WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Cubcry Kocsma

Go down 
+10
Rex Remy Wolf
Arikianus Angelus
Lauren Deitra
Sophie Angel
Sheyrin
Mesélő
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Dora Shan
Admin
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:18:01

-hm ugylátszik rosz emberismerő vagyok.. akkro te egy vad és szeszélyes vagy.. azt viszont mégjobban szeretem.. menyiért jönnél el hozzám és töltenénk el a nap további részét élvezettel?
*mondja a férfi szemében vágy csillog a nőre.. majd az elfogyó söréből rendel mégegyet meg egyet elyonnak is*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:22:37

*Agyára kezd rákúszni a vörös köd, de lelegyezi.... Hirtelen eszébe jut egy régi szerelem... és a csalódás, amit átélt. Dühös lesz, és már nem érdekli, minek nézte a srác. Mintha véletlenül tenné, kabátját icipicit arrébcsúsztatja, hogy látni lehessen a fegyvereit.* Az attól függ... És még mindig nem tudom a neved....
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:29:45

*a férfi kicsit megijed ettől*
-ennyire nem tetszem neked? pedig mindnenkit leveszek a lábáról ha akarom.. én nekem viszon nagyon tetszel.. csak egyszer búj velem ágyba.. *ezt már sugja a fülébe*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:36:33

*Még magánál sem próbálja tagadni, hogy élvezi a helyzetet. nem kíván méregkeverőből kurvává lenni, de most az egyzser egye fene... ~Lássuk, mi sül ki ebből..~* Hm... nem arról van szó, hogy nem tetszel, csak azért mutattam, hogy tudd, velem nem szórakozhatsz. Ami meg a lábról levételt illeti... Már megtanultam, hogy nem minden arany, ami fénylik.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:39:12

-lehet ezt én is igy gondolom.. de ha nem nézed meg belülről akkor sosem tudod meg hogy belülről is fénylik e.. van a kocsmába egy szép kis szoba.. egy két órácskára kivehetem kettőnknek..
*kacsint Elyonra a férfi nagyon tetszik neki ez a nő..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:53:50

*Elfintorodik a kocsma szobáinak enlítésére.* Ezt te sem gondoltad komolyan... Menjünk inkább az erdőbe.... *Most pont erre van szüksége. Egy érzelem nélküli kalandra. Túl sokszor rúgtak már belé.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:56:28

-erdő? hm ilyet se mondott még senki.. de te vagy a szépség hát menjünk..
*ezzel felál még vesz egy üveg bort és megvárja Elyont hogy vele jön e*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 19:59:40

*Mielőtt a férfi után menne, észrevétlen hátraoson, és a csapos kávéjába önt egy kékes folyadékot. * Most majd megtanulod.. lesz pár kellemetlen éjszakád... anyád a ribanc* suttogja, majd mosolyogva szemébe húzza a kalapját és követi a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 390
Registration date : 2007. Mar. 29.

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 20:05:06

*kicsit Elyonra néz mert nem tudja mit is csinálhatott a csapos részénél.. egyenlőre nem kérdezősködik csak elkiséri az erdőbe*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:03:18

*benyit a kocsmába mindenki teljesen megijed és elcsöndesedik.. Bia odamegy a tulajhoz és magához huzza és fülébe kezd el suttogni..*
-na szóval multkor megbeszéltünk pár dolgot így kérem a szobakulcsot...
*sugja a fülébe majd elengedi és a csapos máris hozza a kulcsokat.. majd int Sheyrinnek hgoy kövesse... majd fölmegy egy lépcsőn és a legszebb szobába nyit be..*
-foglalj helyet..
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:11:49

Bianka nyomában érkezem, lábam mellett az elmaradhatatlan társ.
Megfordul a fejemben, hogy jobb lenne, ha a farkas kinn maradna, de mire a farkashoz fordulnék, az már bekúszott a lábam mellett.
Óvatos volt, mégis láthatóan bátrabban viselkedett, mint amit várni lehetett tőle egy emberi helyen, idegenekkel körülvéve.
Így csak sóhajtok egyet és én is belépek, körülnézve, felmérve a helyet és a bentieket, miközben békésen álldogálok Bianka mögött pár lépéssel.
Mikor megvan a kulcs, újdonsült segítőm nyomában elindulok.
A farkas felzárkózik Bianka mellé. Furcsa.. némi féltékenység éled bennem erre... Megrázom a fejem. El akarom űzni az érzést, hiszen nem voltam és nem is vagyok birtokosa a farkasnak.
Belépve a szobába, elámulok. Valóban szép hely.
-gyönyörű szoba.-mosolyodok el, miközben leülök, igyekezvén minél kevésbé összemocskolni a széket.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:17:53

-ne ilyedj most meg csak a fájdalmaidat semmisitem meg..
*mondja továbbra is teljesen nyugott majd Sheyrin homlokához teszi kezét halkan elmormol valamit majd Sheyrint melegség és nyugottság tölti el és a sebei befornak.. majd mikor végzett elveszi kezét összerakja a két kezét körülötte egy kis fehér fény jelenik meg majd csak eltünik..*
-ugy hogy mostmár jobb?...*mondja egy halvány mosoly keretébe*
-ha megakarsz fürödni vagy megmosakodni itt a fürdőszoba is.. *mutat az egyik szobára..majd a hozzá közel érő farkas fejét simitja meg*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:27:30

-tessék?-nem értem, mitől kellene megijednem.. Aztán önkéntelenül is hátrébb húzódok, mikor az ujjak a homlokomhoz közelítenek.
A mormolás, majd az azt követő nyugalom és melegség meglep. Teljesen elképedve meredek Biankára. Ilyesmiben azelőtt nem volt részem... csupán a mesevilág részének gondoltam... s most az addigi tudásom megdőlt... vagy inkább új színeket kapott.
Beforrnak a sebeim.
-jobb? izé.. sokkal-elképedve meredek a karomon lévő seb helyére, s megmozgatom a karom.. Nem tudom elhinni.
A fájdalomnak, s a sebnek csak emléke maradt.. Felállok, Néhány mozdulatot teszek, de sehol sem húzódik, sehol sem fáj.
-ez hihetetlen.-mondom ki végül szavakkal is, és Biankára mosolygok. Mint egy kisgyerek, aki új , boldogító felfedezést tett.
-köszönöm.-biccentek végül, s élve a felajánlással, elvonulok fürödni.. egy darabig folyatom magamra a melegvizet... már nem is igazán az a cél, hogy a sérült test felmelegedjen és a gyógyulást segítsem vele.. inkább a lelkemnek tesz jót, azon túl, hogy levakarhatom magamról a koszt.
Mikor végzek aztán törölközőbe csavarva, mosolyogva lépek ki. Valahogy nem volt kedvem visszavenni mocskos, tépett ruháimat...
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:32:32

*a szekrény egyik ajtajának van dőlve és a másik oldalán már egy kikészitet ruha van... majd amint látja hogy kiérkezik leveszi a ruhát és átadja neki*
-remélem eltaláltam a méretet..
~hm akárhogyan is gondolom akármien szemszögből olvasok szeméből le bármit is.. tökéletes tanitványom lehetne.. de egyenlőre várjunk még ezzel~
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:36:20

-köszönöm.-veszi át a ruhákat, s gyorsan át is tekinti őket.
-valószínűleg.-biccent és ismét elvonul, hogy magára öltse őket.
Remek hangulatban van tisztán, egészségesen, jó társaságban.
-pont jók.-közli vidáman mosolyogva, noha nyilvánvalóan látszik.
Az elmúlt napok gondjai, nehézségei tovaröppentek.
-menjünk enni.-indítványozza.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:41:43

-maradj itt mindjárt hozok valamit enni..
*mondja ezzel magára hagyva kettőjüket pár percre tova int a szobából.. majd egy rövidke idő elteltével az ajtó nyikorgása újra halható.. Bia egy tálcával kezében jön be egy halom étellel.. majd leteszi Sheyrin elé.. és külön hozott a farkas barátjának is eleséget azt is leteszi a farkasnak had egyen..*
-jóétávgyat nektek...
*ezzel leül egy fotelbe nem messze tőlük és hátradől *
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:48:41

-Köszönöm.Mindkettőnk nevében.- mosolyog továbbra is, miközben falatozni kezd. Mohón nyúlna az étel után, aztán megáll.. Elgondolkozik. A megviselt testnek nem jó, ha túl sokat s túl gyorsan eszik... persze a sebei beforrtak... ez pedig mindenképp módosító tényező.. végül mégis úgy dönt hogy lassan , megfontoltan eszik, legyűrve az éhség késztetését.
A farkas is nekilát az ételnek,jellemzően behabzsolva azt, kihasználva az ajándék "zsákmányt".
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 14:54:22

*eközbe gondolatai cikáznak a fejében... egy kicsit elkomorul majd utána észbekap hogy msot nem a gondjain kell rágódni hanem a tanitványjelöltön..*
-evés közbe ha már itt vagyunk egy kicsit meszélhetnél magadról.. érdekelne..
*mondja majd Sheyrinre pillant... szemeiből az érzelmek törnek elő de utána mint egy nyári eső tünik el és újra csak egyszerű szemekké válnak*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:00:29

-ó.. persze.. szívesen.-mondom miután lenyeltem egyújabb falatot.
-nos.. mielőtt elragadtak az események, biológiát tanultam, a barátaimmal nagyobb természetjáró túrákat rendeztünk. És talán nem meglepő, hogy a természet védelmét szívügyemnek éreztem, s érzem ma is.-újabb falat, rövid szünet.
-Boldog volt az életem azelőtt.volt egy remek családom, bár meglehet, számukra már halott vagyok..-szomorúság, fájdalom. Lehajtom a fejem.
- miről szeretnél hallani?- tekintek fel aztán Biankára
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:03:49

-hát pld hogy hol laktál vagy hogy miennek érzed a gyerekkorod.. és mit gondolsz hogy milyen lesz ebben a városban élni?
*mondja de még mindig csak a nyugotság vonható le hangjából ami nem is változik továbra se.. majd a hozzá közeledő farkas fejét simogatja meg újból*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:11:31

-egy kedves kis kertesházban laktam eredetileg, a szép Magyarországon, aztán távolabbra szakadtam,a tanulmányaim miatt... egy albérletbe... nem volt egy leányálom. kezdetben úgy tűnt, jól tűröm a dolgot, aztán kiderül szűk nekem.. és unalmas. De kibírtam, főképp mikor új célt találtam. Csak ez a cél kifogott rajtam, és végül itt kötöttem ki.
A gyermekkorommal elégedett vagyok. Boldog voltam. megkaptam ami kellett.. nem arra gondolok, hogy játékot amikor kinéztem épp magamnak egyet vagy hasonlót.. inkább olyasmikre gondolok, amik a lelki épülésemet segítették... a fontos dolgokra..-a nosztalgia ismét, halovány mosolyt varázsol az arcomra.
-hogy itt milyen lesz? Nos.. nehéz.. kezdetben mindenképp. Le kell bontani a korlátokat amit az emberek első benyomásukkal építettek körém. Ez nem lesz könnyű.. de nem is lehetetlen. Te vagy az élő példa, hogy van esély arra, hogy emberi kapcsolatokat teremtsek.-némi szünetet tart.
-aztán ha ezen túl leszek és megismertem a várost.. akkor majd meglátjuk, mi következik. Valószínűleg akkor is maradnak leküzdendő nehézségek.
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:15:37

-értem.. hát hgoy őszinte legyek az emberek engem se szeretnek...
~van is miért..~
-félnek tőlem legtöbben.. de ez csak a tudtalnság miatt van így.. egyépként kezdetnek ezt a szobát neked adhatom.. a tulajal meg lebeszélem hogy kölcségmentes legyen neked..
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:20:58

-valóban? ez meglepő, főleg azután, hogy mennyit segítesz.-mondom
-a tudatlanság.. hát a legfőbb gátló tényező. Emiatt félni.. nos igencsak szerencsétlen dolog.-a további szavakon ismét meglepődik.
-nekem adod? a szobát? költségmentesen? de.. hogyan? És hogyan fogadhatnám el tőled? Ez túl sok.. így is annyi mindent tettél értem..
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue280/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue5/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:25:07

-hát a tulajt ismerem.. és ez iggazából én szobám lenne de sose használom.. mivel én máshol lakok.. így neked adom ...költségmentesen azért mert a tulajal megbeszélem és szivesen odadja..
~persze ha nem adná oda csak jobban ilyedezne mint eddig..~
-és hogy mennyit tettem érted az nemlényeg.. majd meghálálod...
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sheyrin
Tanítvány
Tanítvány
Sheyrin


Hozzászólások száma : 279
Registration date : 2007. Apr. 03.

Karakterlap
Támadási erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue59/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (59/300)
Védekezési erő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue57/300Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (57/300)
Átok Kő:
Cubcry Kocsma - Page 2 Left_bar_bleue0/50Cubcry Kocsma - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Ápr. - 15:28:27

-értem.-némi szünet.
-ismét csak magamat ismételhetem. Köszönöm.-bólintok. Valóban hálás vagyok. És amint lehet meghálálom a dolgot. Olyasmi ez, amit nem fogok elfelejteni.
A farkas továbbra is Bianka közelében van, láthatóan élvezi a társaságát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cubcry Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cubcry Kocsma   Cubcry Kocsma - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cubcry Kocsma
Vissza az elejére 
2 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Cubcry Forest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: