WW-DeathFantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW-DeathFantasy

Vérfarkasok, Vámpírok és a Démonok harca!
www.werewolfvilaga.extra.hu
 

KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 DarkWolf Kastély

Go down 
+3
Bianka Emeresz
Michael Corvin
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue263/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue264/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue0/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimePént. 11 Május - 19:18:14

-Hát egy kicsivel,de még mindig nem az igazi...*nem túl bőszavú,fel sem néz mesterére,kortyolgatja tovább a kakaót gondolataiba mélyedve.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimePént. 11 Május - 19:25:52

-és mikor kivánod elmondani hogy mi is történt?
*kérdezi nyugottan de igazából elég rosszul érzi ma magát.. valami nem nyugtatja*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue270/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue270/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimePént. 11 Május - 21:25:07

//Ez még a multkorihoz.//
*Sikeresen visszasétál, majd go fel a szobájába aztán alvás.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue270/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue270/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimePént. 11 Május - 21:26:23

//Nah és most jön az új. Cak hogy ne legyen kavarodás. Smile//
*Szépen felkel, gyors zuhany meg miegymás és öltözés, aztán kilép a szobájából és lemegy a konyhába, ahol megtalálja sikeresen Biát és Dorát.*
-Sziasztok.
*Köszön kissé meglepődötten, majd csak ácsorog az ajtóban. Egyébként bő farmert, rövid ujjú felsőt és tornacipőt visel.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 14:12:20

-Szia Sophie..
*pillant az érkezőre majd feláll az asztaltól*
-Najó.. Dora .. elakarod valaha mondani nekem a történteket vagy ne reménykedjek és hadjalak békén?
*kérdi komolyan.. nem csicska ő hgoy kérdezősködjön*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue263/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue264/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue0/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 19:35:37

*Sóhajt egy hatalmasat,aztán Biára emeli most szinte szürke szemeit.*
-Annyi a lényeg,hogy életet mentettem...a te életedet....*szól sokatmondón,majd egy kis hatásszünet után visszatér kakaójához.*
-Szia Hugi.Hogy vagy?Régen láttalak....*mondja,Sophienak címezve a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 19:40:19

-nincs szükségem életmentésre más élet elvesztésért cserébe..
*mondja majd sarkon fordul és elindul kifele a köpenye hosszan lebeg utána... most annyi dolog kavarog benne hogy ez az ügy ront az eddigi helyzetén..*
~életem mentette.. minek?~
*morgolodik miközbe a kastélyba járkál*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue263/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue264/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue0/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 19:45:57

~Szívesen...Ha így állunk,akkor azt hiszem,akadt még egy kis elintéznivalóm...~*szomorkodik magában.Felteleportál a szobájába.Koncentrál,s talán 1-2 percen belül előtte terem a férfi hideg holtteste.Odamegy,letérdel mellé,újra végigsimítja az arcát.*
-Tudom,hogy te nem ezt akartad,és én sem...kijavítom a hibám,és többet nem követem el mégegyszer...*suttogja a férfi fülébe,majd egyik kezét a férfi,másikat a saját szívéhez emeli.Szemeit behunyja s valamit kántálni kezd.Percek múltán az élettelen szív feldobban.A lány elgyengül,de nem súlyos,csajk kicsit belesápad a dologba.Megérinti a férfi karját,és leteleportálja magukat a kis pincehelységbe ami Dora szobájából nyílik.Az ottani ágyra fekteti,majd leül mellé,s csak bámulja az újraéledt arcot.*
-Át akartuk vágni egymást,de egyikünknek sem sikerült....*egy védőburkot küld a férfire.Nem azért,mert Dora veszélyben lenne,hanem azért,mert Bia esetleg rátámadhat.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 19:54:45

*hirtelen csak egy egy idegen szag csapja meg ... nagyon émelyítő és félelemkeltő.. de ahogy jött ugyis ment..*
~váá a fenébe.... kell nekem ennyire idegesnek lenni mostanság.. most kérhetek bocsánatott..~
*ezzel elindul Dora szobája felé majd benyit..*
~Dora sehol... pedig megmertem volna esküdni hogy itt van.. és ha nem látám hogy nincs itt akkor télleg azt gondolnám.. najó ez tul hihetetlen..~
*elkezdi végigtapogatni a falat.. *
~tudom hgoy van itt valami titkos járat.. ez a járat jó buvóhely meg onann menekülni is lehet tudtommal.. hol a fenébe van..~
*tapogatozik majd egyszer csak megtalálja és az elé tárulkozó járaton elindul lefele*
~najó csak nyugottan.. mit is mondhatnék neki.. jaj bocs Dora de manapság üldöznek meg minden és naponta 3x majdnem megharakszom nincs időm ilyen veszekedésekre béküljünk ki.. na persze.. semmi igazság mert a végén hülyének néz.. najó akkor inkább csak fogalmazzunk máshogy.. na mind1.. majd kitalálom idő közbe ahogy látom leérek~
*ahogy leér megpillantja Dorát és a férfit .. azonnal kiszurja mi voltát.. az agyában megint elpattan az ideg de tartani probálja magát..lassan robotosan felemeli karját és a férfire mutat*
-ez.. mit.. keres.. ITT?
*kérdi szók között kissebb kihagyásokkal és Dorát nézi... mivel a férfivel már találkozott párszor és nem érti mit keres itt.. mivel állitolag halott.. vámpír újságok tul sok helyre eljutnak*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue263/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue264/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue0/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 20:06:17

-Tőle mentettelek meg...de mivel zokon vetted hogy segíteni mertem,ezért úgy gondoltam,miért ne éleszthetném újra?Egyébként meg még nem tudsz pár dologról,úgyhogy egy dolgot kérek.Hagy maradjon itt egy ideig.Ha nem maradhat,akkor vele megyek,örökre.Hatalmas veszteség leszek számodra,ugye tudod?*kérdi.A válasz egyértelmű.Feláll az ágyról,s szembe áll Biával.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 21:49:13

*szeme megremeg a megdöbbenéstől*
-te neked elvette az eszedet? hogy gondolhatsz ilyet? tisztában vagy azzal hogy ki ez a férfi?
*kérdéseit elég gyorsan hadarja el... rengeteg érzés kavarog msot benne.. nincs hozzászokva ilyenhez.. *
~ilyeneket mond nekem..~
*még gondolkodni se tud teljesen.. ez neki mintha sziven szurta volna Dora*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue263/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue264/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue0/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 23:07:33

-Tisztában vagyok vele,igen.Tisztában vagyok azzal,hogy számára én is csak egy bábu vagyok ahogy te is.És azzal is tisztában vagyok,hogy kockára tettem érted az életem,sőt...az ő halálával éledhettem újjá.s te erre mit mondasz?Felháborodsz,hogy hogy képzelem.Lehet,hogy a bestia megváltoztatott,de most gyengébb vagy mint hinnéd.Meggondolatlan vagy mostanság.Az életed most is az én kezemben van.Dete választottad ezt az utat.Akkor viseld is a nehézségeit.*szemei villámokat szórnak,kezd ideges és mérges lenni.*Tudod,nem akartam megölni,de mégis játszadoztam vele.Miattad.És mi a hála?*kacag fel*Inkább engem is a sírba kívánsz...Szép kis mester vagy,mondhatom.Most pedig ha nem haragszol,beszédem van vele.*arcára határozott vonások ülnek ki.Int egyet kezével.Az intésre Bia felemelkedik a földről.Nekicsapódik a falnak,de olyan erővel,hogy áttöri a vastag téglákat,és Dora szobájában landol.Az ütközés után a fal visszanyeri eredeti állapotát.Dora az ébredező férfihoz fordul,újra végigsimít arcán,aztán bedőlmellé az ágyba,s együtt alusszák végig az éjszakát.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Angel
Falkavezér
Falkavezér
Sophie Angel


Hozzászólások száma : 1425
Age : 36
Tartozkodási hely : Mindig ott, ahol szükség van rá!
Registration date : 2007. Mar. 06.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue270/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue270/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (270/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeVas. 13 Május - 12:20:26

*És már megint lemaradtam. Ezért bocsánat. Nah szóval miután végignéte ahogy Biaés Doraveszekszik megérzi kettejük haragját. Így felsiet Dora szobájához, e csak megáll az ajtó előtt, nem lép be. Inkább vár, hogy mi lesz most. Addig úgy sem tud mit tenni, csak a tudat kínozza és a szíve, hogy két legfontosabb ember azaz vérfarkas az életében valamiért hajba kaptak. Így kint vár, nekidől a falnak és néz maga elé szomorúan.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeVas. 13 Május - 14:52:23

*mikor felébred az eszméletvesztésből már rég reggel van ... felkell és kinyujtozik hogy helyreálljanak a csontjai ... majd nem hadja ezt annyiba.. lemegy újra, Dorát kirántja az ágyból egy szép mozdulattal majd nyakánál fogva a falnak dönti és nem ereszti el a földre*
-ugylátszik a szerelem elveszi az eszedet.. látom te nem változtál mióta elmentem.. sokkal nagyobb lett a csőröd.. és azt se tudod miről beszéltél még utoljára.. azzal hogy megkérdeztem hgoy tudod e ki ő.. a fenét érdekele engem hogy hogyan szorakoztatok egymással... ez a férfi egy olyan hibrid aki a legjobban befályosás.. ahogy észreveszik a vámpírok hgoy eltünt .. a szagát megfogják .. akármilyen varázslatot probálsz soakt nem is segitene... tudod te mit tettél az ugymond szorakozássoddal?! ránkuszitottad a vámpírok seregét és hála ezért megtalálják hogy hol is van a kastély! Gratulálok Dora ! Igy mentsd meg az életem ha cserébe a falka életét adodd!
*mondja majd elvágja Dorát neki a szembelévő falnak.. a vámpír férfi felett repül át a falon.. amig dora nyugton van addig odamegy a férfihoz előkapja egy tőrt majd az egyik kezében már ég is a tűzgolyó.. átvágja a férfi nyakát.. ha egyszerű vámpír lenne ettől már meghalt volna.. de mivel démon is ezért egy tűzt kell végigvinni a testén belűről.. odarakja a tűzgolyót a nyakához és már kezdi is a müveletet hogy szétporladjon*
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Dora Shan
Falkavezér
Falkavezér
Dora Shan


Hozzászólások száma : 715
Age : 37
Tartozkodási hely : tengek-lengek hol itt, hol ott...
Registration date : 2007. Feb. 20.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue263/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (263/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue264/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (264/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue0/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeVas. 13 Május - 17:49:19

*Ténylegesen a falnak vágódik,de furcsa mód tagjai nem sajognak,a haján kívül semmi sem áll kuszán,azaz az összes tagja épségben.Feltápászkodik a földről,aztán Biához sétál,szépen,nyugodtan.*
-Tisztában vagyok azzal,hogy mit tettem.De te még most sem vagy önmagad,és akármennyire is azt hiszed,nem győzted le a bestiát.Megmentettem az életed.Erre te mit válaszolsz?Hogy minek is tettem meg?Tudod lehet hogy igazad van.Nem kellett volna megtennem.Érsz te ennyit nekem?Érsz te ennyit nekem és a falkának?*hatásszünet*Azt hittem igen.És azt hittem,becsülni fogsz.Kockáztattam az életem,sőt,ha őt nem ölöm meg,ő végez velem.Végzett velem,de ellenszegültem.És mindezt ki miatt?Na ki miatt?*szegezi neki újra a kérdést.*Nem miattam,nem a falka miatt,hanem egyeüdl miattad.Sajnálom,ha ezzel kellemetlenséget okoztam.Többet nem fordul elő.Csinálj úgy,ahogy akarsz,ha gondolod velem is végezhetsz.De ha őt megölöd,akkor saját kezemmel veteek véget az életemnek.Ér neked ez ennyit?*kérdinyugodt arccal,kezeita füle mellé emelve.*
Vissza az elejére Go down
Bianka Emeresz
Falkavezér
Falkavezér
Bianka Emeresz


Hozzászólások száma : 3265
Age : 44
Tartozkodási hely : Főként a DarkWolf kastélyban de mindenhol megtalálható szinte..
Registration date : 2007. Feb. 18.

Karakterlap
Támadási erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Védekezési erő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue280/300DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (280/300)
Átok Kő:
DarkWolf Kastély - Page 40 Left_bar_bleue5/50DarkWolf Kastély - Page 40 Empty_bar_bleue  (5/50)

DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitimeVas. 13 Május - 18:00:02

*amelyik kezében a tűzgolyó van az most ökölbe szorul... annyira hogy megremeg majd nagy nehezére esik hgoy a tűzt elállitsa.. majd a fejet visszailleszti és beforasztja.. majd a férfire teszi a kezét és az elteleportálodik épp elég távol a kastélytól*
-A bestiával nincs gond.. azzal van gond hogy ez férfi tul sokat jelent neked... és még mindig nem fogtad fel hogy kihez beszélsz.. és hogy ki volt ez... azért hálás vagyok hogy segiteni akartál rajtam ... de milyen áron?
*pár pillanatra megnémul és oda pillant aho leddig a férfi majd megint Dorára*
-cserébe tönkreteszed a lelked a kisértés miatt és lehet hogy a falka többi tagja is szenvedni fog emiatt?... nem ér meg annyit...
*mondja el teljesen nyugottan majd Dorát nézi továbbra is*

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://werewolf.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=25
Vissza az elejére Go down
http://www.werewolf.vilaga.hu
Ajánlott tartalom





DarkWolf Kastély - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DarkWolf Kastély   DarkWolf Kastély - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DarkWolf Kastély
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WW-DeathFantasy :: Szerepjátékon kívüli beszélgetéseink... :: Archivum-
Ugrás: