vérfarkasoknál. Sarah pedig miattam utált meg. Emlékszel mikor elbeszélgettünk a háború előtt? Majdnem átáltál a vámpírokhoz.. de eleinte segítettél nekik. Mivel nem láttam hogy a legjobban hatott volna rád így meglátogattam Saraht akinek elárultam hogy még is mit csináltál. De természetesen senki nem sejtet senk semmit. Bia biztos utánam járt volna ezért küldtem neki csak a levelet. Így nem sejtett semmita bolond. Blaze meg a legegyszerűbb volt, egyszerűen csak elkellet neki mondanom pár információt ami elég volt ahhoz hogy elinditsa a háborút. E miatt is halt meg azon a napon Bia.. Blaze olyan információ tudatába került amit ki is használt a legjobb pillanatkor.
*Mondja el nyugisan az egészet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:53:30

-Hű ha.*MOndja unottan majd megfordul és eltünik.*
Vissza az elejére Go down
Elena Dreamfire
Centurio
Centurio
Elena Dreamfire


Hozzászólások száma : 405
Tartozkodási hely : Senki se mondhatja meg hol legyek, mindig ott ahol én akarok!
Registration date : 2007. Sep. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue269/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (269/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 14:55:43

-Bolond..
*Nézz utána, majd mosolyogva megfordul és elindul.*
~Tudja ő a komolyságát ennek, csak lusta kimutatni.~
*ezzel eltünik.*
Vissza az elejére Go down
Lestat
Mester
Mester
Lestat


Hozzászólások száma : 1754
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue160/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (160/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue160/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (160/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue0/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeVas. 24 Feb. - 18:32:05

*A házakat hamarosan fák váltják fel és egy hosszú út. 10 perc múlva újra házak bukkannak elő, meg romok. Sok a rom Cubcry-ban, amióta a vámpíor lerombolták a helyet. A romok közt felbukkan egy fogadó, ami túlélte a rombolást.*
Vissza az elejére Go down
Felícya
Oktató
Oktató
Felícya


Hozzászólások száma : 420
Age : 39
Tartozkodási hely : Pont ott....
Registration date : 2008. Feb. 21.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue115/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (115/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue166/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (166/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeVas. 24 Feb. - 18:41:36

*jó alaposan körbenéz... a romok láttán csak elfintorodik*
-itt meg mi történt?
*kérdezi kicsit értetlenül, és persze kíváncsian*
Vissza az elejére Go down
Lestat
Mester
Mester
Lestat


Hozzászólások száma : 1754
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue160/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (160/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue160/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (160/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue0/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeVas. 24 Feb. - 18:45:40

-Csak annyi hogy a vámpírok lerombolták az egész várost. Egyedül az a kocsma maradt meg épen.-
Vissza az elejére Go down
Kyron Dalarden
Vámpír Vezető
Vámpír Vezető
Kyron Dalarden


Hozzászólások száma : 373
Tartozkodási hely : Feneketlen sötét mélységében
Registration date : 2007. Jul. 01.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue265/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (265/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue270/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue0/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzer. 27 Feb. - 20:14:04

* unotan sétált a városban. Nem volt kedve enni sem. Éhes sem volt. valahogy most levegöre és az éjszaka sötétja kellt csak sötét lelkének.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue280/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue280/300Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry városa - Page 40 Left_bar_bleue5/50Cubcry városa - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitimeSzer. 27 Feb. - 20:18:28

*Épp a várost járja hasonló képpen, mikor Kyronra bukkon a háztetőkről mint éhes vadász az áldozatára. Nem is habozik tovább, hamarosan Kyron előtt terem zavaróan közel.*
-Mi járatban erre kicsi vámpír? Tán elfeljtetted ki területén jársz?
*Szólal meg csábító szavaival.*

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://werewolf.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=86
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Ajánlott tartalom





Cubcry városa - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry városa   Cubcry városa - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry városa
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Cubcry Forest
» Cubcry Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: