WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Centuriok és Rectorok lakosztálya

Go down 
+2
Jade
Mesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet
Jade
Centurio
Centurio
Jade


Hozzászólások száma : 276
Tartozkodási hely : Az alvilágban, s a te lelked mélyén, halandó!
Registration date : 2007. Aug. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Left_bar_bleue270/300Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Left_bar_bleue270/300Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Left_bar_bleue5/50Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty_bar_bleue  (5/50)

Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Centuriok és Rectorok lakosztálya   Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 21:53:11

*Ahogy hallgatja a férfi szavait, egyre jobban megfogja benne valami. Valami kis furcsa szikra, de ez valami pozitív. Elmosolyodik Chris szavain, majd válaszol.*
- Értem... Hát én is valahogy így gondoltam. Gyerekeink tényleg nem lehetnek, legalább is vér szerint, de a többiek viszont már így is azok. *mondja mosolyogva, s elgondolkodva.*
- Meg így legalább én is tudom, hogy te merre jársz, így tudok, neked segíteni, ha kell. Szeretlek Édes. *szól csendesen, s lágy csókban forrnak össze ajkaik.*
Vissza az elejére Go down
Christian Black
Rector
Rector
Christian Black


Hozzászólások száma : 1143
Age : 43
Tartozkodási hely : Cubcry
Registration date : 2007. Sep. 07.

Karakterlap
Támadási erő:
Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Left_bar_bleue240/300Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty_bar_bleue  (240/300)
Védekezési erő:
Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Left_bar_bleue250/300Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty_bar_bleue  (250/300)
Átok Kő:
Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Left_bar_bleue5/50Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty_bar_bleue  (5/50)

Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Centuriok és Rectorok lakosztálya   Centuriok és Rectorok lakosztálya - Page 11 Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 22:57:07

*Chris szintén vissza csókol. Majd óvatosan ki csúszik a nő alól. Chris felül az ágyban és Jade derekánál el helyezkedve masszírozni kezdi a nőt. A szorgos kezei alatt a kimerült kedvese hamar álomba szenderül. Chris ekkor még egy ideig masszírozza, majd felkel az ágyból és távozik a nő szobájából. Sajnos vannak dolgok amiket most kell el intéznie...*
Vissza az elejére Go down
 
Centuriok és Rectorok lakosztálya
Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Démonok sötét világa :: Mortuus Ardor-
Ugrás: