WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kritizálj!

Go down 
+5
Sheyrin
Lauren Deitra
Igéző
Lestat
Admin
9 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 36
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 16.

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeKedd 11 Dec. - 22:11:50

Itt bármit kritizálhatsz amihez kedved van! A versek és művektől kezdve a szerepjátékban folyó játékok és kinézetekről. Észrevételeket és hasonlókat is várok Smile
Vissza az elejére Go down
https://werewolf.hungarianforum.com
Lestat
Mester
Mester
Lestat


Hozzászólások száma : 1754
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue160/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (160/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue160/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (160/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeKedd 18 Dec. - 23:41:29

Látom nagyon megy ez az oldal! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Igéző
Mentor
Mentor
Igéző


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue153/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue151/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (151/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeVas. 3 Feb. - 0:02:17

üdv Smile nem lehetne betenni egy chatboxot az oldal aljára? Smile
Vissza az elejére Go down
Lauren Deitra
Tanító
Tanító
Lauren Deitra


Hozzászólások száma : 1702
Age : 37
Tartozkodási hely : MINdig ahol harc van
Registration date : 2007. Jun. 15.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue100/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (100/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue100/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (100/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeVas. 3 Feb. - 0:17:08

-Ott a civil Very Happy de ha lehet akor szerintem lessz chatbox
Vissza az elejére Go down
Lestat
Mester
Mester
Lestat


Hozzászólások száma : 1754
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue160/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (160/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue160/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (160/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeVas. 17 Feb. - 13:29:55

Imádom a tanítási módszereket! Very Happy
Kezdjük talán a tűzgöm idézéssel: Képzelj egy tűzgömböt oda a kezedbe és koncentrálj. Tádám, már meg is van.
Utánna mondjuk teleportáljunk: gondolj egy helyre és koncentrálj. Tádám, már ott is vagy.
Aztán mondjuk a gyógyítás: Nézz a sebre és koncentrálj. Tádám, már be is gyógyult.

Szóval azt szeretném kifejezni, hogy kilehetne találni valami bonyolultabb módszert a tanulásra. Mert ennyi erővel én is gondolhatok eggyet és hoppá már tudook is mindent és én vok a proo gyerek, mert elég csak koncentrálni.
Szóval tessék jobban megerőltetni magunkat tanítók, a tanítás terén Neutral
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeVas. 17 Feb. - 14:40:54

Én elég friss hús vagyok itt, és efféle dolgokról még álmodni sem merek, mint a tűzlabda, vagy teleport, vagy efféle. És ebből kifolyólag nem is tudom, hogy konkrétan ez hogy működik. De így látatlanban is pár tipp (aztán eldöntitek, hogy mi illeszthető be a játékba, mi az, ami megvalósítható, vagy megvalósításra érdemes)

Akkor a konkrét példákkal élve:
-Tűzlabda: Mondjuk nem annyiból áll a tanítás, hogy "képzeld el, és sutty, ott van", hanem először a tanítványnak meg kell ismerkednie a tűz természetével, mint őselemmel. Itt lehetnének szép beleélős dolgok is. Mindenkinek a fantáziájára van bízva, hogy hogyan teszi magához közelállóvá a tüzet. Alapvetően szerintem minden mágiaformához valamilyen szinten kötődni kell, személyes kapcsolat, élmények kellene, hogy teremteni, alakítani tudjad. Pl valaki tűzoltó, így munkájából sokat foglalkozik a tűzzel. Vagy kiskorában volt egy rossz élménye, amikor megégett. Ha az embernek teljesen 'tűzmentes' a múltja, akkor pedig mint tanítványnak meg kell ismernie. A kiszámíthatatlanságát, a lobbanékonyságát, hogy egy apró parázsból és bármi lehet. Ez akárhogyan történhet. Lehet a tűz fizikális formájával ismerkedni, de lehet teljesen átvitt értelemben is kiismerni. Hadd ne írjak erről kisregényt. Ez mindenkinek megmozgatná az agysejtjeit, kicsit dolgoztatná a fantáziáját, hogy le tudja idézni a tűzlabdát.
-Teleport: Nem tudom itt hogy működik a teleport. De pl lehetne korlátozni, hogy teleportálni olyan helyre lehet csak, amit ismersz. Gondolom ez egyfajta 'ott materializálódik a semmiből az illető' rendszerrel működne. Ahhoz ismernie kell, hová megy. legalább nagyjából. Tehát nem elég hogy "oké, akkor én most Fort Knoxban abban a páncélterembe akarok teleportálni, ahol az USA aranykészletét őrzik". Pikkpakk, ott van az illető, aztán telepakolja magát arannyal, és visszateleportál a szobájába. De ha emlékekhez van kötve, hogy hová teleportálhatsz, akkor vagy neked van emléked arról a helyről, vagy esetleg más fejéből gondolatolvasással kell kiszedned az emlékeiből. Ez is játéklehetőség, ha valmai speckó helyre kell menni, felhajtani az embert, letámadni az agyát (mondjuk nemtudom hogy Deathwolf világán létezik e a gondolatolvasás, telepátia). És a későbbiekben, a vének, öregek, vagy nevezzük ahogy akarjuk, nekik mondjuk elég egy újságban megpillantott kép az Eiffel toronyról, hogy odateleportáljanak. De az elején biztos hogy minél részletesebb képek kellenek a helyről, ahová teleportálni akar az illető. Hiszen.. amíg nem ismeri ki ezen képességét, vagy mélyül el benne, akár egy faldarabba, vagy oszlopba is beleteleportálhatja magát. Vagy ilyenkor létre sem jön a portálás.
-Sebgyógyítás: A sebgyógyítás kicsit másabb tészta mint a másik kettő. Mivel itt egy élőlényre hat a természetfeletti képesség. Alapjáraton szerintem a saját magad gyógyítása kezdeti lépésnek jó gyakorlás. Mások gyógyítása már neccesebb, mert a célszemély személyes aurájával is meg kell küzdenie a gyógyítónak. Még akkor is, ha a célszemély beleegyezett. Alapvetően minden élőlénynek van egyfajta aurája, ami - akár akarja, akár nem az illető - védi. Itt is lehet elvárni, hogy legalább mininális anatómiai ismerete legyen az embernek, vagy ismerje meg ezt a témakört. Mert ez segítheti a gyógyítást. Ha érti, ismeri a sejtek működését, akkor tudja, hogy a szervezetet hogy kell rávenni arra, hogy a természetes folyamatnál gyorsabb gyógyulásra serkentse. Vagy másik oldalról megközelítve maga az Életet ismerje. Abban a misztikumban mélyedjen el, ami élő lénnyé tesz egy több milliárdnyi szerves sejtből álló halmazt. De nem is kell elkülöníteni. Emberek vagyunk, a megismeréshez több út vezethet. Mint ahogy a valós világban is, lehet hogy ugyanazt a problémát két ember másképp oldaná meg, mégis mindketten megoldást találnak a problémára.

Talán elsőre sok, és összevissza, amit idekopácsoltam, de remélem legalább ötleteket tudtam adni.
Vissza az elejére Go down
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue59/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue57/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeKedd 15 Ápr. - 23:31:49

Üdv Smile
ez a személyes aura dolog egészen MAGUSos Smile
amúgy egyetértek^^
Vissza az elejére Go down
Subotaj
Tanítvány
Tanítvány
Subotaj


Hozzászólások száma : 547
Age : 35
Registration date : 2008. Mar. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue73/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (73/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue74/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (74/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue10/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (10/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 2:15:08

Szerbusztok!
Nagyon zavar valami, amit ez úton megosztok veletek is. Az elején leszögezném hogy kizárólag építő jellegü a kritika és csak a javát akarom immár 68 karakterre duzzadt kis családunknak.
Többször felszínre tört már ez a probléma nálam és lassan akadályt gördít elém az eredményes játékban is. Én tanítvány vagyok, aztán a hierarchiában a tanító következik. Én viszont nem akarok tanító lenni. De tanítvány meg főleg nem akarok maradni.
Viszont közölném, hogy szerintem az egész kissé fejreállított logikáju, mivel ez a tanító tanítvány dolog nem így működik egy társadalomban sem. Így itt is hülyén jön ki, problémákat szül, példa az én esetem.
A tanítványok azok újoncok akikből a tanítók faragnak valamit ( harcost, papot, favágót, hegesztőt, bádogost, stb.) Csak néhány válik tanítóvá a tanítványból. Szóval a mi hierarchiánkból hiányzik egy nagyon vastag réteg. Vezérek, centuriók vannak de ők kit vezetnek? Egy rakás tanárnénit meg tanárbácsit?Kell még valami..... így nem jó! Nem LOGIKUS
Összegezve: nem akarok tanító lenni, de tanítvány meg nem maradok örökké. ( Ezt rangra értem) Remélem van véleményetek ez ügyben, ha igen jelezzétek.
Vissza az elejére Go down
Lestat
Mester
Mester
Lestat


Hozzászólások száma : 1754
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue160/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (160/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue160/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (160/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 8:16:34

Megvan Subotaj! Most jutott eszembe hogy régebben a vámpíroknál megvolt pont ez a hiányzó réteg! A tanító és a tanítvány között volt. Volt ott harcos, nyilas... megmég azthiszem gyógyító. Lehet ezt kéne bevezetni most a vérfarkasoknál. És nemis rossz ötlet. Legalább a mostani tanítványok kapnak választó lehetőséget ^^.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue280/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue280/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue5/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (5/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 13:46:19

Igen gyerekek.. ez jó gondolat... csak az a baj hogy ahhoz majdnem az egészet át kéne írni.. meg azért kellenének a leírt ötlletek hogy az a réteg hogy legyen.. mert nem mind1 hogy kirakunk ezt ezt ezt és ezt.. mert az egy idő után nagyon macerás lenne.. másrészt pedig újra benépesíteni azokat a részlegeket.. most jön a nyár.. addig kéne ezeket megtenni..
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Subotaj
Tanítvány
Tanítvány
Subotaj


Hozzászólások száma : 547
Age : 35
Registration date : 2008. Mar. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue73/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (73/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue74/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (74/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue10/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (10/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 13:54:03

Nah hát akkor essünk neki!
Megpróbálhatnánk megoldani a lehető legkissebb változtatással. Mindenesetre én szívesen segítek, gondolkodom a dolgon mit hogyan lehetne beilleszteni a már meglévő sztoriba, úgy hogy az ne nagyon változzon. Köszi a véleményt.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue280/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue280/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue5/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (5/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 14:40:35

Figyuzz.. mivel nekem is van dolgom és haladni se haladok saját hibámra.. így .. msot is megoldottuk hogy Milla egy részben megcsinálta és utána msot fogjuk majd együtt javítani.. ennél is lehetne. .hogy akivel szeretnéd miondjuk Lestattal vagy akit akarsz megprobáltok egyet kidolgozni aztán a hiábkat meg kijavítjuk.. én meg közbe tudom addig azokat csinálni ami csak egyedül megy .. jó lesz így?
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Subotaj
Tanítvány
Tanítvány
Subotaj


Hozzászólások száma : 547
Age : 35
Registration date : 2008. Mar. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue73/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (73/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue74/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (74/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue10/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (10/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeVas. 18 Május - 10:40:19

tökéletesen



Ja igen! Még egy apróság. A minap elhatároztam, hogy felveszem a legtöbb falkatagot msn-re, gondoltam megismerem őket. A hierarcha nevű rovatban szépen sorban mindenkit( majdnem), hiba volt. A többség vissza se jelzett, de volt pár aki közölte, hogy nagyon rég volt már fenn és esze ágában sincs feljönni és ne zaklassam ezzel. Egy kivételes esetet meg is említenék. Egy Tacus nevű "testvéremről" van szó, idézek (próbálom szó szerint): " Ember! Már féléve nem foglalkozom vele! Szálj le rólam okés?!"
Na már most ez a kivételesen tehetséges egyéniség elméletileg felettem áll a hierarchiában. Biztosan van oka annak hogy még életben van a karaktere. Ha még sincs, javaslom tegyünk rendet és érvényesítsük a törvényekben leírtakat ( ha valaki huzamosabb ideig...... étlapra.....) Rendezzünk egy tisztogatást, egy hivatalos mészárlást és tüntessük el a hasonló eseteket, különben minek a törvény?

UI: Ja és Lauren és Blaze is tudtommal halott ( és még ki tudja ki) a hierachia szerint élnek, virulnak
remélem nincs harag a közönséges hangnemért, próbáltam lényegretörő lenni.
Vissza az elejére Go down
Darien Hess
Vámpír Vezető
Vámpír Vezető
Darien Hess


Hozzászólások száma : 392
Tartozkodási hely : Hideg... hideg... jéghideg... jég. Na ott!
Registration date : 2008. Apr. 16.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue280/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue279/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (279/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeVas. 18 Május - 16:25:31

1./ Szavazz Subotajra, hogy ő legyen az elnök!
Amúgy Bia, javasolnám kockák (pl.:Subotaj) beépítését a fejlesztő teambe. Az ötletei kivállóak, sokat van gép előtt, tiszta főnyeremény!!!

2./ Nos, sajnálatos módon, most lehet, hogy nem birok annyit játszani a következő héttől, hiszen eljön az életemben a kiséretségi és még egy szót se tanultam rá. Néha megpróbálok lenni, de most elég problémám van az életemben is. Szóval már csak ti hiányoztok...(amúgy hiányoztok:D) Remélem tudtok nélkülözni pár hét erejéig, nem hiszem, hogy összedőlne nélkülem a WW.

Na ennyit akartam!
Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Arikianus Angelus
Tanonc
Tanonc
Arikianus Angelus


Hozzászólások száma : 151
Age : 36
Registration date : 2007. Jul. 08.

Karakterlap
Támadási erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue50/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (50/300)
Védekezési erő:
Kritizálj! Left_bar_bleue50/300Kritizálj! Empty_bar_bleue  (50/300)
Átok Kő:
Kritizálj! Left_bar_bleue0/50Kritizálj! Empty_bar_bleue  (0/50)

Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 0:56:32

Üdv...

Nos én egy kisebb problémára hivnám fel a figyelmet a honlapon. (lehet, hogy csak nekem az de az is előfordulhat, hogy már én vagyok olyan béna így éjfél felé, hogy nem találom a megoldását a dolognak)

Na egy szó mint száz ha az ember rámegy a fajok menüopcióra (és persze be is lép) akkor maga a menű nem tudja visszavinni a főoldalra a látogatott. (Persze ha a címsorban beírja akkor simán visszalehet menni, de azért ez így nem a legszebb kivitelezés)

Amennyiben valaki már ezt felvetette akkor sorry, de most nem volt erőm visszaolvasni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kritizálj! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kritizálj!   Kritizálj! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kritizálj!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Civil-
Ugrás: