WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Civil Élet

Go down 
+32
Amon Fado
Hector
Nashua Lamont
Anaze White
Catherine White
Subotaj
Deacon Frost
Nesta
Felícya
Josie
Nathan
Victoria
Christian Black
Lestat
Shyama
Elena Dreamfire
Amanda Goldshire
Jade
Igéző
Nila
Karen Demarth
Gail Lester
Lauren Deitra
Sarah
Mesélő
Darios
Sheyrin
Sophie Angel
Michael Corvin
Dora Shan
Bianka Emeresz
Admin
36 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next
SzerzőÜzenet
Lord Narcissus Asgereth
Venatus
Venatus
Lord Narcissus Asgereth


Hozzászólások száma : 121
Registration date : 2008. Jun. 17.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue300/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue300/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 14:38:52

Nem veletek van a gond, nem rátok értettem, itt boldogság van és ez életmentő tud lenni Smile Itthon van a baj... Már megint... Vagy még mindig...? És az eső.... Ahj. Itt nem csak az a baj Sad
Vissza az elejére Go down
Jade
Centurio
Centurio
Jade


Hozzászólások száma : 276
Tartozkodási hely : Az alvilágban, s a te lelked mélyén, halandó!
Registration date : 2007. Aug. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 19:30:53

Miauu!!
És ma felavatjuk Christ, oh yee! Very Happy
Legalább valaki tud vigyázni a többi kisdémonra, míg a mami nincs otthon... Very Happy lol! flower
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 7 Aug. - 19:41:11

Ez nagyon édi volt!!

Így van Jade mama Very Happy *cupp*

Ez volt az a mondat ami ide kellet Very Happy ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Deacon Frost
Tanonc
Tanonc
Deacon Frost


Hozzászólások száma : 114
Age : 43
Tartozkodási hely : Hát jah..valahol biztos....
Registration date : 2008. Mar. 29.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue58/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (58/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue52/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (52/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 7 Aug. - 19:53:54

halihó ujra itt Smile
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 12 Aug. - 22:46:07

Jade mama... Shocked
ez jól hangzik, no nembaj. Very Happy Tetszik!
Amúgy mindenki hiányzik naon, meg jelzem, sikerült megbetegednem...
Szívás, no comment. Sikerült asszem megfáznom vagy mi, de hála az én egyetlen Édesemnek, már nagyjából kezdek meggyógyulni, és már nem fáj annyira a torkom, meg a fejem.
Bár hőemelkedésem azért még van, de az már mellékes. Very Happy
Sirály!!
Jah igen, mindenkinek sok jó, avagy szuper játékot kívánok, meg hogy jöjjenek az emberek az oldalra, regeljenek és jó sokat játszanak!!!!
Jah meg, hogy maradjanak, és hozzák a barátaikat, meg minden! Very Happy
Meg sok-sok cupp Biankának, Dorának, Lestatnak, És az én Crhisnemnek, aki vigyáz a kisdémonokra, míg a mami nincs otthon!! Very Happy
Aztán jók "És rosszak" *susogja user* legyetek, és naon sokat játszatok!! Very Happy
Majd ha hazamek, akkor én is megpróbálok minél többet jönni játszani és segíteni, meg fejleszteni. Smile Surprised Shocked lol!
Vissza az elejére Go down
Jade
Centurio
Centurio
Jade


Hozzászólások száma : 276
Tartozkodási hely : Az alvilágban, s a te lelked mélyén, halandó!
Registration date : 2007. Aug. 28.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 12 Aug. - 22:50:02

Miauu! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Deacon Frost
Tanonc
Tanonc
Deacon Frost


Hozzászólások száma : 114
Age : 43
Tartozkodási hely : Hát jah..valahol biztos....
Registration date : 2008. Mar. 29.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue58/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (58/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue52/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (52/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 13 Aug. - 17:53:53

Ujra itt sry h nem szóltam de virus lett a gépemet aztán szétégette az én egyettlen vinyókámat xD
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. - 10:48:38

Semmi gond, nekem is volt ilyen problémám. Igaz nekem akkor egyedül a vinyomat nem szedte szét Very Happy
Na de mind1, most márt itt vagy és happy van ^^
Jade mama meg vigyázzon magára, majd gondolok rá, vagy vérfari alakban utánarohanok ha meg akarom látogatni Smile Very Happy Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Subotaj
Tanítvány
Tanítvány
Subotaj


Hozzászólások száma : 547
Age : 35
Registration date : 2008. Mar. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue73/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (73/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue74/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (74/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue10/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (10/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. - 21:29:30

jocolor ( megkülönböztető jelzés, csak hogy figyeljetek) Örömmel látom hogy folyamatosan újul a kis kedvenc oldalunk ( Bár hiányolom kissé az új hierarchia bevezetését kedves főnökasszonny) Sajnos játszani még nem tudok, mert nem vagyok otthon, de azért figyelek néha. Nagyon öregnek kezdem érezni magam, mert fogalmam sincs néhány új projektről, és persze az új testvéreket semismerem........ de majd.... háháá.( És hová tüntek egyesek pl a hóembervámpírfőnök? Vagy Sarah a gonosz venatusom?)
Üdv és símogatás mindenkinek! Nashuával pedig beszédem van, a főnökasszonnyal meg főleg! Hohó

UI.: A tudjátok kicsodátok az udvaribolond!!!!!!!!! jocolor jocolor jocolor jocolor
Vissza az elejére Go down
Karen Demarth
Főparancsnok
Főparancsnok
Karen Demarth


Hozzászólások száma : 523
Tartozkodási hely : Mindig ahol kedve támad..
Registration date : 2007. Jun. 30.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue260/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (260/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue252/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (252/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 19:39:31

-Üdvözletem mindenkinek!
Hazatértem a 3 napos nyaralásból. Hááát... mit is meséljek róla.. őszinte leszek mert nálatok ezt megtehetem: Nem volt életem élvezetes nyaralása ahogy a tavai sem... na szóval így állok, de újra itt vagyok, igaz széttört lábbal! Na de mind1!

Drága Sub, örülök hogy hallok felőled! Tudom hogy beszélni akarsz a hierarchiáról, de őszinte leszek: elsőnek fontos volt már hogy a honlap valamivel szebb legyen (ez a stb magán or nem magán dolgok miatt volt egész júliusba és augusztus elején) aztán augusztusba pedig.. háát.. ezt nem magyarázom.. maradjunk annál a szónál hogy család! Még dumálunk róla utána pedig meg intézkedünk..
Vissza az elejére Go down
Lestat
Mester
Mester
Lestat


Hozzászólások száma : 1754
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 09.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue160/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (160/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue160/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (160/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 15:09:46

Mitörtént kihalt a zoldal?

Megállapítás: Hmm... kihalt az oldal... Sleep
Vissza az elejére Go down
Deacon Frost
Tanonc
Tanonc
Deacon Frost


Hozzászólások száma : 114
Age : 43
Tartozkodási hely : Hát jah..valahol biztos....
Registration date : 2008. Mar. 29.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue58/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (58/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue52/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (52/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 23:45:46

ááá most nézem lelépett a mesterem na szép most nézhetek másik után....-.-.......nem is hahóóó mesterek itt egy szabad tanitvááány!!! ^^ lol!
Vissza az elejére Go down
Felícya
Oktató
Oktató
Felícya


Hozzászólások száma : 420
Age : 39
Tartozkodási hely : Pont ott....
Registration date : 2008. Feb. 21.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue115/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (115/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue166/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (166/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 9:52:12

Bocsi hogy mostanában keveset vagyok, de ha egyszer senki sem hív akkor hogy játszak? XD ha valakinek kellek akkor az sikít msn-en. Very Happy és ma az utolsó nap a nyárból Sad holnap suli -.-
Vissza az elejére Go down
Michael Corvin
Alvezér
Alvezér
Michael Corvin


Hozzászólások száma : 691
Tartozkodási hely : Erre arra...Itt is ott is.
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue227/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (227/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue219/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (219/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 21:48:22

Unotan tengetem életem napjait. percek és a napok pörögnek én meg csak öregszem.
Szakálam is kinö újra és újra és lám eljöt a pokol újra. Új három év angyalok társaságában padban ülve mig a démonok gyötrik drága fejem....... De lagalább az angyalok tényleg angyalok.

Ahogy mondhatnám én is rám se volt tul nagy kereslett. Pedig mondhatni már veterán vagyok itt az oldalon.

De ese érdekel különösebben ahogy senki mást nem izgat a dolog.


Ui.: A napom jól indult maga a nap is türhetö volt. csak estére romlot le a kedvem piszkosul.
Vissza az elejére Go down
Igéző
Mentor
Mentor
Igéző


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue153/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue151/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (151/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 3 Szept. - 1:46:13

Üdve Smile a héten elviekben rendeződik az órarend, és a napi rutin, utána pedig nincs megállás, jövök Smile

http://frpg.gotop100.com/index.php <--- figyelmetekbe ajánlom, ha.. esetleg.. Smile
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 10 Szept. - 16:05:58

Veletek őszinte lehetek, úgyhogy kiöntöm a szívem.

Nekem ez a két hét nagyon pocsékul telt a suliban, és a koleszban.
Első héten barátom hétvége felé gondolkodási időt kért, így szarul telt a hétvégém, majd vasárnap megbeszéltünk mindent, hétfőn még minden oké volt, és ha akkor befogtam volna a számat, akkor nem szakítottunk volna 11 hónap után....
Ráadásul kiújult az asztmám is, szóval még orvosnál is voltam ma meg tegnap, kaptam két inhalátort meg gyógyszert, nagyon király... Mondhatom, örülök neki.
És most egész héten itthon vagyok, és csak vasárnap megyek vissza, ráadásul rohadtul hiányzik az Andris, és minden éjszaka sírással alszom el! Crying or Very sad No pale

Lényegében ennyi, de ha kellek, akkor csörögjetek mobilon. Ezen a héten még ráérek játszani...
Vissza az elejére Go down
Igéző
Mentor
Mentor
Igéző


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue153/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue151/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (151/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 0:10:07

Üdv Sophie.
Mondhatnám közhelyesen, hogy fel a fejjel.. vagy mondhatnám, hogy gyere, leitatlak vérrel, és jobb lesz. De nem lenne.
Másfél évig jártam a párommal, mikor végül arra jutott, hogy gondolkodási időt kér...
Mesélhetném a környezetet, de lényeg a lényegben, hogy kerekperec kijelentette hogy már nem szeret, a szokásos kedves modorában. Mégis miért kérhetett? Talán félt attól, hogy kapcsolat nélkül marad.. talán.
Mindenesetre nekem némiképp felszabadító volt, mert éreztem az előszelét. Már jóideje éreztem, és az, hogy végre nyílt lapokkal játszott, jobb volt, mint örlődni.
Azóta már nem vagyunk együtt, és nem bánom.
Ha valaki időt kér, az jelzi, hogy pár dolog nagyon nincs rendben, ráadásul már nem is számít neki annyit a kapcslat.
Ezzel tudlak vígasztalni, ha elfogadod, drága.
Ha szerette volna, valóban megmenteni a kapcsolatot, nem időért kuncsorgott volna, hanem azért ült volna le beszélgetni, hogy valóban tisztázzátok.
Rossz elengedni, főleg az első napokban. Rossz látni újra és újra, de nekem erőt adott, hogy tudtam, nem passzoltunk össze, mert ha úgy lett volna, továbbra is együtt lennénk. Ehelyett új lehetőségek nyíltak előttem, e téren is Smile
Ha nem passzoltok, felesleges eröltetni.. csak a kapcsolat létéért maradni együtt a legrosszabb döntések egyike..
Míg az ember jól érzi agát a másikkal, míg szeretik, kételkedés nélkül egymást, addig van értelme maradni. Mirelitként újramelegíteni valamit azonban nem.
Hogy mik voltak az ő kétségei, azt csak te tudhatod. Ha azok alapos átgondolása után is úgy hiszed lenne értelme folytatni, tegyél érte, bár én nem hiszem, hogy egyetlen nagy száj végetvetne valaminek, ami amúgy jól működik.
A kellően pesszimista fogalmazás után, visszatérünk az elejéhez:
fel a fejjel.

Civil Élet - Page 28 C171c833e8
Vissza az elejére Go down
Michael Corvin
Alvezér
Alvezér
Michael Corvin


Hozzászólások száma : 691
Tartozkodási hely : Erre arra...Itt is ott is.
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue227/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (227/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue219/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (219/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 17:06:40

Ahogy Sophie Angel-is én is itt mondom ell ami nyomaszt és ......
Mert úgy érzem itt el lehet mondani és meg halgat legalább 1 ember.

Érdekes az amikor az ember el megy dolgozni, hogy legyen egy kis pénze, hogy testvérének ajándékot tudjon veni utolag a szüli napjára és ilyenek. igen betegen el meni 21 órás müszakokba mikor alig kapsz levegöt. kellemes. De ki birható még.

Az az igazán szar amikor meg veszed boldogan az ajándékot mindent aminek talán még örül is. És a drága testvér anyit nem mond, hogy kabe a faszom. Nem hogy köszönöm d emég múk se.

Másik vigyél el egy öreg nöt aki az mamád de a hátad közepére pupnak se kivánod.
Össze vissza rohangál mindent szart meg veszek szélal. Edényeket 5 ször megnézi időre vissza kell érni közben haza. De nem ez a lényeg hanem az, hogy újfent csinálja a fesztivált a tecsóban.

Mai nap:

Szarulvagy és nincs idö érzéked anyira, hogy mikor fel kelsz azt hiszed reggel 8 van közben meg kiderül dél van. Meny el tesodért a suliba oké. De újfent jön az öreg lány is.
Neki áll izélni neki be kell menije a kinaiba vásárolni. Igen ott volt a tecsóban utána meg kinaiban és nem volt képes elrendezni mindent. de jó félorát bent van egy boltban ami akkora mint egy potyantos budi.
Utána tejfölt kel venni. tejfölt venni áruházban 2 szem tejfölél közel 1 órát van bent.

Ésmikor te nyugodtan akarsz meg nézni egy filmet a édes testvér neki ál ökörködni rá szolsz vagy 6 minimum normális hang nem ben és még te vagy le baszva érte, hogy hogy képzeled ezt. Let volna délelöt rá idöd , hogy meg nézd. Na azért ez szép.

Meg mikor az ember feje szinte szét robban a homloka pedig ég még külön ordibálnak mellette mikor meg kéri, hogy csendesebben.

Igen jó napjaim voltak mostanában.
Vissza az elejére Go down
Nashua Lamont
Tanonc
Tanonc
Nashua Lamont


Hozzászólások száma : 856
Age : 40
Tartozkodási hely : Általában mindig rosszkor, rossz helyen... ^^
Registration date : 2008. Apr. 12.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue76/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (76/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue73/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (73/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue10/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (10/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 21:00:13

Igéző kedves, igazad van, nem is tudok (és nem is szeretnék) ehhez többet hozzáfűzni. Vagyis... Ha így jobban belegondolok, akkor a "fel a fejjel"-es résznél eszembe jutott valami, amit számomra egy nagyon kedves ember mondott még régebben. (ejnye-bejnye jár már lassan érte, mert mostanában nem mondja az én kis Napocskám I love you ) "Az élet szép."
Nem is kell több... Persze bele lehet kötni, de mibe nem. Én csak azt tudom, hogy nekem ez a már-már nevetségesen egyszerű kijelentés, sokszor segített, mert hinni tudtam benne. Vannak mélypontok az életben, én ötéves korom óta egy szép nagy gödörben élek, amiből nem sok esélyem van kimászni, de megtanultam mosolyogva tűrni a fájdalmat, mert... Hm, miért is... Mert az élet szép, minden rossz ellenére is Smile

Michael, hát... Mit is mondjak neked. Az, hogy így gondolsz a testvéredre, és ennyi mindent megteszel érte, az nagyon szép dolog. A "drága testvér", pedig szeret és biztos, hogy örült az ajándéknak, meg, hogy gondoltál rá. Én is jártam már hasonló cipőben, mikor nem éppen azt kaptam nővéremtől, amire számítottam. Nagyon nem...
Hm... Rohangálás. Nem egy embernek rohangálok a városban naponta, kisebb dolgokért is, mint egy tejföl. De itthon is jó... "Hozz vizet... (hozok) Nem, nem jó... Bubisat." (visszaviszem, hozok másikat...) Stb, stb egyéb apróságok és társaik. A leszidások meg... Nincs olyan, amit jól csinálnék az életben. Persze tudom, hogy ez nem így van, de mire megyek vele...? Kerülöm a balhékat, ezért elfogadom a tényt (még ha nem is értek vele egyet), hogy rendben... Szerencsétlen vagyok mindenhez. Ha ez a jó...
Szóval megértelek... És kezet foghatunk nyugodtan, mert az én napjaim is csodásan telnek, de a mosoly az mindig itt van bennem... Még akkor is, ha nem is látható. "Az élet szép." (Itt is, meg máshol is, köszönöm Napocska ezt az édes igazságot
Smile )
Vissza az elejére Go down
Sarah
Venatus
Venatus
Sarah


Hozzászólások száma : 822
Registration date : 2007. Apr. 13.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue300/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue300/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 13:40:39

Hmm hmm...

Ha már így hozzá szóltak egy páran... én csak annyit tennék az egészhez, hogy az élet valóban szép... igaz, mumuskám? Smile Csak kell valaki, aki segít elfelejteni a rosszat, aki melletted áll... aki a részed. És higgyétek el, hogy sok ilyen ember rohangál mindenütt, csak figyelmesen kell járni, és észreveszitek őket.

Sophie... egy pasi miatt... ehhh... kérlek ne sírj. Emiatt sosem szabad, mesélhetnék én is, de minek? Nem szoktam siránkozni, csak nevetek és mosolygok mindenen... mert az élet szép, és vannak, akik szebbé teszik, akikért érdemes mosolyogni. Ahogy mumuskámnak szoktam mondani, a rosszat el kell felejteni, és csak a vidám dolgokra szabad emlékezni...
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue270/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeHétf. 22 Szept. - 22:23:54

Nah jah... Kösz mindenkinek, hogy végighallgattatok. Embarassed
Corvin, neked meg fel a fejjel, ahogy szokták volt mondani. Mi itt vagyunk neked, ha kellenénk, és én küldök neked egy hatalmas puszit az arcodra, hogy jobban legyél. Bár szerintem azóta már jobban vagy, mióta írtál, de no comment...

Egyébként ne haragudjatok, hogy nem nagyon vagyok fent, csak sajnos nagyon sok minden összejött nekem ebben a hónapban.

Kezdve onnan, hogy augusztusban a kutyám meghalt 16 éves korában, majd szeptember második felébe szakítottunk a barátommal, és a harmadik hétben meghalt a nagyapám, akivel együtt éltem 16 évet...
Holnap (kedden), fél háromkor lesz a temetés... És én nem tudom, hogy mostanában minek is örüljek, vagy hogy valami jó dolog jusson az eszembe...

Talán miattatok érdemes tovább folytatni az életet, meg a családomért és az igazi barátaimért, akik mellettem állnak, ha baj van... Rolling Eyes

Úgyhogy nekem már csak ez adja a lelki erőt...
Egyébként a papa úgy ment el, hogy csak szépen csendben elaludt a kereveten... Szerdán... Én meg pont akkor voltam a Munkácsy-parkban, gondoltam kiszellőztetem, a fejem, és erre kapom a telefont anyutól... Hát nem mondom, szép egy hónap, azt meg kell hagyni...
Ráadásul tudjátok mi a legrosszabb érzés? Hogy elveszítesz valakit, aki nagyon fontos számodra, és abban a rossz érzésben derül ki, hogy nincs melletted senki, akire támaszkodhatnál... És az benne a legdurvább, hogy a volt barátom jött ki a parkba, és nyugtatott meg, hogy nem lesz semmi gond, meg hogy nyugodjak meg... Ráadásul vele egy hónapot jártam még elsőben, pont szeptemberben, de akkor azért szakítottunk, mert inkább barátok lettünk...
ÉS puff... Mikor szükségem lenne az Andrisra, akkor derül ki, hogy nincs mellettem, ráadásul elég rondán váltunk el egymástól. És az a legnagyobb baj, hogy még mindig szeretem, hiába utálom is egyben amiatt, amit csinált...
Tudom, nem vagyok tökéletes, de azért amiket mondott, kicsit mérges lettem... Bár lehet, ő nem tudja igazán kimutatni azt, hogy mit érez, de nem tudom... Az a gáz, hogy akit megismertem a 11 hónap alatt, nem olyan volt, mint mikor elváltunk egymástól... Teljesen másmilyen lett, sőt... Mintha kifordult volna magából...

Nah, de többet nem beszélek erről, nem akarok senkit sem elkeseríteni!
És mégegyszer nagyon köszi mindannyiótoknak, akik írtatok és próbáltatok megnyugtatni.
Igéző, Corvin, Nashua, Sarah...
Szeretlek mindannyiótokat!!! Nagyon!!
Vissza az elejére Go down
Victoria
Venatus
Venatus
Victoria


Hozzászólások száma : 361
Registration date : 2007. Dec. 23.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue300/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (300/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue300/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (300/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeKedd 23 Szept. - 12:02:22

Részvétem Petra Sad

Én tudom, milyen rossz érzés ez.. de szerintem mindannyian... Én is nagyon szerettem a papámat, azt hiszem mi úgy igazán családiasak voltunk, kényeztetett folyton... Emlékszem, mindig mondogatta, hogy vesz nekem majd lovat, mert szeretem őket, meg hogy kivisz Moszkvába és tanít oroszul, mert ő ott tanult egyetemen valahol... Aztán májrákja lett, és szinte hónapok kérdése volt az egész, hogy meghaljon. Szeretem nagyon, még mindig, és hiányzik is, pedig ennek már több mint 7 éve volt az ideje.
Csak annyit tusok mondani, hogy szeresd nagyon továbbra is, és emlékezz rá sokat... akkor könnyebb feldolgozni a hiányát...
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 2 Okt. - 16:33:25

Jaj drágáim!

Hát mindenkinek összejönnek a fájdalmak ahogy észreveszem. Szerintem ti is tudjátok hogy nem vagyok, se az az érzelgős se az a szívkitárós típus.

Na de nem is ez a lényeg!

Fáj az emberek kis szíve, de ne féljetek, itt van anyuci aki segít nektek Wink Smile

Megkíméllek titeket az én problémáimtól, nem akarom kitárni világnak a szépséghibákat, de szerintem nincs is szükségetek erre Smile

De ne legyetek szomorúak, egyszer minden rossz eljön aztán elmúlik. Tudod csak akkor lehetsz igazán boldog, ha tudod hogy mi az igazán rossz. Igen tudom igazi pesszimista vagyok! De ti tudjátok mire gondolok Wink

Szóval: egy szó mint száz nincs értelme regényeket regélnem, ne búslakodjatok hisz azért nincs is értelme búslakodni. Sajnos ettől sose lesz jobb! Az egereket meg nem szeretjük itatni Very Happy

*Hatalmas ölelés* Jók legyetek Drágáim és tudjátok: Unicum, csak pozitívan ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Igéző
Mentor
Mentor
Igéző


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Jul. 05.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue153/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (153/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue151/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (151/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue0/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (0/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 18:06:07

No, anyuci, előrántanád Lestat nyuszit a kalapból? Very Happy
Úgy volt,játsznk, de végül eltűnt, pedig nem kéne lezárni a dolgot..
hm ha valakinek van kedve és egy kis ideje, azt meg tudom ígérni, hogy naponta, párnaponta, egy-pár reagot írok:) nem lesz nagyon haladós a játék, de legalább lesz:) no?
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue280/300Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Civil Élet - Page 28 Left_bar_bleue5/50Civil Élet - Page 28 Empty_bar_bleue  (5/50)

Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitimeVas. 5 Okt. - 19:15:21

Én benne lennék Very Happy

Azt várom már hogy fejezzük be a konyhába meg az ebédlőbe a felújítást akkor nem leszek ilyen, hogy vagy itt vagyok vagy nem ahogy a szerencse hozza...
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Ajánlott tartalom





Civil Élet - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Civil Élet   Civil Élet - Page 28 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Civil Élet
Vissza az elejére 
28 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Civil-
Ugrás: