WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Képcserék!

Go down 
SzerzőÜzenet
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Képcserék! Left_bar_bleue280/300Képcserék! Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Képcserék! Left_bar_bleue280/300Képcserék! Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Képcserék! Left_bar_bleue5/50Képcserék! Empty_bar_bleue  (5/50)

Képcserék! Empty
TémanyitásTárgy: Képcserék!   Képcserék! Icon_minitimePént. 23 Május - 17:47:34

Na szóval.. mivel ahogy látom sokan vannak akik képet cserélnek... mostanság... Mindenkit arra kérek ezt ne tegye!! Mivel:
1. ez nekem egy plusz munka hogy a képet méretezzem meg utána új kis képet csináljak a hierarchiába...
2. Ha legalább képet cserél akkor legalább szóljon nekem és ne olyan kicsibe tallóza fel magának amitől én általába már ideggörcsöt kapok Razz

EZÉRT!

Szépen mindenki meggondolja hogy hogyan akar velem játszadozni ezzel! Nem cserélünk 3 naponta képeket mivel nem hiszem hogy mindenki plasztikáztatni jár! (a végén leesik az orrotok..)

Na szóval.. mivel ha már nekem nem is szóltok! Így ha nagyon utálod már a régi képed.. akkor szépen választasz egy olyan képet hogy: Na ez az igazi! és akkor.. szépen ide megadod a kép URL/link vagy máshogy, a címét.. és szépen mellé bigyeszted hogy melyik karinak szeretnéd lecserélni a képét!

A következő lépés az hogy ülsz a kis ülepeden és vársz! Amíg nem cserélem ki a képed és akkor minden happy lesz!
Ez mindenkire érvényes!

Még valami!
Szeretném megkérni azokat az embereket, akik képet cseréltek a múltban és a hierarchia képében nem az szerepel, akkor úgyszintén tallóza be ide a képét, mert szeretném végre megcsinálni!
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Vendég
Vendég




Képcserék! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képcserék!   Képcserék! Icon_minitimeSzomb. 24 Május - 10:53:46

Nah ez ugyebár Milla képe:
Képcserék! Blaaaa

Ez pedig Rachel-é:
Képcserék! Ehhehhehh
Vissza az elejére Go down
 
Képcserék!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Civil-
Ugrás: